نظامی آمریکا ایستاده با هند در مرز تنش با چین: کاخ سفید بالا aide

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 7, 2020 2:25:58 pm

US military on India China bordert dispute, US on Galwan faceoff, US military India, white house, world news, indian express در این فایل عکس سربازان آمریکایی منتظر آسفالته در افغانستان. (AP/فایل)

ارتش ایالات متحده ایستاده با هند در ارتباط با درگیریهای مرزی بین هند و چین یک مشاور ارشد کاخ سفید گفت.

“پیام روشن است. ما در حال رفتن به ایستاده و اجازه چین و یا هر کس دیگری را کمر از نظر اینکه قدرتمند ترین نیروی غالب آیا آن را در آن منطقه و یا در اینجا” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: فاکس نیوز.

مراتع این اظهارات را در حالی که در پاسخ به مرز tenstions بین دو کشور. “و این پیام روشن است. نظامی ما ممکن است می ایستد قوی و ادامه خواهد داد به پایه قوی که آیا آن را در ارتباط به یک درگیری بین هند و چین یا هر جای دیگری است,” او گفت:.

هند و چین قفل شده در هشت هفته بن بست در مناطق مختلف در شرق لاداخ از جمله Pangong Tso, Galwan دره و Gogra داغ بهار. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 هندی پرسنل ارتش کشته و دو طرف به طور قابل توجهی تقویت خود استقرار در بسیاری از مناطق در امتداد لاک.

در اولین نشانه از کاهش تنش ها در خط کنترل واقعی در لاداخ چینی و هندی نیروهای منتقل شده به عقب 1.8 متر از محل 15 ژوئن درگیری در گشت نقطه 14 در Galwan دره. این عقبی حرکت به دور از لاک بخشی از یک گام اولیه از متارکه فرایند تصمیم گرفت در این جلسه در این سطح از فرمانده کل سپاه.

مراتع’ بیانیه می آید سه روز پس از ما دو هواپیما حامل انجام شد تمرینات در مورد مناقشه دریای چین جنوبی. چین نیز انجام نظامیان که باید مورد انتقاد قرار گرفته است توسط پنتاگون و کشورهای همسایه.

چین و ایالات متحده را متهم به یکدیگر از stoking تنش در آبراه استراتژیک در یک زمان از روابط تیره بیش از همه چیز از کروناویروس جدید به تجارت به هنگ کنگ. USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان بودند انجام عملیات و تمرینات در دریای چین جنوبی “برای حمایت از یک باز و رایگان هند و اقیانوس آرام” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت. ما حامل به مدت طولانی انجام تمرینات در غرب اقیانوس آرام از جمله در دریای چین جنوبی با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده.

مراتع نیز اشاره کرد که رئیس جمهور تهمت ممکن است امضای یک دستور اجرایی که مربوط به چین در میان مسائل دیگر.”من به شما یک زن و شوهر از نکات همه حق است. بنابراین یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن در اینجا. ما قصد داریم به دنبال در چگونه ما مطمئن شوید که چین خطاب است چگونه ما را ساخت بازگشت از خارج از کشور به مطمئن شوید که آمریکا پشتیبانی می شود. ما همچنین قصد داریم تا نگاهی به تعدادی از مسائل آن را به عنوان مربوط به مهاجرت. ما قصد داریم تا نگاهی به تعدادی از مسائل به عنوان آن مربوط به داروهای تجویزی قیمت و ما در حال رفتن به آنها را به انجام زمانی که کنگره نمی تواند آنها را از انجام” مراتع گفت.

در همین حال وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo کرد و گفت: این ایالات متحده است که “قطعا به دنبال” ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعیاز جمله Infinite. “من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) اما این چیزی است که ما به دنبال در” Pompeo گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>