بریتانیا و ایالات متحده و کانادا را متهم به روسیه از نرم واکسن ویروس محاکمه

توسط: AP | لندن | منتشرشده: ژوئیه 16 سال 2020 9:41:21 pm

Coronavirus cure, plasmid DNA vaccine, COVID 19 vaccine, Pune news, Indian express news معلوم بود که آیا هر گونه اطلاعات در واقع به سرقت رفته بود اما ملی Cypersecurity مرکز می گوید: افراد اطلاعات است نه اعتقاد به خطر افتاده است. (بازنمودی تصویر)

بریتانیا و ایالات متحده و کانادا می گویند روسیه در تلاش است به سرقت اطلاعات از محققان به دنبال یک COVID-19 واکسن.

سه کشور ادعا شنبه که هک گروه APT29, همچنین شناخته شده به عنوان دنج خرس و گفته می شود بخشی از سرویس های اطلاعاتی روسیه است حمله دانشگاهی و تحقیقات دارویی نهادهای درگیر در coronavirus واکسن توسعه است.

مداوم و مداوم حملات دیده می شود توسط مقامات امنیتی به عنوان تلاش برای سرقت مالکیت معنوی به جای مختل پژوهش است.

بریتانیا ملی امنیت سایبر مرکز اعلام کرد که با هماهنگی با مقامات ایالات متحده و کانادا است.

معلوم بود که آیا هر گونه اطلاعات در واقع به سرقت رفته بود اما ملی Cypersecurity مرکز می گوید: افراد اطلاعات محرمانه است و نه اعتقاد به خطر افتاده است.

دنج خرس شناخته شده توسط واشنگتن به عنوان یکی از دو دولت روسیه وابسته به گروه های هک که شکست را به کمیته ملی حزب دموکرات شبکه های کامپیوتری و سرقت ایمیل پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016. گروه دیگر است که معمولا به نام فانتزی خرس.

همچنین مشخص نیست که آیا ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دانست و در مورد واکسن تحقیقات نرم اما مقامات انگلیسی معتقدند چنین اطلاعاتی خواهد بود بسیار باارزش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de