توسط: | به روز شده در: مارس 3, 2020 8:34:21 am

british PM boris johnson baby, boris johnson baby named after coronavirus doctors, boris johnson baby, boris johnson partner Carrie Symonds, britian coronavirus, britain news, coronavirus news, indian express news در این جمعه آذر. 13, 2019, فایل, عکس, نخست وزیر بوریس جانسون و خود را شریک کری Symonds موج از مراحل شماره 10 خیابان داونینگ لندن. بوریس جانسون و خود را شریک کری Symonds اعلام کرده اند او به هنگام تولد به یک “سالم نوزاد پسر در بیمارستان لندن در اوایل صبح امروز” چهار شنبه 29 آوریل سال 2020 گفت که هر دو مادر و نوزاد به خوبی انجام می دهند. (AP Photo/مت Dunham فایل)

نخست وزیر بوریس جانسون و شریک کری Symonds را اعلام کرد نام خود را پسر تازه متولد شده گفت: آن انتخاب شد و به افتخار این پزشکان که درمان جانسون در حالی که او در بیمارستان بستری شد با COVID-19.

Symonds نشان داد و نام کودک – Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون – در یک Instagram پست که ویژه خودش cradling نوزاد. “نیکلاس” انتخاب شد و پس از Dr Nick قیمت و دکتر نیک هارت “دو پزشک که ذخیره بوریس’ زندگی در ماه گذشته” توضیح Symonds در پست.

دو پزشک پاسخ داد: در بیانیه ای که آنها “احترام و افتخار به شناخته شده اند در این راه است.”

جانسون بستری شد St Thomas’ بیمارستان در لندن در اوایل ماه آوریل پس از مبتلا به کروناویروس علائم. او صرف یک هفته در بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه. تولد پسرش آمد و در آوریل 29 — فقط دو روز پس از جانسون بازگشت به کار پس از بستری شدن در بیمارستان.

کودک دیگر به نام های “Wilfred” و “Lawrie” انتخاب شدند و پس از جانسون و Symonds’ پدربزرگ بود گفت: Symonds.

جانسون در حال حاضر برای تولد اما بازگشت به 10 خیابان داونینگ — محل اقامت رسمی و دفتر نخست وزیر انگلیس — در عرض چند ساعت در میان مداوم و همه گیر.

حدس و گمان رشد در اطراف این که آیا جانسون را پدری را ترک کنند. دفتر خود را بعد از تایید او را به زمان بعد از آن در سال. در انگلستان, پدر و مادر واجد شرایط هستند را به 50 سال از ترک برای داشتن کودکی تا 37 هفته پرداخت می شود.

آرامش خود را حفظ و حمل در ؟

این کشور شده است در تلاش برای نگه داشتن کنترل بیماری همه گیر کوروناویروس با آن تلفات سبقت اسپانیا و فرانسه با بیش از 27,500 مرگ و میر — فقط پشت ایتالیا.

دولت نیز زیر آتش آمده برای انجام گسترده-به اندازه کافی تست حتی زمانی که آزمون در دسترس بودند. اما در روز پنج شنبه وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد این کشور ضربه خود پایان مارس هدف از انجام 100,000 آزمون در روز است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de