دوقلوها’ نلسون کروز افتخار برای کار خیریه: “آنها نمی آنها را بهتر’

آن را چند ساعت قبل از دوقلوها شد برنامه ریزی به ببر در بهار آموزش بازی در سانتو دومینگو, جمهوری دومینیکن, شهرستان پایتخت و کروز Sr. غرق شد با هيجان بیشتر غرور — به عنوان او در مورد پسرش, Nelson Cruz. دوقلوها’ hitter وظیفه تعیین شده است که شش بار همه ستاره و یک عضو از 400 صفحه اصلی-اجرا با یک لیست ظاهر بی پایان از بیس بال و موفقیت است. اما بیس بال نبود چه کروز Sr. می خواستم به صحبت کردن در مورد.

“من فکر می کردم آرام فروتن و مراقبت از فرد است. من به او گفتم ” شما پیشی گرفته اند و این یک احساس بسیار خوب,'” کروز Sr. گفت: از طریق یک مترجم در ماه مارس است. “کار مادر او و من در نلسون و خواهر خود و دیگر کودکان شده است شدید بوده است اما این پاداش به آن را ببینید در حال ضرب طریق نلسون.”

در حالی که کروز Sr. برای تلفن های موبایل مانند هر پدر افتخار صحبت کردن در مورد پسرش که ستایش است به خوبی سزاوار. خود را برای خیریه تلاش در زادگاه خود از لاس متس ده سانتا کروز, Nelson Cruz نامگذاری شد 2020 محمد علی ورزشی بشردوستانه برنده جایزه در طول یکشنبه شب ESPYs.

“تمام چیزهای که ما به عنوان یک پایه و اساس ما بدون تفکر است که ما در حال رفتن به رسمیت شناخته شود اما آن را می سازد آن را خاص بدانید که مردم در حال تماشای آنچه شما انجام می دهند و در این مورد ESPN به رسمیت شناخته شده این کار است که شما در کشور خود حتی در کشورهای” کروز که teared تا پس از گفت خبر گفت: پنج شنبه, 22 ژوئن. “این فقط واقعا خاص است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در میان تلاش های خود را کروز اهدا کرده است یک ماشین آتش نشانی و آمبولانس به اولین پاسخ دهندگان در زادگاه خود الهام بخش سال پیش پس از یک خانه دوست سوزانده است. او به ساخت یک ایستگاه پلیس در شهر و ارائه حمل و نقل این شهر را برای افسران پلیس. او همچنین اهدا کرده است صندلی چرخدار عصا واکر و عصا به ساکنان زادگاه خود و آورده پزشکان و دندانپزشکان برای درمان بیماران وجود دارد.

جامعه خود دخالت امتداد فراتر از زادگاه خود را به عنوان او به طور فعال در جوامع محلی از شهرهای او را در و درگیر شده است با شفا ونزوئلا ابتکار برای کمک به 2,000 نوزادان دریافت روزى در طول سال اول خود را از زندگی است.

“آنها نمی آنها را بهتر دوقلوها” مدیر Rocco Baldelli توییتی یکشنبه شب. “رفیع این جایزه شده بود برای نلی. باور نکردنی است.”

کروز خیریه تلاش را تنها تا سطح شیب دار در روزهای آینده — به عنوان یک نتیجه از برنده شدن جایزه خود را Boomstick23 بنیاد داده خواهد شد $100,000 گرانت. دیگر فینالیست که شامل سابق سیاهگوش ستاره مایا مور و سابق تیمبرولوز به جلو Kevin Love در میان دیگران دریافت $25,000 گرانت.

کروز در حال حاضر برنامه برای که پول است. برخی از آن او گفت: بروید به سوی یک مرکز کامپیوتر در زادگاه خود را قادر خواهد ساخت که بیشتر مردم وجود دارد به کسب دیپلم خود را. در حالی که زمین را برای این مرکز تهیه شده است و ساخت و ساز بوده است آهسته با توجه به COVID-19 اما کروز انتظار آن به زودی آغاز خواهد شد.

او همچنین قصد دارد به همکاری نزدیک با اسپرانزا بنیاد آغاز شده توسط سابق MLB بازیکن دیو واله که وعده به ارائه “مالی عالی و جامع خدمات است که تجهیز و توانمند سازی” مردم در جمهوری دومینیکن. این است که از طریق ارائه وام به کارآفرینان محلی برای ایجاد شرکت های کوچک در خود جوامع کروز گفت.

“آنها را شناسایی کرده ایم که چه نوع از شرکت ها خوب هستند در زادگاه من و آنها را به مردم این ابزار برای آن دسته از شرکت های موفق در اینجا” کروز گفت. “نکته خوب این است که 95 درصد از کسانی که در آن وام است که پول (آنها) آورد ، بنابراین ما در حال رفتن به نگه داشتن کمک به مردم در طول راه.”

و برای کسانی که می دانند کروز ایده است که او در حال حاضر شناسایی دقیقا همان چیزی است خود را در آینده خیریه سرمایه گذاری خواهد بود به احتمال زیاد نمی آید به عنوان یک شگفتی است.

“او یک انسان بهتر از بازیکن و این سخت است برای انجام با این قد و قامت در بازی است که او را به دست آورد. اما او یک انسان بهتر بودن” دوقلوها مربی پایه سوم تونی دیاز در ماه مارس گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>