ما مسائل دستورالعمل اما هیچ قوانین جدید برای امن مسافرت هوایی

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 11:11:13 am

US hits back at China’s alleged attempts to restrict airlines این حرکت مورد انتقاد قرار گرفت دولت بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

مقامات فدرال روز پنجشنبه گفت که شرکت های هواپیمایی باید در نظر محدود کردن ظرفیت ها در هواپیما برای ترویج اجتماعی فاصله اما متوقف کوتاه نیاز به آنها را به انجام این کار.

این مقامات همچنین توصیه می شود “اما حرکت نمی کند و نیاز به” مسافران سایش پوشش صورت در فرودگاه و هواپیما. همه پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر نیاز مسافران به پوشیدن ماسک, اما تنظیم کننده حاضر یک درخواست توسط شرکت های هواپیمایی به آن را به یک حکومت فدرال.

حمل و نقل امنیت و بهداشت و خدمات انسانی بخش آن را ساخته و توصیه های دیگر در یک گزارش حاوی دستورالعمل برای کاهش خطر گسترش جدید کروناویروس توسط مسافرت هوایی.

این سازمان گفت: شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها باید مراحل را به افزایش اجتماعی فاصله, تمیز کردن سطوح لمس توسط مسافران به آموزش های تخصصی به شرکت هواپیمایی خدمه و ارائه اطلاعات بیشتر برای کمک به با تماس با ردیابی اگر مسافران تست مثبت برای ویروس.

موضوع محدود کردن ظرفیت ها در هواپیما به دست اورد جدید فوریت این هفته زمانی که خطوط هوایی آمریکا پیوست هواپیمایی متحده در تلاش برای پر کردن هر صندلی در هر پرواز است.

این حرکت مورد انتقاد قرار گرفت دولت بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de