دانشگاه های انگلستان رسیدن به دانشجویان هندی برای COVID-19 پشتیبانی

توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: 7 مه سال 2020 11:33:46 am دانشگاه ها نیز ارائه معنوی و سلامت

توسط NEWSATROPAT در 18 اردیبهشت 1399
توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: 7 مه سال 2020 11:33:46 am
UK universities reach out to Indian students for COVID-19 support دانشگاه ها نیز ارائه معنوی و سلامت روانی پشتیبانی می کند. (بازنمودی تصویر)

دانشگاههای بریتانیا خواسته اند که مضطرب دانش آموزان هندی که آیا هنوز هم در بریتانیا و یا در هندوستان به در تماس با تیم اول دانشگاه یا دانشکده خدمات پشتیبانی و اگر آنها نیاز به کمک و یا راهنمایی در طول coronavirus مربوط به مستند.

روز دوشنبه دولت هند اعلام کرد قصد دارد برای شروع مرحله به مرحله بازگشت از شهروندان آن رشته در خارج از کشور از مارس 7. هوایی هند را به کار گیرند 64 پرواز از مه 7 آوریل 13 به حدود 15000 هند اتباع رشته در خارج از کشور در میان COVID-19 ناشی از مستند هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در دهلی نو در روز سه شنبه.

به عنوان دولت هند فاز اول عودت کننده گان از انگلستان به هند آغاز می شود از روز شنبه بسیاری از دانش آموزان هندی در انگلستان هنوز هم چهره یک انتظار طولانی قبل از آنها می تواند پرواز. انگلستان دانشگاه ها گفت: آنها می خواستند بدانند که این حمایت همچنان در دسترس خواهد بود.

"ما می دانیم که بسیاری از دانش آموزان هندی در مورد پول و مسکن در حال از دست رفته خانواده خود هستند و طبعا مضطرب به دور از خانه در طول این جهانی و همه گیر. پیام من به آن دسته از دانش آموزان است: لطفا صحبت خود را به دانشگاه" گفت: Vivienne استرن مدیر دانشگاه بین المللی که نشان دهنده 143 دانشگاه در انگلستان رهبران.

"ما ممکن است قادر به رفع همه چیز وجود دارد اما مردم در دست چه کسی خواهد انجام همه چیز آنها می توانند همه چیز را آسان تر برای شما. دانشگاه در حال ارائه پشتیبانی در قالب بودجه و غذا و محل اقامت و مشاوره و راهنمایی. ما در این با هم لطفا همین حالا به تنهایی به مبارزه است," او گفت:.

دانشگاه های انگلستان گفت که پشتیبانی ارائه شده توسط دانشگاه ها شامل ارائه مواد غذایی به دانش آموزان ارائه مشکلات بودجه برای دانش آموزان مشکل مالی waiving هزینه های اقامت و یا در حال حرکت دانشجویان بین المللی به محل اقامت که در آن آنها می توانید پس از نگاه آنها را با ارائه تمیز کردن امنیت و غذا.

دانشگاه ها نیز ارائه معنوی و سلامت روانی پشتیبانی می کند. Jaspreet سینگ یک دانشجو در دانشگاه شهر بیرمنگام (دفتر تحکیم وحدت) بود برخی از مشاوره برای همکار خود دفتر تحکیم وحدت دانشجویان: "من می دانم که یک دانشجوی بین المللی چگونه نگران پدر و مادر ما می تواند باشد.

من به آنها ارسال به طور منظم به روز رسانی و می گویند من امن هستم اینجا. مطمئن شوید که شما در تماس خود را با استادان و تیم پشتیبانی که BCU کردم "مطمئن شوید که شما از آنها استفاده کنید."

دانشگاه های انگلستان نیز برجسته طیف وسیعی از مراحل خاص گرفته شده توسط یک تصویر لحظهای از دانشگاه ها در سراسر انگلستان به حمایت از دانشجویان بین المللی که ممکن است احساس رشته به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران و نیاز به پشتیبانی.

دانشگاه حمام منتقل شده است همه دانش آموزان در دانشگاه متعلق به مسکن در اطراف شهرستان به پردیس محل اقامت و ارائه رایگان سه وعده غذا در روز را به همه دانش آموزان که باقی می ماند در محوطه دانشگاه.

همچنین افزایش در دسترس بودن کمک های مالی به دانش آموزان که خود را در سختی. دانشگاه گلاسکو کالدونیای در اسکاتلند اجرا کرده است یک خط تلفن اختصاص داده شده برای دانش آموزان که در عمل و در هفت روز هفته و تا به معرفی یک صندوق برای حمایت از دانش آموزان از طریق COVID-19 بحران و همچنین چشم پوشی اجاره در آوریل و مه.

Solent دانشگاه و دانشگاه بنگور شده اند حمایت از دانش آموزان گیر در انگلستان برای دسترسی به مشکلات بودجه. سرخپوستان را تشکیل می دهند یکی از بزرگترین گروه های بین المللی دانش آموزان از خارج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تحصیل در دانشگاههای بریتانیا پس از دانش آموزان چینی.

هزاران نفر از این دانش آموزان هندی پیدا کرده اند که خود رشته به عنوان هند ممنوعیت پروازهای بین المللی در اواسط ماه مارس. دانش آموزان هندی' نماینده گروه هایی مانند ملی, هندی, دانش آموزان و فارغ التحصیلان اتحادیه انگلستان (NISAU-انگلستان) و ملی دانش آموزان انجمن (INSA) صادر مشاوره شده اند و سازماندهی مواد غذایی و تحویل کمک های دیگر از طریق مستند.

انگلستان دفتر خانه تا به حال تایید کرد که هر دانشجوی خارجی و یا حرفه ای در ویزا که تمام شده بود و یا انقضای خواهد بود گسترش داده حداقل تا مارس 31.

بسیاری از رشته دانش آموزان از نقاط مختلف هند از جمله تامیل نادو Telangana, Maharashtra و Uttarakhand خود را ابراز امداد در که فرمت باقی می ماند اما در مورد منابع محدود در اختیار خود دارد.

یک بلیط در یکی از اولیه هفت هوایی هند بازگشت پرواز سازمان یافته توسط دولت هند به هزینه حدود 50,000 تومان که همراه با هزینه قرنطینه به عهده مسافر در فرود در هند, علت جدید برای نگرانی در میان این گروه به عنوان آنها در انتظار نوبت خود را به پرواز بازگشت به هند است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب