مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید به زودی ثبت نام جدید بر اساس شایستگی مهاجرت عمل

توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 15 سال 2020 9:27:50 am رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 15 سال 2020 9:27:50 am
Hong Kong, Trump Hong Kong law, US Hong Kong law, Hong Kong law, Hong Kong Autonomous Act, China, China Hong Kong, Indian Express رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید, سه شنبه, جولای 14, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او به زودی امضا مبتنی بر شایستگی مهاجرت عمل خواهد کرد که همچنین مراقبت از مهاجران را به کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان و حفاظت شده تحت DACA برنامه.

"ما در حال رفتن به امضای یک قانون مهاجرت به زودی. آن است که رفتن به اساس شایستگی آن است که رفتن به بسیار قوی" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

"ما در حال رفتن به محل کار در IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) چون ما می خواهیم به مردم را خوشحال و من به شما بگویم که حتی جمهوری خواهان محافظه کار می خواهید برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد با DACA," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها تا به حال شانس خود را برای سه سال به انجام کاری با IF و آنها همیشه آن را پایین.

"آنها همیشه آن را پایین. آنها با استفاده از آن به عنوان سیاست است. من با استفاده از آن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود اما ما خواهد بود با امضای بسیار قدرتمند مهاجرت کنند. آن را بزرگ خواهد بود, از آن خواهد شد بر اساس شایستگی. این کشور در تلاش است تا آن را به 25 یا 30 سال گفت:" در پاسخ به یک سوال.

"این خواهد بود قوی در مرز, اما شما می آیند از نظر قانونی و شما قادر خواهید بود به آمده در به طور قانونی و از همه مهمتر, ما خواهد شد مراقبت از مردم از IF در یک جمهوری خواه راه" گفت.

او گفت: دموکرات ها تا به حال شانس خود را و آنها آن را منفجر. "اما ما در حال رفتن به مراقبت از IF زیرا من می خواهم به انجام در نه چندان دور آینده, به زودی من می خواهم به امضای جدید مهاجرت اقدام بسیار بزرگ مبتنی بر شایستگی مهاجرت اقدام بر اساس تصمیم IF," او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن