انگلستان PM جانسون می گوید اسرائیل: نمی ضمیمه بخش هایی از کرانه

توسط: فردا نیوز | لندن | انتشار: 1 جولای سال 2020 2:37:11 pm

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russia, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases نخست وزیر بوریس جانسون. (فایل)

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: اسرائیل که آن را نمی باید ضمیمه بخش هایی از کرانه هشدار می داد که لندن نخواهد تشخیص هر گونه تغییر در خطوط سال 1967.

“الحاق خواهد نشان دهنده نقض قوانین بین المللی” جانسون به نقل از به نقل از ynetnews.com. “همچنین می تواند یک هدیه برای کسانی که می خواهند به تداوم داستان های قدیمی در مورد اسرائیل است.”

بخوانید| با وجود ویروس Pompeo مذاکرات بین فلسطینیها و الحاق در اسرائیل

“من عمیقا امیدوارم که الحاق می کند پیش بروید,” او گفت:. “اگر آن را ندارد, انگلستان به رسمیت نمی شناسد هر گونه تغییر در خطوط سال 1967 به جز کسانی که توافق بین دو طرف است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de