مغلوب ساختن پیشی جستن به احترام غول از ما گذشته ” در کوه راشمور جشن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی قبل از آتش بازی در داکوتای جنوبی جشن روز استقلال در کوه راشمور در مرکز حفظ و امریکا استقلال که شامل حفظ کشور را تاریخی و مجسمه ها و بناهای تاریخی مانند چهار چهره حک شده پشت سر او به یک گرانیت کوه.

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را برای ایجاد یک بنای تاریخی را به پرداخت ادای احترام به “غول از ما گذشته است.”

“من امضای یک فرمان اجرایی به ایجاد گارد ملی آمریکا, قهرمانان, گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی ها برای همیشه زنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من اینجا هستم تا خود را به عنوان رئیس جمهور اعلام قبل از این کشور و جهان است که این بنای تاریخی را هرگز تخریب” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت به جمعیت مشتاق از بیش از 7500 نفر است.

“کوه راشمور خواهد ماند برای همیشه به عنوان یک ادای احترام به پدران ما” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“هر یک از شما در زندگی با شکوه ترین کشور در تاریخ جهان و به زودی آن را به بیشتر از همیشه قبل از. بنیانگذاران ما راه اندازی شد نه تنها یک انقلاب در دولت اما یک انقلاب در دستیابی به آزادی و عدالت و رفاه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هیچ کشور دیگری انجام داده بیشتر به ترویج پیشرفت بشر از شهروندان آمریکا است.

او سپس هدفمند سیاه و سفید زندگی می کند و ماده antifa جنبش هر چند نامگذاری هر فرد و سازمان به طور خاص گفت: وجود یک خطر در حال رشد است که تهدید امریکا موفقیت.

“عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما. بسیاری از مردم هیچ نظری ندارم که چرا آنها در حال انجام این کار, اما برخی می دانید دقیقا آنچه آنها انجام می دهند. آنها فکر می کنم آمریکایی ها ضعیف و نرم و تسلیم. اما مردم آمریکا قوی هستند و افتخار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این حمله را بر ما آزادی باید متوقف شود و از آن متوقف خواهد شد بسیار به سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“پایان این رادیکال حمله و حفظ عزیز ما آمریکا راه زندگی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که در حال تلاش برای محو کردن و یا نابود کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور انجام می دهند تا به “سکوت ما, اما ما نمی خواهد سکوت می شود.”

“ما افتخار می کنیم از این واقعیت است که ملت ما بر اساس اصول مسیحی یهودی. ما می دانیم که خانواده آمریکایی است که شالوده زندگی آمریکایی.”

“یک ملت باید برای مراقبت از شهروندان خود ، ما باید مراقبت از آمریکا برای اولین بار آن را زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de