مغلوب ساختن پیشی جستن, تیم, چشم, مدرسه, منابع مالی افزایش, بعدی, ویروس, کمک, لایحه

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 14, 2020 5:41:25 pm

White House campaign urges jobless to 'find something new' در هفته های اخیر شکاف پدید آمده در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار با مشاوران هر دو در داخل و خارج از کاخ سفید دفاع قوی طرح برای کمک به دانشگاه باز این پاییز. (عکس: AP/فایل)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مدارس است که پیچیده توسط یک انشعاب در صفوف خود را بیش از چگونه به آن را انجام دهد با برخی از مشاوران دفاع عظیم فدرال هزینه به دانشگاه به عنوان امن کنگره کامپایل بعدی COVID-19 امداد لایحه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روز دوشنبه گفت که تحصیل را یک اولویت در آینده بسته است. حزب دموکرات پیشنهاد شده $430 میلیارد آموزش و پرورش, طرح ثبات.

اما رهبر جمهوریخواهان است گفت: چقدر کنگره مایل به صرف با احتیاط از بالا دلار outlays که اجرا خواهد شد به مقاومت از اوباما. معاون رئیس جمهور مایک پنس مطمئن فرمانداران دوشنبه که مذاکرات در حال انجام برای آموزش و پرورش بودجه از کنگره است.

“ما نمی توانیم یک کشور عادی مگر اینکه بچه ها در مدرسه” مک کانل گفت: در بازدید بیمارستان در کنتاکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos می خواهید مدارس و در حال اجرا در سقوط بخشی از یک تلاش گسترده توسط دولت به ادامه بازگشایی اقتصاد با وجود شکستن رکورد شماره جدید COVID موارد در چندین ایالت از جمله فلوریدا و کالیفرنیا و پراکنده در جوامع در سراسر کشور.

چگونه بهترین به ادامه تحصیل برای بحث است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و DeVos تمسخر در رویکرد ترکیبی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از حوزه های قضایی با حضور دانش آموزان در مبهوت روز برای اطمینان اجتماعی فاصله. در آن زمان تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس است که نمی به طور کامل بازگشایی شده است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که انتظار می رود به انتشار به روز رسانی دستورالعمل های این هفته است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز دوشنبه گفت که کنگره نیاز به نشان می دهد آمریکایی ها در این کشور را “قرار دادن کودکان برای اولین بار” با اطمینان به اندازه کافی پول به دانشگاه ها امن است. دموکرات ها در حال حاضر مورد تایید 100 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش در عمل قهرمانان است که متوقف شده در سنا است. “بدون منابع ما نباید حتی فکر کردن در مورد ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه” پلوسی گفت: در MSNBC.

کنگره تنظیم شده است به رزومه هفته آینده که مجلس شروع به مذاکره بعدی بسته کمک. این خواهد بود پنجم در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. کنگره در حال حاضر مورد تایید خیره کننده 3 تریلیون دلار سهم پس از آغاز شیوع این بیماری در ایالات متحده در اوایل این سال است.

پنس گفت: فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز شنبه که دولت به دنبال بیشتر بودجه فدرال برای کمک به کشورهای با خیال راحت بازگشایی مدارس. “ما در بحث فعال با رهبری در این کنگره در مورد اضافی در آموزش و پرورش حمایت مالی در آینده امداد لایحه”, پنس گفت: با توجه به صوتی به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

پنس اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد وجوه باقی مانده از قبل از آن مراقبت عمل می کنند که اختصاص داده شده $13.5 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش است. اما او گفت: دولت در حال حاضر “دادن نظر به سایر منابع آموزش و پرورش” از کنگره است. “مهم این است که ما می خواهیم با خیال راحت به بازگشایی مدارس” معاون رئیس جمهور گفت:.

در هفته های اخیر شکاف پدید آمده در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار با مشاوران هر دو در داخل و خارج از کاخ سفید دفاع قوی طرح برای کمک به دانشگاه باز این پاییز. آنها آن را به عنوان حیاتی به پا زدن شروع به اقتصاد و همچنین محبوب به طور بالقوه ارائه به شدت مورد نیاز سیاسی برنده شوید.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران خواست رئیس جمهور را پررنگ فشار به بازگشایی مدارس و حمایت از یک مقدار عظیم از پول حتی به طور بالقوه بیش از اعتراض برخی از جمهوری خواهان کنگره با توجه به سه مبارزات انتخاباتی و مقامات کاخ سفید مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی مذاکرات.

قوی و امن و روشمند بازگشایی این کشور مدارس, احتمال تحریک اقتصاد از مشاوران گفت: با آزاد کردن پدر و مادر کار به تمرکز به طور کامل در شغل خود.

اما کاخ سفید هنوز به نشان می دهد توانایی به سرعت کوه عظیم و موثر بسیج در طول بیماری همه گیر. کنگره در حال حاضر در کار قانون, امید به تصویب این بسته تا پایان ماه ژوئیه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de