انگلستان PM راه اندازی جت صفر شورای قطع هواپیمایی انتشار

توسط: PTI | لندن | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 8:25:46 pm

UK PM launches Jet Zero Council, airline emissions, boris johnson, world news, indian express نخست وزیر بوریس جانسون تبدیل دور و امواج در رسانه ها به عنوان او راه می رود به 10 خیابان داونینگ پس از حضور در جلسه هیئت دولت در وزارت امور خارجه بریتانیا در لندن شنبه 21 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/مت Dunham)

بوریس جانسون مشخص شده خود را یک سال به عنوان نخست وزیر بریتانیا روز چهارشنبه با یک جت جدید صفر شورای اسلامی برای مقابله با حمل و نقل هوایی تولید گازهای گلخانه ای به عنوان بخشی از یک گسترده تر از 350 میلیون پوند طرح به گام تا تلاش ها برای مقابله با تغییر آب و هوا.

خیابان داونینگ گفت: چند پوند بسته های سرمایه گذاری خواهد شد درایو رو به جلو و پیشرفت در انگلستان هدف برای رسیدن به خالص صفر تا سال 2050 با کمک به کسب و کار به decarbonise در سراسر صنایع سنگین و ساخت و ساز و فضا و حمل و نقل بخش و امن انگلستان در خط مقدم نوآوری سبز.

جت صفر شورای اسلامی که جلسه اول در روز چهارشنبه گرد هم خواهد آورد, دولت, محیط زیست و بخش حمل و نقل هوایی و هوافضا کارشناسان صنعت به کار نسبت به جاه طلبی از اولین انتشار صفر مسافت های طولانی هواپیمای مسافربری.

“ما گام های بلندی به سوی ما خالص صفر هدف بیش از سال گذشته است اما از آن مهم تر از همیشه است که ما نگه دارید تا به سرعت تغییر به سوخت سبز و بهبود پایدار به عنوان ما به بازسازی از این بیماری همه گیر” گفت: جانسون.

“انگلستان در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای سیمان جای آن که پیشتاز نوآوری سبز تنظیم یک مثال در سراسر جهان در حالی که رشد اقتصاد و ایجاد مشاغل جدید. همین دلیل است که ما پشتوانه پژوهش و لبه های برش برای کاهش هزینه ها و کربن در سراسر ما بزرگ, انگلیسی, صنایع و حتی هموار کردن راه برای اولین انتشار صفر مسافت های طولانی پرواز مسافر به طوری که ما جاه طلبی های سبز باقی می ماند آسمان بالا به عنوان ما ساخت بهتر برای مردم ما و سیاره ما,” او گفت:.

پروژه ها مجموعه ای برای دریافت کمک های مالی تحت برنامه کار می کنند در حال توسعه فن آوری های جدید است که می تواند کمک به شرکت های سوئیچ به بیشتر انرژی کارآمد ابزار تولید با استفاده از اطلاعات به طور موثر برای مقابله با اثرات تغییر آب و هوا و کمک به حمایت از ایجاد مشاغل سبز با رانندگی نوآوری و رشد در انگلستان صنایع.

“تغییر آب و هوا است که در میان بزرگترین چالش های عصر ما. برای مقابله با آن ما نیاز به از بند باز کردن خلاقیت و نوآوری در کسب و کار در سراسر کشور است. این بودجه را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد یقه سبز شغل و سوخت قوی تمیز بهبود اقتصادی همه ضروری برای دستیابی به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 گفت:” کسب و کار انگلستان و وزیر انرژی Alok Sharma.

شارما که صندلی جت صفر شورای اسلامی به همراه وزیر حمل و نقل Grant Shapps, متمرکز جلسه بحث در اطراف decarbonising بخش حمل و نقل هوایی در حالی که حمایت از رشد و تقویت انگلستان موقعیت به عنوان یک رهبر جهانی در این بخش است. “جت صفر شورای یک گام بزرگ رو به جلو در ساخت تغییر به ما فشار رو به جلو با فن آوری های نوین مانند پایدار سوخت و در نهایت به طور کامل الکتریکی هواپیما, ما را از دستیابی به گناه آزاد پرواز و افزایش پایداری برای سال آینده گفت: Shapps.

اعضای آن را چگونه به کار در سراسر بخش برای رسیدن به انتشار کربن اهداف از جمله از طریق نام تجاری جدید هواپیما و موتور فن آوری. این می تواند شامل استفاده از ترکیبی جدید و پایدار حمل و نقل هوایی به عنوان سوخت پاک جایگزین برای سوخت های فسیلی سوخت جت و در نهایت توسعه الکتریکی هواپیما.

خیابان داونینگ ادعا کرد که بیش از دهه گذشته بریتانیا کاهش انتشار کربن بیش از هر شبیه و توسعه کشور است. در سال 2019, انگلستان, انتشار گازهای گلخانه ای شد 42 درصد پایین تر از در سال 1990 در حالی که اقتصاد بیش از مدت مشابه رشد 72 درصد است.

دولت بریتانیا گفت: بودجه بسته اعلام کرد در این هفته خواهد شد نسبت به طیف وسیعی از تلاش های از جمله پشتیبانی از انتقال از گاز طبیعی برای تمیز کردن هیدروژن قدرت و پوسته پوسته شدن تا جذب و ذخیره سازی کربن (CCS) فن آوری; یک درایو نسبت به استفاده از مصالح نوین در صنایع سنگین; پشتیبانی پیشرفته برای ساختمان جدید تکنیک های دولت از هنر و تکنیک های ساخت و ساز; و تحقیق و توسعه برای بخش خودرو.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de