ما در ذهن سازمان ملل متحد بدن به گزارش نژادپرستی پس از فلوید قتل

توسط: AP | ژنو | منتشر شده در تاریخ: 19 ژوئن 2020 10:19:22 pm

George Floyd BLM تاریخی در سراسر کشور تظاهرات پیاپی در ایالات متحده آمریکا بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/Jacquelyn مارتین)

سازمان ملل متحد را بالا حقوق بشر بدن به اتفاق آرا رای داده سهشنبه به کمیسیون سازمان ملل متحد در گزارش سیستمیک نژاد پرستی و تبعیض علیه مردم سیاه و سفید در حالی که توقف کوتاه از سفارش فشرده تر بررسی singling از ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در سراسر جهان برانگیخت و تظاهرات.

شورای حقوق بشر مورد تایید اجماع قطعنامه روزهای بعد از دست و پنجه نرم بر زبان پس از کشورهای آفریقایی حمایت خود را از فشار اولیه برای یک کمیسیون تحقیق شورای ترین سرزده فرم بررسی تمرکز بیشتر روی ما است.

این قطعنامه خواستار یک روش ساده و عمومی بیشتر گزارش می شود نوشته شده توسط مقام حقوق بشر سازمان ملل و خارج از کارشناسان.

هدف این است که “برای کمک به پاسخگویی و جبران خسارت برای قربانیان” در ایالات متحده و فراتر از قطعنامه متحده است.

ایران و فلسطین را امضا کردند که همکاری حامیان مالی برای این قطعنامه که محکوم “ادامه نژادی تبعیض آمیز و خشونت آمیز شیوه” با اجرای قانون در برابر آفریقایی ها و مردم آفریقایی تبار “در خاص که منجر به مرگ جورج فلوید در 25 مه سال 2020 در مینه سوتا” می گوید. هر دولت می تواند نشانه ای به عنوان یک قطعنامه شرکت حامی در شورای.

تایید متن نیز می پرسد ملل کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله به بررسی پاسخ های دولت به ضد نژادپرستی تظاهرات مسالمت آمیز و تماس های او را به گزارش به شورا در ماه ژوئن 2021. آن را از او خواست به همچنین شامل به روز رسانی در خشونت پلیس در برابر آفریقایی ها و مردم آفریقایی تبار در او به طور منظم به روز رسانی به شورا.

این شورا در روز پنج شنبه پیچیده فوری بحث نژاد پرستی و خشونت پلیس بود که به نام در پی فلوید مرگ در ماه گذشته که موجب Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس هوا و در نهایت متوقف شد. مرگ او باعث موجی از خشم.

ما مقامات درگیر در پشت کانال دیپلماسی به عنوان متن بود که کشیده شده اما ایالات متحده به طور رسمی در حاشیه 47-ملت شورای.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده ما دو سال پیش با استناد به شورای اتهام ضد اسرائیل تعصب و پذیرش رژیمهای مستبد با pockmarked حقوق ثبت به عنوان اعضای.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de