مغلوب ساختن پیشی جستن اداره تکه فراجنسیتی مراقبت های بهداشتی حمایت

توسط: | به روز شده: 14 ژوئن 2020 2:52:46 pm

علاوه بر پاک کردن فراجنسیتی حمایت قانون جدید نیز از بین می برد و ضد تبعیض پادمان برای بیماران با سابقه ختم حاملگی. (داد/AP Photo/P. M. Monsivais)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه لغو اوباما-دوران ضد تبعیض حمایت از نما مردم در بخش بهداشت و درمان.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت: این تغییر به معنای آن خواهد نوار تبعیض جنسی بر اساس “دشت معنای کلمه” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”

قانون جدید برعکس قبلی حمایت از تصویب در زیر باراک اوباما در سال 2016 است که به رسمیت شناخته شده و گسترده تر ایده هویت — کسی درونی و حس بودن مرد و زن نه و یا ترکیبی.

بخوانید| جهانی Coronavirus به روز رسانی 14 ژوئن: چین گزارش بالاترین روزانه سنبله پس مارس; لهستان بازگشایی مرزها با همه همسایگان اتحادیه اروپا

تجاوز گروه تاکید کرده اند که تغییر جنسیت افراد نیاز به حمایت صریح از تبعیض که آیا آنها به دنبال رابطه جنسی-انتقال جراحی یا درمان برای بیماری های مانند دیابت.

اعلام عقبگرد آمد و در وسط LGBTQ غرور ماه و در چهار سال سالگرد تیراندازی و کشتار در گی, کلوپ شبانه در اورلاندو فلوریدا است که در آن 49 نفر کشته شدند.

تغییر خواهد ‘تشویق’ تبعیض

علاوه بر پاک کردن فراجنسیتی حمایت قانون جدید نیز از بین می برد و ضد تبعیض پادمان برای بیماران با سابقه ختم حاملگی.

در حالی که تهمت مذهبی محافظه کار و حامیان استقبال از این اقدام آن بوده است ناودان توسط دموکرات ها, حقوق بشر, فعالان و گروه پزشکی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین شرم آور حکومت است تکان دهنده حمله بر سلامت و رفاه بی شماری آسیب پذیر جامعه از جمله زنان تجاوز افراد و مردم از رنگ در زمانی که دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت مهم تر از همیشه,” بالا دموکرات نانسی پلوسی گفت.

انجمن پزشکی آمریکا نیز با انتقاد از این حرکت: “دولت فدرال هرگز نباید آن را مشکل تر برای افراد برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر و یا هر زمان دیگر” سوزان بیلی را گفت.

این سازمان حقوق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) گفت: این امر مبارزه با مقررات جدید که در آن هشدار داده بود “جسور مراقبت های بهداشتی تبعیض علیه نما مردم و کسانی که به دنبال مراقبت های بهداشت باروری.”

به جامعه مدنی و فعالان حقوق بشر در Lambda Legal گفت: این برنامه ریزی برای شکایت.

در بیانیه ای HHS گفت: این قانون ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن “فدرال حقوق مدنی قوانین بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ناتوانی سن و جنس.”

این گروه همچنین گفت: تغییر کمک خواهد کرد که صرفه جویی در $2.9 میلیارد دلار (€2.5 میلیارد دلار) در “بی قانونی بار بیش از پنج سال است.”

بیش از 1.5 میلیون آمریکایی شناسایی به عنوان نما با توجه به ویلیامز موسسه کالیفرنیا مبتنی بر فکر است که با تمرکز در زمینه سیاست.

شرکت نظرسنجی گالوپ می گوید: برخی از 4.5 درصد از آمریکا و 328 میلیون جمعیت شناسایی به عنوان, لزبین, گی, دوجنسي یا فراجنسیتی.

همچنین حدود 1-2 ٪ از ساکنان ایالات متحده به دنیا آمد دو جنسیتی, وقتی کسی باروری یا جنسی آناتومی مناسب نیست جعبه از “زن” یا “مرد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de