توکیو موارد سنبله به کمترین تعداد از آوریل

توکیو | به روز شده: ژوئیه 2 سال 2020 5:09:04 pm

Japan eyes fresh .1 trillion stimulus to combat pandemic pain مردم راه رفتن در سراسر یک گذرگاه عابر پیاده در توکیو. (AP Photo/یوجین Hoshiko)

پایتخت ژاپن تایید کرده 107 موارد جدیدی از کروناویروس که بالاترین سطح از اوایل ماه مه با افزایش نگرانی در مورد امکان تجدید حیات این بیماری فقط به عنوان کسب و کار به حالت عادی بازگشت.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike در دیدار با هیئتی از کارشناسان گفت: عفونت در حال افزایش و احتیاط بیشتری مورد نیاز است. Koike گفت: بسیاری از موارد مربوط به شب زنده داری موسسات و خواست کارگران به فعالانه به ویروس آزمون و بیشتر اقدامات ایمنی.

او گفت: “ما در حال حاضر در یک مرحله که در آن ما نیاز به استفاده از احتیاط در برابر گسترش عفونت است.”

Norio Ohmagari مدیر مرکز ملی جهانی بهداشت و پزشکی, بیمارستان, نگرانی در مورد افزایش تعداد untraceable موارد است که می تواند ضرب عفونت در هفته.

توکیو خواسته است در بیمارستان شروع به تامین امنیت تا 3000 تخت در مورد عفونت گسترش بیشتر است. تا 1000 تختخوابی در حال حاضر در کنار مجموعه ای از coronavirus بیماران, مقامات گفت.

کارشناسان می گویند در چند سال اخیر عفونت در ارتباط بودند به افراد جوان در 20s و 30s که در بازدید از این منطقه زندگی شبانه. کارشناسان همچنین می گویند عفونت به ارمغان آورد به خانه از محل کار و جاهای دیگر نما خطرات برای افراد مسن و دیگران با شرایط موجود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net