مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نذر به شکست “رادیکال چپ” در جولای چهارم سخنرانی

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: جولای 5, 2020 9:13:13 am

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در “سلام به امریکا” رویداد در جنوب چمن کاخ سفید شنبه, جولای 4, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/پاتریک Semansky)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده روز استقلال امیدوار به شکست “چپ رادیکال” و مباهات از دست زدن به او از coronavirus حتی به عنوان موارد سنبله در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از جنوب چمن کاخ سفید reprised تم از یک سخنرانی در داکوتای جنوبی روز قبل توسط شلاق در کسانی که اعتراض مجسمه های برخی از چهره های تاریخی و نمادهای دیگر آنها می گویند جشن نژادی و بی عدالتی است.

“ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ: مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بازتاب سخنان او در کوه راشمور. “ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال آزادی های ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته اهریمنی یک جنبش به بررسی مجدد نژاد رکورد تاریخی ارقام بعد از کشتن جورج فلوید, گزارشی مرد در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. اين تلاش ها منجر به حذف و یا تماس برای حذف مجسمه از جمله مؤتلفه ژنرال و صاحبان برده از عمومی و خصوصی امکانات.

سرزنش چین

مغلوب ساختن پیشی جستن عقب مانده ملی در نظر سنجی های پیش از انتخابات ماه نوامبر با استفاده از این رویداد به تجمع هواداران خود را به خواندن آنچه او می گوید برخی از دستاوردهای stoking فرهنگی جنگ و سرزنش چین برای گسترش coronavirus.

“چین را فریب پنهان کاری و سرپوش گذاشتن اجازه آن را به گسترش در سراسر جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 30 دقیقه اظهارات. “چین برگزار می شود به طور کامل پاسخگو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تحت انتقاد گسترده خود را برای دست زدن به کروناویروس گفت: ایالات متحده در حال انجام است “باور نکردنی به خوبی” در پیدا کردن راه حل برای این ویروس و در حال انجام است “عمیق, تست” در واکسن. وی با تمجید از تعداد ویروس آزمایشات تجویز شده در ایالات متحده آمریکا

“ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت استراتژی ما منتقل شده همراه خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جدید کروناویروس موارد باید روزانه تنظیم پرونده در ایالات متحده به تازگی در حالی که در اروپا موارد به شدت کاهش یافته و در پاسخ به رهبری دولت اقدامات به سرعت گسترش یافته است.

نگرانی بیش از coronavirus همه گیر باعث بسیاری برای دور ماندن از این رویداد خروج از بازار ملی با بخشی از مخاطبان که به طور معمول در اجلاس واشنگتن سالانه آتش بازی در نمایش. جدید Covid-19 مورد افزایش 1.7% در آمریکا صعودی در جنوب و کشورهای غربی اگر چه موارد کاهش یافته است در پایتخت کشور و مناطق اطراف آن.

مهمانان منتظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در یک “سلام به امریکا” رویداد در جنوب چمن کاخ سفید شنبه, جولای 4, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/پاتریک Semansky)

واشنگتن شهردار موریل Bowser خواست مردم برای دور ماندن از شب حوادث برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مهمان در کاخ سفید خواسته شد که به لحاظ اجتماعی فاصله.

رئیس جمهور به میزبانی خانواده های نظامی و اداره کارکنان کاخ سفید عقب کشیدن از 2019 رویداد برگزار شد در یادبود لینکلن.

مغلوب ساختن پیشی جستن, با, همسر, Melania, تماشا یک روگذر از مدرن و هواپیماهای نظامی از جمله اعضای فرشتگان آبی و Thunderbirds. پس از خروج از رویداد آنها بازگشت به کاخ سفید بالکن پس از غروب خورشید شاهد 35 دقیقه نمایش آتش بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال وصله پینه کردن سالانه چهارم جولای جشن در پایتخت کشور به یک بزرگتر عینک با بزرگتر آتش بازی نشان می دهد و عضلات صفحه نمایش تجهیزات نظامی انعکاس رویدادهای مانند سالانه رژه روز باستیل در فرانسه.

در کوه راشمور در شب جمعه رئیس جمهور به تصویر کشیده چشم انداز تاریک از یک “جدید چپ فاشیسم” به دنبال پاک کردن ملت تاریخ است.

Ridership انتظارات

در اوایل این هفته به واشنگتن در منطقه شهری حمل و نقل سازمان در بیانیه ای گفت که همه نشانه بودند که جمعیت جمع آوری به تماشای آتش بازی “خواهد شد بسیار سبک تر از در سال گذشته.” برای سال های بسیاری از آتش بازی نشان می دهد شده است زوج با یک کنسرت رایگان در غرب چمن پایتخت ایالات متحده.

Bowser خود که در سال گذشته با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن amped تا روز استقلال رویداد به عنوان خود خدمت و هزینه تشویق ساکنان شهر به هدایت روشن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump پیاده روی در جنوب چمن کاخ سفید در یک “سلام به امریکا” رویداد چهار شنبه, جولای 4, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/پاتریک Semansky)

“ما البته می دانیم که کاخ سفید اعلام کرد در حال حاضر برنامه های خود را و خدمات پارک های ملی انجام خواهد شد و آتش بازی برای جشن تولد ملت,” Bowser خود گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است. “ما همچنان به حمایت از این فعالیت ها در راه است که ما به طور سنتی. اما ما امیدواریم که این جمعیت آمده است که در غیر پاندمی سال نمی تحقق این سال است.”

دولت فدرال گفت که تامین حداقل 300,000 پارچه ماسک صورت در دسترس خواهد بود و توزیع به کسانی که حضور در این جشن ملی بازار. بیش از 100 شستن دست ها-ایستگاه های در دسترس بودند و شرکت کنندگان بودند را تشویق به اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران است.

مقامات کاخ سفید با دفاع از این تصمیم به برگزاری چهار رویداد. مشاور کلیان کانوی خبرنگاران که “ما نیاز به استقلال جشن می گیرند.”

“این واقعا یک روز به جشن ما نظامی و جانبازان” کانوی گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>