ما بررسی خود را جهانی نیروی وضعیت برای مقابله با چین را تهدید به هند: Pompeo

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 26 ژوئن 2020 8:30:13 am

india china border news, india US china relations, US on india china border tension, galwan faceoff, mike pompeo رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نخست وزیر نارندرا مودی در گجرات در اوایل این سال است. (ANI/فایل)

آمریکا در حال بررسی جهانی خود استقرار نیروهای خود را برای اطمینان از آن است که postured مناسب برای مقابله با مردم و ارتش آزادیبخش با توجه به افزایش تهدید ناشی از چین به کشورهای آسیایی مانند هند و مالزی و اندونزی و فیلیپین از دولت مایک Pompeo گفت: در روز پنج شنبه.

Pompeo ساخته شده این سخنان در پاسخ به یک سوال در مجازی برسلز فروم 2020 از آلمانی مارشال صندوق.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما در حال postured مناسب برای مقابله با PLA. ما فکر می کنم که چالش های زمان ما, و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما باید منابع را در محل انجام دهد که” Pompeo گفت.

نیروی استقرار نقد و بررسی در حال انجام است و در این جهت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از آن ما است کاهش تعداد نیروهای خود را در آلمان از حدود 52,000 به 25000 او گفت:.

Pompeo گفت که نیروی استقرار خواهد بود دیکته شده توسط زمین واقعیت.

“در مکان های خاصی وجود خواهد داشت کمتر منابع آمریکایی. وجود دارد می تواند مکان های دیگر – من فقط صحبت در مورد تهدید از حزب کمونیست چین پس در حال حاضر تهدید به هند, تهدید به ویتنام تهدید به مالزی و اندونزی و چالش های دریای چین جنوبی, فیلیپین,” او گفت:.

“به حدی است که که تغییر و تفاوت در آنچه که ما تصمیم به انجام اثرات منفی یک تهدید برخی از محل آن ممکن است که کشورهای دیگر نیاز به گام تا و مسئولیت خود را برای دفاع در راه است که آنها را انجام نداده بود قبلا. بنابراین ما می خواهیم به انجام این کار در مشاوره کامل با همه شرکای ما در سراسر جهان و قطعا دوستان ما در اروپا” Pompeo گفت.

رئیس جمهور تهمت است که انتقاد برای کاهش نیروهای نظامی از آلمان است. منتقدان می گویند که این کار باعث افزایش تهدید از روسیه به اروپا است.

Pompeo, اما با آن موافق نیست بحث.

آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که شده است وجود دارد یک بررسی استراتژیک ما نیروی استقرار در سراسر جهان است. آمریکا متعهد است که با شروع در حدود 2.5 سال پیش چه بود که نیروهای ما در آفریقا و نیروهای ما در آسیا و نیروی ما در خاورمیانه و در اروپا ،

“ما شروع به گفتن این اغلب تصمیم گیری های که ساخته شد در زمان های مختلف. ما باید reallocate کسانی که از راه های مختلف ؟ ما باید یک ترکیب متفاوت از این نیروهای ؟ همه همیشه می خواهد به بحث در مورد نیروهای زمینی. من آن را دریافت کنید. من یک جوان مخزن افسر. شما شرح داده شده است. هیچ چیز وجود دارد من می خواهم به همان اندازه به عنوان خوب M1 tank.

“اما آن است که اغلب مورد است که از این ظرفیت برای جلوگیری از روسیه یا دیگر دشمنان مشخص نیست دیگر هیچ و تنها با داشتن یک دسته از مردمی garrisoned جایی. بنابراین ما واقعا رفت و برگشت اساسا relook چه ماهیت تعارض چیست, ماهیت تهدید و چگونه ما باید تخصیص منابع ما چه که منابع ما در جامعه اطلاعاتی ما از منابع نیروی هوایی و تفنگداران دریایی و ارتش” Pompeo گفت.

هفته گذشته Pompeo انتقاد ارتش چین برای “افزایش” مرز تنش با هند و militarising استراتژیک دریای چین جنوبی است. او همچنین در توصیف حزب حاکم کمونیست چین (CPC) به عنوان یک “سرکش بازیگر.”

“ما مجموعه گسترده ای از تخصیص دستگاه امنیتی توانایی ما برای مقابله با تهدیدات سایبری چگونه ما آنها اختصاص? بهترین راه برای انجام این کار ؟ و تصمیم گیری است که شما ببینید رئیس جمهور ساخته شده با احترام به آلمان یک نتیجه از یک جمعی مجموعه ای از تصمیم گیری در مورد چگونه ما در حال رفتن به وضعیت منابع ما در سراسر جهان گفت:” بالا دیپلمات آمریکایی در روز پنج شنبه.

تغییرات در نیروی وضعیت است که گرفته شده در رایزنی با متحدان و دوستان Pompeo گفت.

“رئیس جمهور تهمت صحبت کرده است به این. (دفاع ) منشی (علامت) Esper خواهد بود در لندن امروز و در بروکسل فردا. ما صحبت در مورد برنامه ما و چگونه ما در حال فکر کردن در مورد ارائه آن را,” او گفت:.

“اما شما باید این را درک کنند و من امیدوارم که ما شرکای اروپایی را درک خواهد کرد که این عنوان است. هنگامی که شما ببینید چه چیزی ما در نهایت نتیجه گیری که چگونه ما در نهایت تحویل در اظهارات رئیس جمهور ساخته شده است که آنها با هدف مستقیما در چیزی که ما باور به دموکراسی اساسی بهره و قطعا امریکا را اساسی ترین منافع” Pompeo گفت.

در اوایل این ماه Pompeo گفته بود که چین اقدامات را در مرز هند و یا در هنگ کنگ و یا در دریای چین جنوبی شدند بخشی از رفتار حزب حاکم کمونیست در پکن در گذشته بوده است.

چین شده است سریع گسترش نظامی و اقتصادی نفوذ خود را در هند و اقیانوس آرام منطقه باعث نگرانی در کشورهای مختلف منطقه و فراتر از آن.

چین مشغول به شدت مورد بحث اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی. پکن ساخته شده و militarised بسیاری از جزایر و صخره های آن را به کنترل در منطقه است. هر دو مناطق اعلام می شود سرشار از مواد معدنی و نفت و دیگر منابع طبیعی و حیاتی برای تجارت جهانی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de