UND تابستان هاکی: Collin آدامز ستاره با جفت اهداف

آن را هرگز به طور مداوم منتقل شده به بازی ، او تا به حال پنج گل هشت امتیاز به عنوان دانشجوی سال اول و فقط دو گل هفت امتیاز به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

که همه تغییر فصل گذشته.

آدامز عمده ای برک آوت سال با به ثمر رساندن 12 گل و 28 امتیاز در 35 بازی. او به پایان رسید چهارمین تیم در اهداف و سوم در نقاط لنگر مرکز موقعیت در خط بالا در کنار اعطای Mismash و Hobey بیکر جایزه Hat Trick فینالیست اردن Kawaguchi.

او به دست اورد اعتماد به نفس زیادی در فصل گذشته و اعتماد به نفس است که نمی توان در هر نقطه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آدامز ستاره و پنج غیر رسمی تابستان داد و بیداد از UND بازیکنان هاکی در رالف Engelstad عرصه است.

ارشد رو به جلو از Brighton, Mich., گل دو سه اهداف نمایش بزرگ-زمان شات در هر دو آنها است. هر دو اهداف بودند اسنایپس فقط از داخل نقطه.

در یکی از اولین Adams skated به فضای باز و با ارسال موشک به گوشه ای از net. در دوم او در زمان یک خوراک از Kawaguchi و راه اندازی یکی کردن نوار و در.

آدامز بود hat trick اگر نه به صورت فوق العاده ای صرفه جویی توسط پیتر Thome که رد آدامز از در تنگ است.

آدامز است که توانایی جدا از بازیکنان خود را با سرعت و به صورت کوچکتر بازیکن در 5-پا-9, 188 وزن او بسیار عالی جن حفاظت از مهارت های. تابستان گذشته او به طور مستمر به ثمر رساند ژاک Parise مانند اهداف از بالا از چین. این روند در ادامه فصل.

در حال حاضر او را به نشان دادن توانایی به نمره از نقطه در یک goaltender که مربع است ،

علاوه بر اهداف Adams تا به حال یکی دیگر از بازی که ایستاده بود. به جلو جاد کولفیلد حال مبارکه اما Adams, گیر افتاد, او را با یک furious backcheck و اجازه نمی دهد کولفیلد برای دریافت یک شات بزرگ.

این نوع بازی در هر دو به پایان می رسد از یخ بازی را دریافت کنید آدامس مقدار زیادی از زمان بازی در بسیاری از موقعیت و نقطه را به یک پتانسیل بزرگ ارشد فصل ششم-دور New York Islanders پیش نویس انتخاب کنید.

Forward Collin Adams celebrates his second period goal against Canisius with UND teammates Jordan Kawaguchi (29) and Shane Pinto (22) at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

به جلو Collin Adams جشن خود را در دوره دوم هدف در برابر Canisius با UND هم تیمی های اردن شیرکا (29) و شین پینتو (22) در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

آدم Scheel می درخشد

بزرگ دیگر standout از روز پنجشنبه غیررسمی داد و بیداد بود junior goaltender آدم Scheel.

با سه goalies بر روی فهرستی معمولا یکی را زیر پس از اجازه دادن به یک هدف است.

بسیاری از subbing شد Thome و هریسون Feeney به عنوان Scheel اجازه نمی دهد یک هدف تا زمانی که تیم خود را در حال حاضر پیش رو 6-0.

شاید بهترین صرفه جویی در روز برای Scheel بود در دو-در-یک راش که در آن Mismash آمار مت Kiersted backdoor. Scheel نقل مکان کرد و از چپ به راست-خواندن بازی خوب — و ساخته شده را ذخیره کنید.

در نهایت Kiersted را از طریق شکستن و نمره در Scheel.

دیگر داد و بیداد برجسته

  • کاواگوچی به ثمر رساند در بازی مقابل. او جن در بالای چین با فضای مسدود Feeney منتظر دروازه بان به رها کردن و سپس منتقل جن در اطراف او برای یک هدف.
  • گاوین Hain که صرف آخرین ماه کار کردن با کول اسمیت در برینرد, Minn., راه اندازی rookie defenseman جیک Sanderson برای یک هدف.
  • یکی دیگر از تابستان اسکیت یکی دیگر از هدف برای کارسون آلبرشت که باز کرد به ثمر رساند در یک پاسخ مستقیم در بالای چین.
  • گیب بست خواهد شد که مبارزه برای موقعیت در سمت راست از UND دفاعی واحد برداشت گوشه برای یک هدف از دایره سمت چپ.
  • کولفیلد به ثمر رساند هدف نهایی از روز با ارسال یک مچ شات از اسلات کردن پست و در.
  • تایلر Kleven لبه تیز شمشیر است که به احتمال زیاد رفتن به دفاع از, اما او باید برخی توهین آمیز و اعتماد به نفس به عنوان به خوبی. بازیکنان یک بازی ضربات پنالتی در پایان خود را به اسکیت بازی کردن و Kleven به ثمر رساند در یک حرکت زیبا.
  • نگه داشتن در ذهن شما احتمالا در مورد اهداف بیشتر توسط defensemen در تابستان اسکیت به دو دلیل: 1. آنها تمایل به بیشتر تهاجمی در تابستان وانت بازی از در به طور منظم فصل بازی; 2. این rookie به جلو نیست در محوطه دانشگاه و در عین حال پس از فهرستی است که به شدت اریب به سمت defensemen (11 جلو, 9 defensemen). این بدان معناست که defensemen به طور معمول بازی شیفت در جلو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de