UND تابستان هاکی: خلاقیت بر روی صفحه نمایش کامل در داد و بیداد

در سال های اخیر وجود دارد Ryan Duncan, T. J. Oshie جاناتان Toews خط در 2006-07 به مت Frattin اوان Trupp, Brad مالون خط در 2010-11 و دریک Caggiula براک Boeser نیک Schmaltz خط در 2015-16.

بعید به نظر می رسد که در این سال تیم را سه نفر که کالیبر. اما یک چیز که بود از طریق دو هفته اول غیررسمی تابستان scrimmages در رالف Engelstad عرصه است که UND یک تن از خلاقیت از طریق چهار خط.

آن را فقط یک خط است که باید از این پتانسیل کشیدن طرفداران از کرسی های خود را — چه که در خانه و یا در رالف — برای برجسته-حلقه هدف این فصل است. شما ممکن است دیدن این نوع از نمایشنامه بیش از همه صف در هر شب.

که بر روی صفحه نمایش پنج شنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مظنونین خوب بودند. مت Kiersted به ثمر رساند سه بار. Collin آدامز به ثمر رساند یک هدف و یک تنظیم. اردن Kawaguchi یک به پایان رسید.

اما بچه ها که در سوم و چهارم خطوط در فصل گذشته بودند ساخت پویا و خلاق پخش در سراسر یخ.

بله, آن را در تابستان زمانی که دفاع اختیاری می شود و شما باید همه چیز را با یک دانه نمک است. بله آنها بازی چهار در چهار در المپیک به اندازه بازی با تن از اتاق به مانور. اما پس از تحت پوشش بسیاری از تابستان اسکیت در سال های گذشته این نوع خلاقیت از بسیاری از بازیکنان مختلف چیزی است که من دیده ام قبل از.

چند نمایشنامه ایستاده بود.

وجود دارد یک حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا بازی عبور از تازه کار Miller Mitchell به علامت زندن به جاد کولفیلد برای یک شیر در هدف. میلر می بیند یخ بسیار خوبی است.

جاسپر Weatherby که صرف مقدار زیادی از سال در خط چهارم به عنوان اولین قدرت-بازی بازی های واحد نشان داد برخی از بزرگ زمان توانایی. او یک گل به ثمر رساند با مبارزه با یک اتان Frisch, بررسی, برش, به وسط و چیدن گوشه ای از net. او با به ثمر رساند گل دوم روی یک ادم احمق. و در کنار او دانشجوی سال اول گریفین بودن برای یک. ما شاهد یک نگاه اجمالی فصل گذشته از اینکه چرا او آنقدر غالب در بریتیش کلمبیا لیگ هاکی در نوجوانان و ما احتمالا دیدن بیشتر و بیشتر از آن.

ارشد جکسون کین به ثمر رساند و دو بار از جمله یک موشک از یک تایمر است. Defenseman گیب بست تغذیه کین از پشت خالص و Manitoban با چکش آن توسط دروازه بان. کین همچنین بخشی از یک بسیار خوب بدهد-و-بازی با Kawaguchi به پایان رسید که با Hobey بیکر جایزه فینالیست بهره برداری یکی در.

دانشجوی سال اول defenseman تایلر Kleven است که انتظار می رود به بازی بیشتر از یک تعطیل نقش به عنوان یک تازه کار و احتمالا نمی خواهد یک تن از حمله فرصت های ویژه تیم همچنان به نشان می دهد او که در بازی خود را. Kleven واقعا می تواند چکش یک نقطه شات, اما او همچنین برخی از خیلی خوب هاکی حس و توانایی حمل جن.

با توجه به اینکه UND از دست داده و فقط یک بازیکن در آن بالا شش تا جبهه مبارزه با جنگ طلبان باید خود را بیشتر توهین آمیز خط سوم پس از 2010-11 زمانی که دنی Kristo و براک نلسون شد سوم-آستر.

یادداشت های دیگر از داد و بیداد

  • ذخیره روز آمد از آدم Scheel که رد Kawaguchi از نقطه خالی محدوده در باز کردن تغییر داد و بیداد.
  • جیک Sanderson شد و در نهایت ایران بیاد. او از دست رفته در یک جدایی طلب بود و نه بیش از حد خوشحال در مورد آن, اما او راه اندازی دو گل.
  • بست او فعال ترین روز تاریخ است. او به ثمر رساند هدف نهایی از مرحله یک شال را برداشت ارتجاعی از یک Sanderson شات. وی همچنین راه اندازی کین در یک تایمر.
  • Defensemen همچنان فعال است. نمره نهایی شد 9-8 (17 اهداف مجموع). Defensemen که اغلب تغییرات در جلو برای اختصاص هفت گل (Kiersted 3, بست, Kleven یعقوب برنارد-Docker جاش Rieger).
  • آن را به وضوح در آخرین داد و بیداد هفته: دفاع اختیاری بود.
  • در تابستان آن بسیار معمول است برای بازیکنان به نشستن اگر آنها کمی ضرب دیده است. اما تا کنون این بوده است بسیار موفق و سلامت تابستان-دانا است. هریسون Blaisdell تنها کسی است که از دست رفته است و چند روز تا کنون با پایین بدن آسیب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de