توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: مارس 2, 2020 7:01:03 pm

coronavirus, coronavirus US, coronavirus trump, trump leaves white house, US news در رویداد روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شاید زندگی میلیون ها نفر از” ذخیره شده اند با خاموش کردن اقتصاد است. (AP)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او امیدوار است که تعداد کل COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده خواهد بود زیر 100000.

حتی که او اذعان کرد روز جمعه یک “وحشتناک شماره”.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی انتظار می رود ایالات متحده مرگ و میر را در طول زمان تغییر و او بارها و بارها استفاده کرده است بالا تخمین می زند به صورتی که دولت او اقدامات به خصوص او تصمیم به محدود کردن سفر از چین باید زندگی را نجات داد.

اقدامات خود را به چالش کشیده شده توسط دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی که باید در مورد شکایت از کمبود تست لوازم و تجهیزات ایمنی برای پزشکان و پرستاران.

در مارس 29, دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار نشان داد مدل طرح ریزی و میر ناشی از 100,000 به 240,000 آمریکایی با فرض اجتماعی فاصله تلاش ها ادامه دارد. در همان زمان او گفت: اپیدمیولوژی مدل در ابتدا پیش بینی کرده بود مورد بدترین سناریو از 1.5 میلیون تا 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده بدون کاهش تلاش های اجتماعی مانند فاصله دست شستن و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع سرمایه گذاری قماری که 100,000 رقم بیرونی محدود می کند. بعد او تکیه بیشتر به سمت طرح 60,000 اما که در حال حاضر شده است تحت الشعاع فعلی مرگ و میر بیش از 64,000. روز دوشنبه او فکر 60,000 یا 70,000.

در رویداد روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شاید زندگی میلیون ها نفر از” ذخیره شده اند با خاموش کردن اقتصاد است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de