بعدی برای, دوقلو, قانع کننده, کالج, نمایندگی رایگان به ثبت نام برای 20K

پس از پیش نویس بازیکنان واجد شرایط را 48 ساعته پنجره به انتخاب کردن از كودكان ونوجوانان توسط تیم. ابتدا صبح یکشنبه, ژوئن 14, تیم خواهد بود قادر به ثبت نام رایگان undrafted ماموران با گرفتن: هیچ تیم مجاز به ارائه بیش از $20,000.

بدون هر گونه مزایای مالی, تلاش برای متقاعد کردن بازیکنان به ترک کالج — به خصوص در یک سال با خیلی تردید — می شود چالش بعدی لیگ اصلی بیس بال سازمان.

“همه کنجکاو در مورد چگونه آن را به لرزش کردن” مینه سوتا دوقلوها تازه سراغ مدیر Sean Johnson گفت. “پاسخ این است که ما واقعا نمی دانم.”

جانسون گفت: دوقلوها انتظار می رود برخی از تیم ها نمی امضای هر بازیکن است. دیگران او گفت: ثبت چند و دیگران خواهد بود “فوق العاده تهاجمی” در فشار خود را برای اضافه کردن به خود را در پیش نویس مسافت برش از 40 تا پنج دور به عنوان یک نتیجه در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دوقلوها گفت: امیدوارم که به امضای برخی از بازیکنان آنها را ترک کرده بود در پیش نویس هیئت مدیره. آنها امیدوار است که خود را در منطقه پیشاهنگی که ساخته شده و روابط با بازیکنان را از طریق این دوره از ارزیابی ها و پیش نویس فرایند می تواند کمک به بازیکنان به سمت آنها.

“ما در حال رفتن به سعی کنید برای قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو است و ما احساس می کنیم باید بهترین بازیکن توسعه کارکنان در این صنعت در حال حاضر است. ما آمده ایم تا کنون در چند سال گذشته” جانسون گفت. “ما مربیان بزرگ ما ابزارهای زیادی برای این بازیکن به شیر است که می تواند کمک به بهینه سازی آنها را به عنوان یک بازیکن.

“و بنابراین هدف ما این است که امیدوارم به آن نشان می دهد که بازیکنان … که مورد, که این یک فرصت بزرگ است.”

برخی از آن بدون توجه به آنچه دوقلوها در حال حاضر به یک بازیکن خواهد بود سازمانی مناسب جانسون گفت. برای مثال یک shortstop ممکن است خجالتی و دور از دوقلوها دیدن که آنها بالا-چشم انداز رویس لوئیس و دیگران انتظار در بال. و یا یک بازیکن ممکن است بیشتر تمایل به ثبت نام با زادگاه خود تیم به جای دوقلوها.

در حالی که در کالج جوانان و حتی برخی از رشته بودند واجد شرایط به پیش نویس این معنا است که بسیاری از کسانی که بازیکنان را باد رفتن به مدرسه. کالج سالمندان ممکن است راحت تر به فضولی دور از مدرسه حتی اگر آنها اعطا شده است یک سال اضافی از واجد شرایط بودن توسط NCAA است.

Gophers مربی جان اندرسون در این هفته گفت که او فکر نمی کند که بسیاری از کالج بازیکنان را باد در نظر گرفتن معامله. Gophers حال به عنوان بسیاری از شش بازیکن آنها فکر خواهد بود پیش نویس سنتی 40-پیش نویس دور. در عوض تنها پارچ مکس مایر که رفت و شماره 3 به طور کلی به Miami Marlins انتخاب شد ترک بقیه با پتانسیل تصمیم گیری است.

اکثر کالج بازیکنان پرداخت 60 تا 70 درصد از شهریه و هزینه های.

“آیا آنها می خواهند برای آمدن به عقب و ببینید که چه اتفاقی خواهد افتاد و بازی دوباره و پرداخت به رفتن به مدرسه نمی دانستند چه فصل است که به مانند و یا ثبت نام برای $20,000?” اندرسون گفت. “من فکر نمی کنم رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از کسانی که به دلیل وجود دارد هیچ Minor League Baseball, آنها قطع نمی کسی پس از بهار آموزش وجود دارد و بین المللی خریدهای بنابراین من فقط نمی بینید بسیاری از رایگان-عامل خریدهای این سال است.”

وجود دارد هیچ گفتن چه Minor League Baseball فصل را نگاه کنید مانند در این مرحله با MLB هنوز در تلاش برای دریافت آن فصل از زمین بسیاری بر این باورند که MILB فصل — متکی بلیط و امتیازات درآمد — لغو خواهد شد. بنابراین جانسون گفت: بسیاری از کالج بازیکنان ممکن است تمایل به رفتن به مدرسه از آنجا که آنها احساس نمی کنم آنها می خواهم دست بسیار, به هر حال.

“اگر هیچ تابستان و هیچ آموزشی لیگ آنها ممکن است در واقع فقط از دست رفته آموزش بهار سال آینده به طوری که این نوع از ديدگاه چند بازیکن ما صحبت کردیم به” جانسون گفت. “این فقط بستگی به وضعیت, پس زمینه, مدرسه چه شما در چه وجود دارد برای رفتن به عقب برای بسیاری از چیزها در نظر گرفتن همین دلیل است که ما کاملا مطمئن نیستید که در حال رفتن به می خواهید به ثبت نام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>