ما FAA تایید بوئینگ 737 Max پرواز آزمایشی مجموعه ای برای شروع

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 29 ژوئن 2020 9:10:10 am

US FAA confirms Boeing 737 Max test flights set to begin ما حمل و نقل هوایی تنظیم کننده باید تایید انتقادی مجموعه ای از تست پرواز در بوئینگ شرکت. 737 Max برای شروع به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه پس از بررسی و سازنده ارزیابی ایمنی از چند رفع ابداع برای هواپیما. (بلومبرگ)

ما حمل و نقل هوایی تنظیم کننده باید تایید انتقادی مجموعه ای از تست پرواز در بوئینگ شرکت. 737 Max برای شروع به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه پس از بررسی و سازنده ارزیابی ایمنی از چند رفع ابداع برای هواپیما.

اداره هوانوردی فدرال تایید شروع multiday برنامه در یک ایمیل به کنگره کارکنان در روز یکشنبه.

“در طول چند هفته گذشته FAA شده است بررسی سیستم ارزیابی ایمنی فرستاده شده توسط بوئینگ” این سازمان گفت: در ایمیل. “FAA نوع بازرسی مجوز هیئت مدیره آن را تکمیل کرده است نقد و بررسی, پاکسازی راه را برای پرواز و صدور گواهینامه تست برای شروع است.”

این اقدام نشان میدهد که دولت در نهایت راحت با رفع متعدد که planemaker ابداع کرده است برای این هواپیما که مبتنی شده برای بیش از 15 ماه پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

دو نفر در جریان این برنامه ریزی گفت: در اوایل یکشنبه که هدف این است که برای شروع آزمون شنبه اما شروع این است که هنوز هم موضوع را به تاریخ و زمان آخرین دقیقه به تاخیر می اندازد. این آزمون یکی از مراحل نهایی توسط دولت قبل از آن گواهی یک هواپیما.

FAA خواهد شد که یکی از آن تست خلبانان پرواز هواپیما در کنار یک خلبان بوئینگ. آنها همراه خواهد شد در کابین خلبان توسط FAA پرواز-تست مهندس و یک بوئینگ پرواز-test manager. اضافی متخصصان خواهد بود در داخل کابین مانیتورینگ کامپیوتری ابزار دقیق در هواپیما.

بوئینگ در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: “ما همچنان به کار مجدانه در بازگشت با خیال راحت 737 Max به خدمات. ما تسلیم به FAA و جهانی تنظیم کننده در روند.”

خبری بلومبرگ روز جمعه گزارش داد که تست شد و انتظار می رود در اسرع وقت دوشنبه و سه شنبه بیش از 15 ماه مراحل ساخت در رفع بوئینگ بهترین فروش هواپیما اتمام.

FAA گفت: در آن نامه ای که تعدادی از مراحل باقی می ماند قبل از اینکه هواپیما می تواند از سر حمل مسافر در ما و با فرمت جاهای دیگر در سراسر جهان است.

“این مهم است که توجه داشته باشید رسیدن به این مرحله به این معنا نیست FAA آن را تکمیل کرده است انطباق ارزیابی و یا کار های دیگر در ارتباط با بازگشت به خدمات” آژانس گفت. “FAA ساخته شده است تصمیم بر بازگشت به خدمات است.”

آن را ماه برای آژانس به جدید کامل خلبان-آموزش استاندارد ها و موضوع مقررات حاکم متعدد نرم افزاری و سخت افزاری تغییرات به هواپیما. هواپیمایی مشتریان گفته شده است که آن می تواند در ماه سپتامبر اگر همه به خوبی می رود هر چند آنها هنوز هم به آموزش مجدد خلبانان و انجام تعمیر و نگهداری در ناوگان هواپیماهای شده اند که در ذخیره سازی قبل از آنها وارد خدمات.

FAA اضافه شده است که آن را حفظ اقتدار بازرسی هر یک هواپیمای جدید به اطمینان حاصل شود که آن را مطابق تمام فدرال مورد نیاز است.

در گذشته این سازمان تا به حال تا حد زیادی تفویض مسئولیت به کارکنان بوئینگ. در ماه نوامبر گذشته این سازمان گفت: خود بازرسان را بیش از این وظیفه است. بازرسی از تحويل هواپیما پس از حوادث پیدا کرده بود تعداد زیادی از موارد که در آن باقی مانده از تولید چپ شده بود از جمله در زمینه مخازن سوخت.

حداکثر مبتنی بود توسط FAA در 13 مارس 2019 پس از بیشتر از بقیه جهان در حال حاضر در کنار هواپیما پس از دوم سقوط مرگبار مربوط به یک پرواز-قابلیت کنترل. سقوط در اکتبر 2018 در سواحل اندونزی و در مارس 2019 در نزدیکی آدیس آبابا — کشته شدن در مجموع 346 نفر است.

یک سؤال از نرم افزار بود که رانندگی کردن هواپیما بینی بارها و بارها به عنوان یک نتیجه از یک نقص باعث کشف مسائل دیگر که نیاز به ارتقاء به بهبود ایمنی در هواپیما. اضافه کردن افزونگی به پرواز خود را-کنترل کامپیوتر در زمان ماه و اواخر سال گذشته بوئینگ کشف کردند که در این راه نصب سیم کشی در جت را برآورده نمی فدرال مقررات.

تصادفات نیز باعث ارزیابی مجدد از نحوه تولید کنندگان هواپیما و تنظیم کننده در سراسر جهان فرض خلبانان واکنش به برخی از شرایط اضطراری.

گواهینامه پرواز برنامه ریزی شده رخ می دهد بیش از سه روز جداگانه. این سازمان که از نزدیک با بوئینگ در طول فرایند تجدید نظر در هواپیما دارای یک لیست از مانور که آن را نشان می دهد در هواپیما است که به منظور بررسی تغییرات آن در عملکرد سیستم به عنوان طراحی شده است.

گواهینامه پرواز به ندرت منجر به شگفتی است. در این مورد ابداع تجدید نظر به حداکثر شده است یکی از مهمترین و بررسی فرآیندهای در تاریخ به عنوان خارج پانل از کارشناسان توصیه FAA و رگولاتور در کشورهای دیگر نیز عهده, بررسی, هواپیما.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de