نمایندگان کنگره آمریکا برای دریافت طبقه بندی شده جلسه توجیهی در روسیه فضل اینتل

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 7:05:09 pm

US House Republicans to sue Pelosi over remove proxy voting in pandemic مجلس نانسی پلوسی در میان هشت قانونگذاران خواهد شد که جریان توسط مقامات اطلاعاتی در طبقه بندی جلسه در کاپیتول هیل پنج شنبه. (AP Photo/اندرو بیلبائو فایل)

مقامات ایالات متحده ارائه خواهد شد طبقه بندی شده جلسه توجیهی برای رهبران کنگره پنج شنبه در مورد هوش ارزیابی که روسیه ارائه شده نعمت برای کشتن نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.

در این جلسه می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چه کسی می گوید او در جریان این اطلاعات به دلیل نبود تایید شده است تحت فشار بیشتری به ارائه پاسخ در مورد ما پاسخ به روسیه و یا عدم یکی است.

دموکرات ها مطلع در کاخ سفید این هفته پیشنهاد تهمت بود رکوع به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خطر از سربازان ایالات متحده زندگی می کند.

مقامات امنیتی از جمله مدیر Gina Haspel و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe را مختصر به اصطلاح باند هشت مجلس – رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مجلس نانسی پلوسی و جمهوری خواهان و دموکرات ها در دو هوش کمیته – در طبقه بندی جلسه در کاپیتول هیل شنبه صبح.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام هوش ارزیابی یک “جعل” و اصرار داشت که او تا به حال نشده است با همتایان آنها را به خاطر هوش نمی افزایش به سطح خود را. اما مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: سیا و پنتاگون به دنبال آگهی و جریان بین المللی متحدان.

بخوانید | دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که روسیه فضل اتهامات هستند ‘جعلی, اخبار’

در وزارت امور خارجه کنفرانس خبری وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: این وضعیت به کار گرفته شد “فوق العاده” برای اطمینان از ایمنی از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

“ما در این زمان به طور جدی ما آن را به کار گرفته مناسب? Pompeo گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر. او گفت: دولت دریافت اطلاعاتی در مورد تهدیدات آمریکایی ها ؟ هر روز” و هر خطاب است.

Pompeo افزود که روسیه فعالیت در افغانستان است که هیچ چیز جدید و که روسیه تنها یکی از بسیاری از کشورها اقدام وجود دارد. او گفت که کنگره تا به حال اطلاعات مشابه در گذشته است و او اغلب دریافت تهدید ارزیابی نمی افزایش به سطح ریاست جمهوری در یک جلسه.

هوش ارزیابی که روسیه پیشنهاد نموده بودند که برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع است.

کاخ سفید اصرار دارد که تهمت نبود جریان در ارزیابی از آنجا که آنها تا به حال نشده است “تایید”. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany با اشاره به فردی که او گفت: تصمیم به کوتاه مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی این فرد به عنوان یک افسر سازمان سیا با بیش از 30 سال تجربه است.

اوبراین مشاور امنیت ملی گفت که این فرد یک “حرفه ای سازمان سیا briefer”. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده دفاعی در مورد هوش در چهارشنبه رد داستان در مورد آن را به عنوان “خبر جعلی” ساخته شده تا به “آسیب و حزب جمهوری خواه”. بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را جعل و “ما هرگز در مورد آن شنیده” از آنجا که مقامات اطلاعاتی فکر نمی کنم این افزایش به آن سطح است.

“هوش افراد که بسیاری از آنها را باور نمی کند این اتفاق افتاد و در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس کسب و کار.

اوبراین گفت: هوش نیست آورده به تهمت توجه در ابتدا به خاطر آن بود که تایید نشده و هیچ اجماع و توافقی در میان جامعه اطلاعاتی. اما این نادر است برای هوش به تایید بدون سایه ای از شک قبل از آن ارائه شده است به ارشد دولت تصمیم گیرندگان.

مجلس سنا خواهان به نظر می رسد تقسیم بر سر این موضوع با چند دفاع از رئیس جمهور و گفت که روسیه دخالت نیست ، ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی کمیته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نمی توان آگاه از هر قطعه از دستگیری هوش”. دیگران بیان قوی نگرانی است.

سناتور. پاتریک Toomey از پنسیلوانیا گفت که او تا به حال بررسی اسناد طبقه بندی شده با توجه به پتانسیل نعمت “که بر اساس آن اخبار گزارش های اخیر بر اساس هستند” و گفت: اطلاعات پرسش است.

“اگر از آن است که به این نتیجه رسیدند که روسیه پیشنهاد نعمت برای قتل سربازان آمریکایی یک شرکت آمریکایی پاسخ مورد نیاز است به منظور کوتاه,” Toomey گفت.

ایالت آیووا چاک Grassley گفت که اگر گزارش ها درست است “این خواسته یک پاسخ قوی و منظورم دیپلماتیک پاسخ.” آمریکا در جریان این هفته در کاخ سفید سوال چرا تهمت نمی توانست توجیه دیر و تحت فشار قرار دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ایجاد یک بیانیه قوی.

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف گفت: آن را “غیر قابل توضیح” که تهمت نمی علنا می گویند که او در حال کار برای رسیدن به پایین از این موضوع و نمی خواهد تماس پوتین. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع است که او تا به حال شده است در جریان بود و غیر قابل توجیه.

“بسیاری از ما درک نمی کنم میل خود را برای آن استبدادی حاکم که به معنی ملت ما بیمار” شیف گفت.

در حالی که روسیه دخالت در افغانستان نیست جدید گفته مقامات روسی فعالان حال تبدیل شدن به تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012.

جامعه اطلاعاتی شده است تحقیق مارس 2019 حمله آمریکایی کاروان که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی ما که تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها سفر به پایگاه هوایی بگرام بزرگترین نظامی آمریکا نصب و راه اندازی در, افغانستان, مقامات گفت: AP.

سه نفر دیگر از خدمات ما اعضای زخمی شدند در این حمله همراه با یک افغان پیمانکار است. طالبان مسئولیت. مقامات AP به صحبت کرد نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی از 2019 به تعیین اگر آنها در ارتباط بودند به روسیه گرفته شده است.

مقامات اطلاعاتی گفت: AP که کاخ سفید برای اولین بار آگاه شد از اتهام روسی نعمت در اوایل سال 2019 – یک سال زودتر از قبلا شده بود گزارش داد. ارزیابی قرار گرفتند در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته روزانه جلسات در آن زمان و پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون گفته بود همکاران او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>