مغلوب ساختن پیشی جستن ویزا یخ به خطر می اندازد هند با تکنولوژی صنعت استعدادهای درخشان مدل

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 30 ژوئن 2020 2:34:21 pm

Trump visa freeze endangers India tech industry’s talent model هند و ایالات متحده شرکت های فن آوری در حال اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تجدید نظر در یک حکم اجرایی انجماد دسترسی به بسیاری از ویزای کار. (بلومبرگ)

هند و ایالات متحده شرکت های فن آوری در حال اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تجدید نظر در یک حکم اجرایی انجماد دسترسی به بسیاری از ویزای کار هشدار حرکت را تضعیف می کند یک مدل کسب و کار استفاده می شود به عرضه بالا-مهارت و استعداد به مشتریان از وال استریت به دره سیلیکون.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش در هفته گذشته توقف مصوبات طیف وسیعی از ویزا از طریق پایان سال از جمله کسانی که برای داخل شرکت نقل و انتقال و مطالعه-برنامه های خارج از کشور و با هدف ارائه آمریکایی ها ترجیح پس از ثبت زیان کار از coronavirus بیماری همه گیر. کلیدی برای صنعت فن آوری در حال ویزای H-1B مورد استفاده توسط کارگران از هند و کشورهای دیگر برای پر کردن نقش کلیدی.

صدور ویزا است استادانه درست شده و ماه-طولانی امر تا هر گونه اختلال می تواند صدمه دیده است توانایی انتقادی کارگران به سفر به سایت های مشتریان برای یک دوره طولانی. در حال حاضر این ویروس مستندات را مسدود کنسولگری بازديد ضروری به روند و مجبور صدها نفر از هزاران نفر از کارگران به چالش کشیدن کار از خانه شرایط.

هند فن آوری تجارت گروه Nasscom به نام تهمت را “غلط و مضر به اقتصاد آمریکا” و هشدار داد این امر را تشدید کند اقتصادی کشور درد. شرکت های هندی ارائه تکنولوژی کارکنان و خدمات به ما بیمارستان داروسازان و بیوتکنولوژی شرکت Nasscom اشاره کرد. علاوه بر این صنعت ممکن است ارسال بیشتر کارگران به کانادا یا مکزیک بدون دسترسی به بازار ایالات متحده.

“این کارگران بسیار ماهر که در خواست بزرگ هستند و آنها همراه خواهد بود مهم نیست که چه” گفت: Shivendra سینگ رئیس تجارت جهانی توسعه در Nasscom.

در میان دیگر منتقدان این منظور حروف الفبا, Inc. مدیر ارشد اجرایی سوندار پیچای Microsoft Corp. جمهور براد اسمیت و تسلا, Inc. بنیانگذار Elon Musk. پیچای خود را یک ذینفع ویزای H-1B سیستم در 1990s پرسیدم مهاجرت به کمک فوق العاده به آمریکا را موفقیت اقتصادی, و آن را یک رهبر جهانی در فناوری و همچنین گوگل این شرکت امروز است.”

Tata Consultancy Services Ltd. Infosys Ltd. و Wipro, Ltd. در میان بزرگترین شرکت های برون سپاری در آسیا کاهش یافته است به نظر.

هند حدود 70 درصد از 85,000 H-1B ویزا صادر سالانه با توجه به مهاجرت داده است. از مجموع این 65,000 ویزای صادر شده برای استعداد های خارجی با درجه لیسانس را در حالی که باقی مانده از 20 ، 000 می تواند اختصاص داده شده به کارگران که پیشرفته تر درجه است.

ویزا سیستم تصور می شد بنابراین شرکت می تواند به استخدام در خارج از کشور کارگران برای پر کردن کمبود دبیرستان استعدادهای درخشان در خدمات فن آوری و توسعه محصول است. این واقعیت است که هند outsourcers جمع آوری سهم قابل توجهی از ویزا در هر سال ساخته شده است این برنامه بحث برانگیز با منتقدان استدلال می کند که شرکت های سوء استفاده از سیستم های جایگزین کارگران آمریکایی با نیروی کار خارجی ارزان تر.

به زودی پس از به دست گرفتن تهمت قول داد او را سرکوب ویزای کار و اصلاح “شکسته” سیستم مهاجرت. یکی دراز مدت نگرانی برای outsourcers توسط دولت برنامه ریزی شده وصله پینه کردن از زمان ویزای H-1B برنامه که جایگزین زمان قرعه کشی برای سیستم تعیین می شود که ویزا با شایستگی مبتنی بر سیستم است که اولویت متقاضیان بر اساس حقوق و دستمزد. که به این معنی است که کارگران با حقوق بالا احتمال دریافت ویزا.

در حال حاضر برون سپاری شرکت های در حال برخورد با غیر قابل پیش بینی از وضعیت ویزا و چشم انداز است که یک H-1B وصله پینه کردن می تواند آن را دشوار برای ارسال هر کسی اما مهم ترین استعداد در خارج از کشور.

جدید ترین ویزا محدودیت می تواند چکش outsourcers’ مدل فعلی از استعداد استقرار. شرکت ها شروع به سوال که آیا آنقدر در محل سفر لازم است و برخی از آنها ramping تا محلی استخدام محلی و یا پیمانکاران فرعی. همه گیر باعث شده است تا شرکت ها در نگاه به کارگر خوشه به دور از مشتری سایت اما نزدیک به اندازه کافی برای همکاری در پروژه های. برای مثال اگر یک شرکت 20,000 کارکنان در سراسر 40 شهر این می تواند جمع آوری شده در چند خوشه و اگر محدودیت های ویزا ادامه خوشه ممکن است در تگزاس و یا نیوجرسی اما در کانادا یا مکزیک.

“Offshoring افزایش می دهد زیرا برای مشتریان ویروس مستندات در حال حاضر محور اصلی شایستگی از راه دور کار” گفت: Singh, صحبت بیش از این گوشی از New Delhi.

شرکت های هندی می تواند تاثیر خود را در حاشیه به دلیل افزایش کارگر حقوق و هزینه های بالاتر از محلی استخدام و انعقاد قرارداد دست دوم و خسارت های ناخواسته از ویزا رد و طولانی مدت زمان پردازش. “تعلیق موقت ویزای H-1B برنامه تا دسامبر سال 2020 خواهد مانع اجرای خط لوله و پروژه های جدید همراه با حاشیه تاثیر ناشی از بالاتر خشکی استخدام,” رتبه بندی اعتباری شرکت ICRA گفت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de