ما می تواند رسیدن به 100,000 نفر در روز: Anthony Fauci

توسط: AP | واشنگتن | انتشار: 1 جولای سال 2020 10:59:20 am مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دک

توسط NEWSATROPAT در 11 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | انتشار: 1 جولای سال 2020 10:59:20 am
US could reach 100,000 new cases a day: Anthony Fauci مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن روز سه شنبه 30 ژوئن 2020. (عکس از آسوشیتدپرس)

ما متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci گفته coronavirus موارد می تواند به رشد 100,000 یک روز در این کشور اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه.

این سخنان در روز سه شنبه در سنا در جلسه روز بازگشایی مدارس و محل های کار است.

خواسته به پیش بینی نتیجه اخیر موج در برخی از ایالت ها Fauci گفت که او نمی تواند یک پیش بینی دقیق اما معتقد است که آن را "بسیار نگران کننده".

"ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا به 100.000 بعد اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم" گفت: Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی بهداشت.

Fauci گفت: مناطق شاهد شیوع اخیر در حال قرار دادن تمام ملت در معرض خطر از جمله مناطقی است که پیشرفت در کاهش COVID-19 موارد است. وی با ذکر اخیر فیلم از مردم معاشرت در جمعیت اغلب بدون ماسک و در غیر این صورت نادیده گرفتن دستورالعمل های ایمنی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن