مغلوب ساختن پیشی جستن طرح بزرگ جولای 4 آتش بازی نشان می دهد با وجود DC نگرانی

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 2 سال 2020 9:48:13 am

Donald Trump, Trump July 4th celebrations, July 4th celebrations US, US July 4th celebrations, July 4th, World news, Indian Express مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ اشاره ای به ماسک و یا از این بیماری همه گیر به طور کلی در یک صدای جیر جیر جمعه در روز استقلال قصد دارد. (عکس)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جولای چهارمین جشن ملی بازار خواهد شد از ویژگی های یکی از بزرگترین نمایش های آتش بازی تا کنون و به عنوان بسیاری از 300,000 ماسک صورت داده خواهد شد دور به کسانی که آنها را می خواهید اما با وجود نگرانی های بهداشتی از سی شهردار هیچ کس ظاهرا مورد نیاز خواهد بود به آنها را می پوشند.

مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ اشاره ای به ماسک و یا از این بیماری همه گیر به طور کلی در یک صدای جیر جیر جمعه در روز استقلال قصد دارد.

او تشکر شرکت اهدا برای حمایت از آنچه که خواهد بدون سوال بود یک شب خاص. وزیر کشور دیوید برنارد برشمرد سال دوم نظامی متمرکز حوادث در پایتخت کشور در تاریخ چهارم از جمله وزارت دفاع flyovers برای یکی-از-یک-نوع نمایش هوایی.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 سلام به امریکا خواهد بود میهنی ادای احترام به مردان و زنان ما در لباس” برنارد در بیانیه ای گفت.

“یک مایل طولانی شلیک 10,000 آتش بازی خواهد بود که بزرگترین در حافظه اخیر است.”

جولای چهارم می آید که آمریکایی ها در برخورد با افزایش موارد COVID-19 و سردرگمی بیش از بهترین شیوه های عمومی به خصوص در ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شده است برای هل دادن به جلو بروید با تجمعات انتخاباتی و دیگر مجامع عمومی مانند تعطیلات آینده رویداد با وجود افزایش خطرات ناشی از عفونت.

در میان کسانی که عمیقا نگران است که واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که حق ندارد به تعطیل تعطیلات عینک آنجا که آن را در زمین فدرال اما هشدار داد که دولت فدرال در مورد خطرات آشکار از یک جمعیت بزرگ.

Bowser خود گفت که او تا به حال به طور خلاصه به عنوان خوانده شده از طریق داخلی وزارت بیانیه ای در ماه جولای برنامه چهارم و اعتقاد آنها سازگار نیست با تاسیس دستورالعمل های بهداشتی.

ما می دانیم این است که یک رویداد ویژه برای وزارت کشور. ما ابلاغ به آنها که ما فراموش نمی کنم این است که در همراهی با بهترین CDC و وزارت بهداشت هدایت. اما این رویداد برگزار خواهد شد به طور کامل در اموال فدرال Bowser گفت.

واشنگتن در حال حاضر در فاز 2 از بازگشایی طرح و Bowser خود خواسته ساکنان منطقه برای جلوگیری از جمعیت های بزرگ و جشن چهارم جولای یا در نزدیکی خانه های خود.

ما در حال دادن به سی ساکنان همان پیام در مورد هر یک از گردش خود را برای تعطیلات آخر هفته. از خودتان بپرسید آیا شما نیاز به وجود داشته باشد,” او گفت:.

“از خودتان بپرسید آیا می توانید پیش بینی و یا می دانم که همه در حال رفتن به در اطراف شما ؟ اگر شما به مرکز شهر آیا می دانید که اگر شما قادر به اجتماعی فاصله ؟ مقامات کشور برنامه ریزی شده 300,000 پوشش صورت در دست به دور در بازار ملی. برنارد گفت: بازدید کنندگان خواهد بود تشویق به پوشیدن ماسک و نگه داشتن شش پا با فاصله از یک دیگر. وجود دارد هیچ نشانه ای خواهد بود که اجباری با وجود توصیه های مقامات بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump برنامه ریزی برای میزبانی رویدادهای از کاخ سفید در جنوب چمن و از بیضی تنها یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم جداگانه نمایش آتش بازی و جمع آوری در کوه راشمور.

رویداد امسال رول بدون وسایل نقلیه نظامی است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز کرده تحسین نظامی فرانسه با مضمون رژه سال گذشته استقلال بعد, حوادث, این برنامه شامل یک آدرس با مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیکی بنای یادبود آبراهام لینکلن و نظامی روگذر شامل ثابت نمایش Bradley مبارزه با وسایل نقلیه.

داخلی اداره بازرس کل گزارش هفته گذشته برآورد نسبی قیمت سال گذشته سلام به امریکا در $13 میلیون دو برابر سال های گذشته در بخشی به دلیل هزینه از جمله Bradleys. مانند سال گذشته کمک های مالی در حال کمک به حمایت بخشی از هزینه جولای چهارم, حوادث, برنارد گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>