توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 8 مه سال 2020 1:16:51 am

Michael Flynn, Donald trump, Robert Mueller, Russia investigation trump, case against flynn dropped, indian express رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. (AP/فایل)

وزارت دادگستری روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان شد که یک صف آرایی گریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حمله FBI به روسیه بررسی است.

حرکت خیره کننده معکوس برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. می آید حتی اگر دادستان در سه سال گذشته حفظ کرده بود که فلین دروغ گفته بود به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در ژانویه 2017 ، فلین خود اعتراف کرد آنجا شد کلید همکار برای مولر به عنوان او به بررسی روابط میان روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

در اسناد دادگاه بودن ظ روز شنبه وزارت دادگستری گفت: این حذف صورت پس از یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات است. اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

وزارت دادگستری گفت: آن را به حال به این نتیجه رسیدند که فلین مصاحبه توسط FBI بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین و این مصاحبه در تاریخ 24 ژانویه 2017 انجام شد بدون هیچ گونه مشروع تحقیقی اساس. آمریکا وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن, توصیه می شود این حرکت به دادستان کل ویلیام Barr هفته گذشته و رسمی پیشنهاد در سند این هفته است.

از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که به اخراج مورد جنسن در بیانیه ای گفت. من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.

تصمیم خاصی به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن است که بی وقفه در توییتی در مورد این پرونده هفته گذشته با تلفظ فلین تبرئه و انرژی که گرفته اند تا بازنشسته ارتش سپهبد به عنوان چیزی از یک علت حامله, vintag. اما آن را نیز ممکن است اضافه کردن به دموکراتیک نگرانی که دادستان کل ویلیام بر این است که بیش از حد وفادار به رئیس جمهور می تواند یک انحراف برای وزارت دادگستری است که به صورت ماه به دنبال تمرکز بر جنایات ناشی از کوروناویروس.

وزارت دادگستری به عمل می آید در میان یک بررسی داخلی به دست زدن به صورت و تهاجمی تلاش فلین وکلا را به چالش مبنایی برای تعقیب. وکلا اشاره کرد به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها در هفته گذشته به ادعا می کنند که فلین بود entrapped به دروغ گفتن که عوامل او در مصاحبه در کاخ سفید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

هر چند هیچ یک از اسناد به نظر می رسد برای تضعیف مرکزی ادعا که فلین دروغ گفته بود به اف بی آی تهمت هفته گذشته تلفظ او را تبرئه تصمیم آخرین نمایشی به نوبه خود در یک سال صورت پر از پیچش و چرخش. در ماه های اخیر خود را وکیل باید وارد یک سری از اتهامات در مورد FBI اقدامات و خواست تا برداشت خود را از گناه. یک قاضی را رد کرده است بسیاری از ادعا می کند و نه حکومت بر دیگران از جمله پیشنهاد به لغو درخواست.

تصمیم می آید را به عنوان Barr است به طور فزاینده به چالش روسیه بررسی کرد و گفت در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه گذشته که از آن آغاز شده بود بدون هیچ گونه پایه و اساس. در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در Roger سنگ مورد حمایت بیشتر ملایم توصیه می شود حکم برای دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در اوایل سال جاری او منصوب Jensen, سنت لوئیس, بررسی مدیریت فلین است. به عنوان بخشی از این فرایند عدالت بخش تولید به فلین وکلای یک سری از ایمیل ها و یادداشت ها از جمله یک یادداشت دست نویس از یک مقام ارشد FBI رسمی که نقشه برداری داخلی بحث و تبادل نظر در مورد هدف از فلین مصاحبه: آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ رسمی نوشت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de