مغلوب ساختن پیشی جستن در کار اجرایی به منظور ایجاد شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت: کاخ سفید

توسط: PTI | واشنگتن | به روز شده: ژوئیه 11 سال 2020 10:49:05 am

Dobald Trump, Us immigration, White House on immigration, merit-based immigration system, world news در پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقدام در DACA است برای رفتن به بخشی از یک مقدار بزرگتر در لایحه مهاجرت. (عکس: AP/فایل)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرتی کاخ سفید گفته است.

کاخ سفید در بیانیه ای آمد به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با Telemundo کانال خبری گفت که او در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی مهاجرت را که شامل یک “جاده به تابعیت” برای دریافت کنندگان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه.

در پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقدام در DACA است برای رفتن به بخشی از یک مقدار بزرگتر در لایحه مهاجرت.

“این رفتن به یک لایحه یک لایحه خوب و مبتنی بر شایستگی لایحه و آن را شامل IF و من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار مبارک” رئیس جمهور گفت:.

“یکی از جنبه های این لایحه در حال رفتن به DACA. ما در حال رفتن به یک جاده به شهروندی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رسم انتقاد شدید از محله های خود را در اردوگاه. سناتور تد کروز در توصیف این حرکت به عنوان یک اشتباه است.

“به عنوان رئیس جمهور اعلام کرد امروز او در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت به حفاظت بیشتر ما کارگران” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

“علاوه بر این رئیس جمهور است و گفته است: او مایل به کار با کنگره در مذاکره راه حل قانونی برای DACA که می تواند شامل شهروندی همراه با قوی امنیت مرزی و دائمی بر اساس شایستگی اصلاحات” کاخ سفید گفت.

“این را شامل نمی شود عفو. متاسفانه دموکرات ها را به طور مداوم رد این پیشنهادات آنها به عنوان مخالف به هر چیزی غیر از کاملا مرزهای باز” گفت: کاخ سفید در بیانیه ای.

در طول مصاحبه صدای شیپور اتهام مخالفت با شکست مقابله با او را در DACA.

“من تا به حال یک معامله با حزب دموکرات و آنها را شکست معامله است. DACA شده است می تواند مراقبت از دو سال پیش اما دموکرات ها را شکست معامله است. همه ناگهانی آنها فقط آن را شکست بدون هیچ دلیل. در واقع, آنها تا به حال یک مورد دادگاه که کمی خود را رفت و به آنها گفت: “من اجازه دهید بحث در مورد معامله دیگر’,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اخیر دادگاه عالی به رئیس جمهور قدرت های فوق العاده ای که آنها گفت که شما می توانید در این مورد از 700 ، 000 یا بیشتر مردم است.

“بر اساس قدرت است که آنها (SC) به من قصد دارم برای انجام یک مهاجرت. یکی از جنبه های این لایحه است که به شما خواهد بود بسیار خوشحال و که بسیاری از مردم خواهد بود از جمله خود من و بسیاری از جمهوری خواهان خواهد بود DACA. آن را به آنها راه به شهروندی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>