ما گزارش 55,000 COVID-19 نفر در یک روز بازدید جهانی جدید ثبت

توسط: تابناک | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 10:00:51 am

US coronavirus cases, coronavirus cases US, US COVID cases, COVID cases US, World news, Indian Express فایل – در این مارس 26 سال 2020 فایل عکس یک عضو از بروکلین بیمارستان مرکز COVID-19 تست تیم در تماس های بعدی بیمار در خط در بروکلین شهر نیویورک. (AP Photo/مریم Altaffer فایل)

ایالات متحده گزارش داد بیش از 55,000 جدید COVID-19 نفر در پنج شنبه, جدید, روزانه, رکورد جهانی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان عفونت های رز در اکثر متحده است.

افزایش coronavirus موارد طی هفته گذشته قرار داده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران در زیر میکروسکوپ و led چند فرمانداران به توقف برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را پس از سخت مستندات.

روزانه متحده شمارش بود در 55,274 اواخر روز پنجشنبه با شکوه قبلی تک-بعد از ثبت 54,771 مجموعه توسط برزیل در ژوئن 19.

Coronavirus موارد در حال افزایش در 37 از 50 ایالت آمریکا از جمله فلوریدا که به تایید بیش از 10 ، 000 مورد جدید در روز پنج شنبه. مشخص شده است که دولت بزرگترین روزانه سنبله تا کنون و در یک سطح است که بیش از تک بعد برگه از هر کشور اروپایی در اوج شیوع بیماری وجود دارد.

کالیفرنیا یکی دیگر از کانون دیدم تست مثبت صعود 37% با بستری شدن در بیمارستان تا 56 درصد بیش از دو هفته گذشته.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت جمهوری خواه که قبلا در برابر تماس ها را به صورت ماسک اجباری در روز پنج شنبه دستور داد آنها را به توان در تمام شهرستانهای با بیش از 20 coronavirus موارد است.”در چند هفته گذشته شده است وجود دارد سریع و قابل توجهی سنبله در coronavirus موارد” ابوت گفت: در یک پیام ویدئویی. “ما نیاز به تمرکز بر روی کاهش گسترش یافته است. اما این بار ما می خواهیم به آن را انجام دهد بدون بسته شدن تگزاس دوباره.”تگزاس گزارش شده حدود 8,000 موارد جدید در روز پنج شنبه.

عفونت های جدید در حال افزایش بود در 37 از 50 ایالت آمریکا در گذشته 14 روز در مقایسه با دو هفته قبل با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل. ایالات متحده در حال حاضر ثبت نزدیک به 129,000 مرگ و میر نزدیک به یک چهارم از شناخته شده جهانی در کل.

موج جدید موارد متعددی فرمانداران متوقف و یا به عقب-رکاب زدن بر روی برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را پس از ماه دقیق مستندات بسته شدن سواحل و لغو نمایش آتش بازی بیش از آینده استقلال در روز آخر هفته.

‘هنوز در موج اول’

“ما در حال خروج از این بحران است. ما هنوز در موج اول این بحران است. آن نیاز به برخی از سطح از مسئولیت شخصی” فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom یک دموکرات گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در این بیماری همه گیر.

در اوایل روز پنج شنبه کانزاس مورد نیاز پوشش صورت پس از 46 درصد افزایش عفونت وجود دارد هفته گذشته است.

فراگیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی قبلا در این بیماری همه گیر را ویران کرد که اقتصاد ایالات متحده و انداخت میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار ترک فرمانداران تمایلی به چنین اژدهایی مراحل را دوباره حتی اگر لغو محدودیت احتمال لمس کردن شیوع جدید.

ایالات متحده وزارت کار گزارش روز شنبه نشان داد که دوباره به دهانه تا به حال تاثیر دراماتیک در استخدام با ایالات متحده ایجاد شغل در یک رکورد سرعت در ماه ژوئن. اما اشتغال باقی مانده است 14.7 میلیون شغل کمتر از قبل همه گیر سطوح.

“اعلام امروز نشان میدهد که اقتصاد ما این است که خروش بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

اما آخرین دسته ای از فرکانس بالا داده مونتاژ توسط فدرال رزرو مقامات اقتصاددانان و شرکت های خصوصی نشان می دهد فعالیت های اقتصادی متوقف شده در روزهای اخیر در جدید گیره فراز.

“بیش از همیشه ما نگران بدتر شدن وضعیت سلامت و تاثیر آن بر رشد بازیابی. بازگشت تحرک و ضعیف استفاده از تجهیزات حفاظتی را برای یک تابستان خطرناک کوکتل” آکسفورد تحلیلگر اقتصاد گریگوری Daco نوشت.

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن رود, رقیب برای ریاست جمهوری در ماه نوامبر ناودان او را در روز پنج شنبه.

“ترک مدعی پیروزی با تقریبا 15 میلیون آمریکایی هنوز از کار به دلیل بحران است. ترک نادیده گرفتن واقعیت این بیماری همه گیر و هولناک از دست دادن زندگی آمریکایی,” بایدن گفت: در یک کمپین گفتار.

سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل که با حضور تهمت تجمع ماه گذشته در Tulsa, اوکلاهما در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 با توجه به حساب توییتر خود را. این بیانیه می گویند نیست که در آن او آلوده شد.

هشت نفر از اعضای کمپین کارکنان بودند که در تولسا برای 20 ژوئن رالی نیز آزمایش مثبت است.U.S. معاون رئیس جمهور مایک پنس در فلوریدا بود در روز پنج شنبه که در آن او در دیدار با فرماندار ران DeSantis و حمایت های فرماندار “گام های محتاطانه” به سرعت گسترش ویروس.

قبلا پنس گفت و تهمت پشتیبانی تصمیم گیری برای توقف reopenings اما افزود که او را دیدم بدون نیاز به یک ملی دستور برای پوشش صورت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de