مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کاهش سرعت در COVID-19 تست خواستار آن “دو لبه شمشیر’

توسط: رویترز | تولسا | به روز شده: 21 ژوئن 2020 8:07:52 am

Donald Trump, US-China, US law on Uyghur Muslims, Uyghur Muslims, world news مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع است sapped محبوبیت خود را. (فایل)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: هزاران نفر از تشویق هواداران او خواسته مقامات ایالات متحده به سرعت پایین تست برای رمان coronavirus آن را “شمشیر دو لبه” است که منجر به بیشتر موارد در حال کشف.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده در حال حاضر تست شده 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از کشورهای دیگر است.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که میخوای پیدا کردن بیشتر مردم میخوای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, که در آن بسیاری از حامیان آنها با پوشیدن ماسک.

یک مقام کاخ سفید گفت که تهمت بود به شوخی در مورد تماس خود را برای کاهش سرعت در تست.

“او به وضوح شوخی. ما پیشرو دنیا در تست و انجام شده 25 میلیون + در تست” این مقام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقدامات خود را در مسدود کردن مسافران از چین و اروپا کمک کرده بود نجات “صدها هزار نفر از زندگی است.” اما او گفت: “رادیکال های جعلی اخبار” رسانه ها داده نشده بود او اعتباری برای انجام آنچه که او به نام “فوق العاده شغل” در پاسخ به شیوع بیماری.

در واقع چندین ایالت آمریکا گزارش نگران کننده خوشه در coronavirus عفونت نرخ به طور عمده در جنوب و غرب به عنوان تهمت خطاب امریکا بزرگترین داخل سالن گردهمایی در ماه.

کارشناسان بهداشت می گویند گسترش آزمایش های تشخیصی حساب برای برخی از, اما نه همه از این رشد بوده است. آنها همچنین آن را به یک ابزار کلیدی در مبارزه با گسترش این بیماری که تا به حال شناسایی شده است در حداقل 2.23 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده به عنوان روز.

COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus کشته شدن بیش از 119,000 آمریکایی ها تا به امروز با توجه به رویترز’ چوب خط حساب کردن در حال اجرا. نصب حجم عفونت بالا بردن بستری شدن در بیمارستان در بعضی از نقاط.

در اظهارات خود تهمت استفاده از واژه هایی مانند “کونگ آنفولانزا” virus “ویروس چینی” برای اشاره به COVID-19. “این نام را می شود بیشتر و بیشتر از چین به عنوان مخالف خواستار آن چینی, ویروس,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع است sapped محبوبیت خود را.

رئیس جمهور آمریکا در ابتدا به اخراج تهدید coronavirus و sparred با دولت فرمانداران به عنوان آنها سعی کردند به سرعت گسترش آن. خود را تصویب رتبه بندی کاهش یافته است در هفته های اخیر و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در حال حاضر 13-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین به عنوان خوانده شده| جان بولتون می توانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب با وجود تلاش برای جلوگیری از آن: قاضی

هفتاد و شش درصد از آمریکایی ها باقی می ماند نگران گسترش COVID-19 با توجه به آخرین رویترز/ایپسوس نظرسنجی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.