UND والیبال بازیکن توضیح می دهد که استفاده از کلمه نژادپرستانه در ویدئو می گوید او به طور داوطلبانه در سمت چپ برنامه

Nieukirk همچنین عذرخواهی به خاطر استفاده از این کلمه نژادپرستانه و گفت که “نابالغ و حساس است.”

UND هفته گذشته اعلام کرد که Nieukirk و جولیا Vetter هر دو راه جدا با این برنامه پس از داد و بیداد در مورد تصویری که Nieukirk گفت: ثبت شده در ماه های ژانویه و مطرح در اوایل این ماه.

Nieukirk نوشت: در مورد جزئیات این حادثه است.

او گفت: “در ماه ژانویه این سال یک دانشگاه داکوتای شمالی در والیبال هم تیمی و من به تنهایی در یک ماشین و ما ثبت خودمان آواز هیپ هاپ آهنگ توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار هنرمند. ترانه در ترانه گنجانده شده است استفاده از N-word. متاسفانه ما خواند از جمله نامناسب از آلبوم به عنوان نوشته شده و فرستاده این ویدئو به یک دوست که تماشای آن را بر روی تلفن خود را. در حالی که استفاده از کلمه بود و کارگردانی در هر کسی و یا گفت: با نفرت یا کینه توزی آواز از آلبوم که شامل آن کلمه بود نابالغ و حساس است. حتی در این زمینه استفاده از آن کلمه شد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“یک فرد ایستاده در پشت از دوستان که موفق به دریافت فیلم ضبط شده یک دوم تصویری از دوستان ما تلفن در حالی که او به تماشای ضبط. این ویدئو دوم نابود و لگدمال شده تنها شامل نامناسب بخش و سپس به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و در نهایت به ارمغان آورد به توجه مدیریت دانشگاه. یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه و ما اعتراف کرد که آواز آن شعر و با استفاده از آن کلمه شد. دانشگاه تعیین می شود که ما خود را شکستن کد دانشجویی از رفتار و یا ورزشی کد اما همه ما توافق وجود دارد باید عواقب ناشی از آواز آهنگ در این ویدئو چون ما ورزشکاران دانشجویی و به نمایندگی از دانشگاه.

“چند ماه بعد در پی جورج فلوید تظاهرات در این ویدئو مطرح به عنوان یک نتیجه از شکایت های ساخته شده توسط یک آمریکایی آفریقایی, دانش آموز ورزشکار در دانشگاه. نیز وجود دارد ساخته شده Snapchat پیام هایی که به ظاهر که نه من و نه هم تیمی من گفت: یا تایپ شده. ما در این گزارش به دانشگاه داکوتای شمالی و آنها به ما گفته شده اند وجود دارد دیگر شکایت از این اتفاق می افتد به ورزشکاران دیگر اما آنها قادر به تعیین که جعل هویت ما است.

“بلافاصله با من تماس گرفت من مربی و پرسید: اگر ما می تواند یک چهره به چهره گفتگو با شکایت دانش آموز ورزشکار بنابراین من می تواند عذر خواهی او را درک دیدگاه و کار با هم به جلو حرکت کند. به من گفته شد که ما نیاز به “اجازه دهید این ضربه بیش از.” پس از دریافت مقدار زیادی از پیام های تهدید من تصمیم به مرحله دور از دانشگاه برای من جسمی و روحی ایمنی. من نه اخراج از UND تیم والیبال. من هم خواسته شده بود هرگز به ترک تیم و یا دانشگاه; در واقع, من خواسته شده بود به ماندن بگیرید. رسانه ها در هر دو ایالت داکوتای شمالی و شهر من گزارش داده اند این داستان اما متاسفانه من خواسته شده بود هرگز به یک نظر. به عنوان یک نتیجه شده اند وجود دارد بسیاری از نادرست و دروغ در گزارش به جای حقایق است.

“من دوباره عذر خواهی برای آواز خواندن آن شعر و درد این باعث شده است. من هرگز در زندگی با نفرت در قلب من برای هر کسی است. من آموخته اند و از این رشد و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

وضعیت مطرح در این ماه پس از UND استفاده Nieukirk تصویر در یک پوستر تبلیغاتی و UND بازیکن فوتبال Jaxson Turner به نام مدرسه برای انجام این کار در توییتر.

UND در ابتدا منتشر شد بیانیه ای اعتراف به آن یک اشتباه بود به استفاده از Nieukirk تصویر در پی این ویدئو.

چند روز بعد UND منتشر شد بیانیه ای گفت Nieukirk و Vetter شد و دیگر در این تیم است.

“در زمستان سال 2020 نژادی حساس تصویری پدید آمده شامل دو UND والیبال دانشجو-ورزشکاران” UND والیبال مربی ارمیا ناهار خوردن در بیانیه ای گفت: ژوئن 5. “زمانی که من آگاه شد از وضعیت UND دو و میدانی مورد بررسی قرار گرفته و خطاب به رفتار دانش آموزان است. پس از فکر زیاد و در نظر گرفتن آن شده است و دو طرف توافق توسط من و دو دانشجو-ورزشکاران که آنها نمی خواهد به بازگشت به UND والیبال برنامه. امروز تصمیم نظر به حوادث اخیر و صادقانه مکالمات من با این دانش آموزان و ما احساس می کنیم که این بهترین راه حل برای همه درگیر. من باقی می ماند متعهد به بیشتر آموزش ما دانشجو-ورزشکاران در تنوع و شمول و بهتر از طرف ما نهاد.”

UND مدیر ورزشی لایحه چوس همچنین در این بیانیه گفت: “من از این تصمیم که امروز با UND والیبال. من گوش کرده اند و همچنان به گوش دادن به ما دانشجو-ورزشکاران هیات علمی ، کارکنان و جامعه به عنوان یک کل و به من اختصاص داده شده به کار با هم به فاستر امن, فضای استقبال برای همه. ما ارزش متنوع و فراگیر محیط زیست و تلاش برای بهبود مستمر در این منطقه از طریق کار مداوم در فرهنگ ما بخش.”

Nieukirk یک 6-پا-2 hitter وظیفه از واشنگتن Ill., به پایان رسید با 84 کشته در سال گذشته است. Vetter یک گذارنده از فارگو تا به حال 380 کمک می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de