اقتصاد بریتانیا نوشته های ضعیف ممکن است دوباره بجای اول برگشتن; چین تجارت میدارد: چگونه اقتصاد جهانی هستند مراتب در میان Covid

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 14 سال 2020 9:05:13 pm کارگران با پوشیدن لباس محافظ

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 14 سال 2020 9:05:13 pm
Coronavirus Global Cases Updates, 28 June: Cases surpass 10 million mark کارگران با پوشیدن لباس محافظ ثبت نام مردم برای coronavirus آزمون در یک جامعه درمانگاه بهداشت در پکن. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

به عنوان جهانی موارد از رمان coronavirus عبور از 13 میلیون علامت سه شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که این بیماری همه گیر را "بدتر و بدتر و بدتر" اگر اصول نیست به دنبال. بیش از 572,000 که مردم از این ویروس در سراسر جهان است. اقتصاد جهانی همچنان به رنج می برند تلفات با توجه به همه گیر با اقتصاد مانند انگلستان و سنگاپور, ما شاهد یک روند رو به پایین.

در یک نشست خبری دوشنبه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که "وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی." Tedros به نام برای کشورها به اتخاذ یک استراتژی جامع برای جلوگیری از افزایش caseloads در بسیاری از کشورها اشاره کرد که در حدود نیمی از تمام موارد جدید در حال حاضر که از آمریکا. بدون استفاده از پایه شیوع-روشهای کنترل "تنها یک راه وجود دارد این بیماری همه گیر در حال رفتن به" چه کسی رئیس Tedros هشدار داد. "این رفتن به بدتر و بدتر و بدتر" او گفت:.

چین واردات جهانی افزایش یافت 3 درصد به دلار 167.2 میلیارد و بازگشت به 3.3 درصد کاهش واردات کالا از آمریکا افزایش یافت و به دلار 10.4 میلیارد دلار با وجود تعرفه های بالاتر. صادرات به ایالات متحده را نیز به دست آورد 1 درصد به دلار 39.8 میلیارد AP گزارش شده است.

آمار رسمی نشان می دهد که اقتصاد بریتانیا موفق به اضافه کردن برخی از رشد ممکن است به عنوان مستند محدودیت آغاز می شود کاسته اما آن باقی مانده است حدود یک چهارم کوچکتر از قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا نگاهی به چگونگی اقتصاد در سراسر جهان هستند مراتب در میان Covid-19

اقتصادی بریتانیا bounceback می افتد کوتاه از V-شکل بازیابی امید

اقتصاد بریتانیا رشد به مراتب کمتر از پیش بینی در طول ممکن تقلیل امیدوار است که بهبود از آنچه که است به یکی از کشور عمیق ترین رکود در قرن سریع خواهد شد.

دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه گفت که اقتصاد رشد 1.8% در ماه مه از ماه گذشته پس از کاهش مستند مانند تشویق کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت به بازگشت به کار. مهم بخش خرده فروشی نیز رو به با رکورد فروش آنلاین.

UK coronavirus cases, coronavirus cases UK, UK home quarantine coronavirus, UK coronavirus home quarantine, World news, Indian Express دو زن در خارج از نشستن یک نگاهی به دور و تنها کافی شاپ در لندن است. (AP Photo/فرانک Augstein)

اما با مستند محدودیت های باقی مانده در محل بسیاری از خدمات دیگر باقی مانده در افسردگی با تعدادی از مناطق شاهد ریزش های بیشتر گفت: Jonathan Athow معاون ملی آمار اقتصادی آمار.

افزایش ثبت شده در طول ممکن است به مراتب کمتر از 5 درصد پیش بینی در بازارهای مالی و به معنی اقتصاد باقی مانده است 24.5% کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه قبل از تاثیر کامل از coronavirus. در ماه آوریل به تنهایی اقتصاد کاهش متناوب 20.3%.

"احتمال بازگشت سریع به حالت عادی مشهور V شکل بازیابی در حال سقوط" گفت: یان استوارت, اقتصاددان ارشد در شرکت Deloitte. آن است که به احتمال زیاد به سال و نه ماه به ترمیم آسیب به اقتصاد انجام شده توسط COVID-19.

اکثر اقتصاددانان فکر می کنم بهبود خواهد جمع آوری سرعت در طول تابستان هنگامی که بیشتر مستند محدودیت شده اند کاسته. در ماه ژوئن مغازه فروش اقلام در نظر گرفته غیرضروری مانند کتاب و کفش بازگشایی شد و به دنبال آن در اوایل ماه جولای با بازگشایی خیلی از بخش مهمان نوازی از جمله بارها و رستوران ها. اما مردم هنوز هم ترس از ابتلا COVID-19 اجتماعی, فاصله, قوانین باقی مانده در محل و بسیاری از کارگران نگران از دست دادن شغل خود را از اقتصاد است نه پیش بینی به زمین از دست داد با توجه به کروناویروس هر زمان در طول ماه های آینده.

تجاری چین افزایش می یابد به عنوان بهبود اقتصاد از رکود ویروس

چین-واردات از ما کالا افزایش 10.6 درصد در ماه ژوئن بیش از یک سال پیش و تجارت جهانی نیز افزایش یافته در تازه ثبت جهانی دوم بزرگترین اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس.

چین واردات جهانی افزایش یافت 3 درصد به دلار 167.2 میلیارد و بازگشت به 3.3 درصد کاهش و آداب و رسوم و داده ها نشان داد سه شنبه. صادرات نیز 0.4 درصد به دلار 213.6 میلیارد و بهبود بیش از ماه قبل 16.7 درصد انقباض. این کشور در تجارت جهانی مازاد USD 46.4 میلیارد دلار است.

china coronavirus cases, beijing fresh covid cases, coronavirus cases china, beijing covid emergency response, coronavirus case beijing مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر جدید کروناویروس توقف در یک ایست بازرسی در خارج از Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار منطقه در پکن. (AP)

واردات کالا از آمریکا افزایش یافت و به دلار 10.4 میلیارد دلار با وجود تعرفه های بالاتر که تحمیل شده بود در مبارزه با واشنگتن بر تجارت و فن آوری است. صادرات به ایالات متحده به دست آورده 1 درصد به دلار 39.8 میلیارد دلار است. چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ماه دسامبر برای اولین بار بود عمده اقتصاد را تعطیل و به مبارزه با ویروس ها و برای اولین بار شروع به مبارزه برای بازگرداندن کسب و کار عادی فعالیت پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بر شیوع این بیماری در ماه مارس است.

کارخانه چینی فعالیت رو به بهبود است اما مصرف کنندگان مضطرب ممکن است بیش از زیان کار هستند و تمایلی به ارتکاب به خرید های بزرگ. پیش بینی هشدار صادرات هستند به احتمال زیاد به عنوان تضعیف تقاضای جهانی برای فولاد ماسک و دیگر لوازم پزشکی انگلیس و آمریکا و اروپا خرده فروشان لغو سفارشات.

سنگاپور اقتصاد قرارداد 41 ٪ در سه ماه یکبار

سنگاپور اقتصاد وارد رکود اقتصادی در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه, قرارداد 12.6% از مدت مشابه سال قبل است.
داده های اولیه گزارش روز سه شنبه نشان داد اقتصاد پیمانکاری 41.2 درصد در سه ماهه شرایط در ماه آوریل تا ژوئن به عنوان دولت شهر به شدت متکی بر تجارت و گردشگری تحمیل مدار شکن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. به روز رسانی داده ها است که به دلیل آزادی در ماه اوت است.

در اوایل شیوع COVID-19 ویروس به دنبال داشت و بعد از یک افزایش در موارد میان سنگاپور قابل ملاحظه مهاجر کارگر جمعیت. که باعث شد مقامات را به حالت تعلیق غیر ضروری خدمات و بسیاری از ادارات برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

Singapore news, Singapore elections, Singapore covid-19, Singapore covid-19 polls, elections during coronavirus یک انتخابات رسمی مکان دستکش و ضد عفونی کننده بر روی یک میز در یک مرکز رای گیری در Chung Cheng دبیرستان. (سنگاپور وزارت ارتباطات و اطلاعات از طریق AP)

اقتصاد قرارداد 0.3% از سال قبل در سه ماهه اول سال و 3.3 درصد در سه ماهه شرایط است. این بدان معناست که با دو مستقیما چهارم از انقباض آن است که در ویژگی های رکود است. بزرگترین انقباض در طول سه ماهه گذشته در ساخت و ساز است که فرو 55 درصد از سال قبل و 96 ٪ در سه ماه یکبار به عنوان کارگران قرنطینه برای جلوگیری از شیوع ویروس. تولید کاهش یافته و 23 درصد در سه ماهه شرایط اما افزایش 2.5% از سال قبل است.

خرده فروشی و فروش مواد غذایی و آشامیدنی (persian) فروش کاهش یافت و بیش از 50 درصد در ماه مه با توجه به پیش گزارش داد آمار و ارقام. فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش گل رز به عنوان مردم شناس قرار شام داشتی در خانه.

کسری بودجه آمریکا بازدید تمام زمان بالا USD 864 میلیارد دلار در ماه ژوئن

دولت فدرال در ایالات متحده متحمل بزرگترین ماهانه کسری بودجه در تاریخ در ماه ژوئن به عنوان هزینه های برنامه های مبارزه با کروناویروس رکود منفجر شد در حالی که میلیون ها نفر از ضرر و زیان کار را به قطع درآمدهای مالیاتی.

وزارت خزانه داری گزارش روز دوشنبه که کسری آمار تومان 864 میلیارد دلار در ماه گذشته یک مقدار از جوهر قرمز که منجر به برتری اکثر سالانه کسری بودجه در این کشور سابقه و بالاتر از قبلی ماهانه کسری رکورد تومان 738 میلیارد دلار در ماه آوریل است. این مبلغ نیز به تریلیون ها دلار کنگره ارائه شده به کوسن تاثیر گسترده خاموش شدن ناگهانی رخ داده است که در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروسی همه گیر.

برای نه ماه اول این سال بودجه آغاز شد که در اکتبر 1, کسری بودجه بالغ دلار 2.74 تریلیون همچنین یک رکورد برای این دوره است. قرار می دهد که این کشور به خوبی در راه به هدف قرار دادن تومان 3.7 تریلیون دلار کسری بودجه برای کل سال است که پیش بینی شده بوده است دفتر بودجه کنگره (CBO). که کل خواهد پیشی بگیرد قبلی رکورد سالانه USD 1.4 تریلیون مجموعه در سال 2009 زمانی که دولت صرف شد به شدت به بلند کردن کشور از رکود اقتصادی ناشی از بحران مالی 2008.

ژوئن کسری رانده شد بالاتر از هزینه های مختلف دولت کمک برنامه هایی مانند اضافی 600 تومان در هر هفته در گسترش مزایای بیکاری و چک حفاظت از برنامه ای است که ارائه پشتیبانی به کسب و کار به نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد.

آسیا کاهش ارزش سهام در وحشت بیش ویروس, چین و آمریکا اصطکاک

سهام کاهش یافت و در آسیا در روز سه شنبه به عنوان شک و تردید مجموعه ای در مورد اخیر حرکت رو به بالا در بازارهای جهانی افزایش داده تایید coronavirus موارد و percolating تنش بین آمریکا و چین است.

کاخ سفید تصمیم به رد کردن تقریبا تمام چینی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی اضافه شده به سرمایه گذار وحشت.
جهان دو اقتصاد بزرگ شده اند مبارزه بیش از همه چیز از همه گیر به حقوق بشر است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن غرق 0.8% در اوایل معاملات به 22,609.57. کره جنوبی Kospi از دست 0.4% به 2,177.01 در حالی که استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافته است 0.8% به 5,932.70.

هانگ سنگ در هنگ کنگ سقوط 1.9% به 25,277.06 عنوان گزارش های محلی منتقل coronavirus موارد درخواست مقامات برای تشدید اقدامات احتیاطی در برابر این بیماری همه گیر. شانگهای کامپوزیت از دست داده تقریبا 1.2% به 3,403.78.

یکی از شاخص چقدر بد منطقه ای آسیب می تواند از پیشرفت برآورد سنگاپور تولید ناخالص داخلی یا تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم. آن را نشان داد 12.6% در سال در سال انقباض تایید سنگاپور بدترین رکود اقتصادی تا کنون.

(با ورودی از سازمان)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن