انگلستان باید پایان تجارت همدستی در ازبکستان کار اجباری در

در اواخر ماه سپتامبر 2019 در Uzbek وزیر شرایط اضطراری با صدور حکمی سفارش بیش از 2000 آتش نشانان برای شرکت در ازبکستان اخیر پنبه برداشت. این آتش نشان ها در میان بسیاری از هزاران نفر از مردم مجبور به انتخاب پنبه در طول این برداشت است. با توجه به گزارش اخیر منتشر شده توسط Uzbek-انجمن حقوق بشر (UFHR) است که نظارت بر برداشت بیش از ده سال کسانی که مجبور به انتخاب پنبه در سال 2019 نیز شامل کارمندان بانک و کارکنان و پرستاران و امدادگران.

پس ازبکی جمهور Shavkat Mirziyoyev آن در سال 2016 اعداد مجبور به مزارع پنبه در ازبکستان هر سال کاهش یافته است به طور قابل توجهی — البته از سرسام آور بالا از بیش از یک میلیون نفر تحت Mirziyoyev را سلف اسلام کریم اف. استفاده از کار کودکان نیز ریشه کن شده است. اما حتی با توجه به بین المللی کار (ILO) که نظارت مورد انتقاد قرار گرفته است برای کم بها دادن به میزان کار اجباری در ازبکستان پنبه صنعت بیش از 100 ، 000 نفر از مردم مجبور به شرکت در 2019 برداشت.

علت ریشه ای این مشکل شده است یک سیستم به موجب آن منطقه و مقامات محلی به نام hokimsهستند اختصاص داده شده اجباری تولید پنبه سهمیه بندی توسط دولت است. به اطمینان حاصل شود که آنها خود را برآورده سهمیه hokims سفارش هر دو سازمان های دولتی و خصوصی در حوزه قضایی برای وادار کردن کارمندان خود برای مشارکت در برداشت. افزایش اخیر در وزارت امور خارجه-تحریم پرداخت به پنبه وانت دیده اند تا کنون تعداد بیشتری از مردم چیدن پنبه به طور داوطلبانه. اما ساختاری کمبود نیروی کار به خصوص در ازبکستان کمتر جمعیت مناطق باعث شده hokims به ادامه رفت و آمد مکرر به کار اجباری.

اعلام توسط ازبکی دولت در ماه مارس این سال است که آن را لغو سهمیه بندی سیستم شده است با احتیاط استقبال سازمانهای حقوق بشر. اما UFHR مانیتور پیدا کرده اند که مجبور به کار شد شایع در مزارع عامل تحت یک تولید جدید سیستم طراحی شده است که به جای سهمیه بندی سیستم. در این سیستم کشاورزان قرارداد با شرکت های خصوصی به جای دولتی پنبه ginning کارخانه. با توجه به UFHR ادامه استفاده از کار اجباری در بخش خصوصی عمل مزارع است با این حقیقت توضیح داد که قرارداد وارد شده بین کشاورزان و شرکت های خصوصی شامل اهداف تولید که در حال تحقق نظارت hokims.

آن است که در این زمینه است که سازمان های حقوق بشر شده اند نگران ILO نتيجه مجبور است که کار در اخیر دو برداشت شده است نه سیستماتیک. ILO را مشاهده و بر اساس آن ارزیابی که Uzbek دولت است و نه متد مردم مجبور به انتخاب پنبه بر اساس یک سیاست رسمی. حتی با کنار گذاشتن این واقعیت است که این نتیجه گیری است که در تضاد با وزرا سفارش کارگردانی در آتش نشانان در سپتامبر گذشته این است که قابل مشاهده برای یک بدن وظیفه نظارت بر رعایت استانداردهای بین المللی کار.

قوانین بین المللی بسیار روشن است که ازبکستان است و نه فقط مسئول رفتار خود دولت و همچنین مسئول انجام آن “اندام” است. به عنوان عمومی منصوب مقامات hokims بدون شک ارگان های ازبکی دولت است. آنها نیز بدون شک در حال حاضر در اين سازمان یافته و عمدی است که سیستماتیک – مجبور بسیج از پنبه وانت در اخیر برداشت.

آن را ممکن است انتظار می رود که در پرتو این دیرینه و بومی عمل بازار بریتانیا شده است از حد به ازبکستان پنبه تولید شده با کار اجباری. در واقع از سال 2001 انگلستان شده است مثبت تشویق واردات این محصول از طریق تعرفه ترجیحی (یعنی کاهش عوارض واردات) اعمال شده توسط اتحادیه اروپا به برخی از کالاهای صادر شده توسط کشورهای در حال توسعه. شایان با وجود تماس های مکرر با سازمان های جامعه مدنی برای توقف آن incentivising کار اجباری در اتحادیه اروپا اصرار بر حفظ این ترجیحی برای ازبکستان پنبه – حتی در طول مدت زمانی که در بیش از یک میلیون نفر مجبور به مزارع پنبه در سال است.

پس خروج آن از اتحادیه اروپا, انگلستان به تازگی وارد یک توافقنامه تجاری با ازبکستان که مرتکب آن را به گسترش “بیشتر مورد علاقه-ملت” تعرفه درمان برای همه ازبکی کالا. در حالی که هیچ استثنا روشن ساخته شده است برای کالاهای تولید شده با کار اجباری در این توافق اجازه بریتانیا به توقف واردات بر اساس “سیاست های عمومی.” با حمایت از جهانی اقدام قانونی شبکه UFHR آورده مقالات حقوقی علیه دولت بریتانیا به دنبال وادار کردن آن به منع واردات از ازبکستان پنبه تولید شده با کار اجباری در این زمین است.

باید آن را نمی توان از چپ به سازمان های غیر دولتی به اقدام قانونی برای جلوگیری از این میوه ها از برده داری مدرن ورود به بازارهای ما. مبارزه با تروریسم در اروپا را فراهم می کند با یک فرصت برای نشان دادن رهبری در مورد این موضوع با تصویب ممنوعیت ازبکستان پنبه – و در واقع تمام محصولات تولید شده با کار اجباری. این است که به سختی بلند بپرسید از یک کشور با یک شهرت برای بودن یک رهبر جهانی در مقابله با برده داری مدرن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de