آنها عبور از اقیانوس ها به آسانسور خانواده خود از فقر. در حال حاضر آنها نیاز به کمک

توسط: نیویورک تایمز | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 28, 2020 1:43:28 pm Monwara بگوم مرکز با فرزندا

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: نیویورک تایمز | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 28, 2020 1:43:28 pm
bangladesh news, bangladesh migrant workers, coronavirus pandemic, world news, indian express Monwara بگوم مرکز با فرزندان خود در خانه او در نزدیکی داکا, بنگلادش. به عنوان همه گیر از بین می برد و حقوق کارگران مهاجر مانند بگوم شوهر Mahammed حواصیل در حال ارسال پول کمتر در خانه, تهدید افزایش فقر از جنوب آسیا و جنوب صحرای آفریقا به اروپای شرقی و آمریکای لاتین است. (صلاح الدین احمد/نیویورک تایمز)

نوشته شده توسط Peter S. گودمن

برای بیش از یک دهه Flavius خانواده سلطنتی تودور به اشتراک گذاشته است پول او ساخته شده در انگلستان با مادر خود را در رومانی به طور منظم ارسال صفحه اصلی نقد است که او را قادر به خرید دارو.

ماه گذشته جریان معکوس شود. او 82 ساله و مادر او را فرستاده پول به طوری که او می تواند پرداخت صورتحساب خود را.

مبتلا به تب بالا و سرفه مداوم میان coronavirus همه گیر Tudor, 52, دیگر نمی تواند وارد خانه سالمندان که در آن او به عنوان یک پرستار. پس مادر او رسید به او حقوق بازنشستگی به دست آورده از یک عمر به عنوان یک کتابدار در اروپا یکی از فقیرترین کشورها و ارسال پول نقد به پسرش در یکی از ثروتمندترین سرزمین های بر روی زمین است.

"این بسیار دشوار است." "من از دست داده است."

در سراسر جهان همه گیر شده است به خطر افتاده است یک شریان حیاتی از سرمایه گذاری حمایت از صدها میلیون ها نفر از خانواده ها — حواله به خانه فرستاده شده از کشورهای ثروتمند توسط کارگران مهاجر. به عنوان coronavirus فرستاده است اقتصاد به مستند کاشت افزایش بیکاری مردم عادت کرده اند به مراقبت از بستگان در خانه از دست داده اند حقوق خود را وادار برخی بستگی به کسانی که بر روی آنها بستگی دارد.

در سال گذشته کارگران مهاجر به خانه فرستاد یک رکورد $554 میلیارد دلار بیش از سه برابر میزان کمک های توسعه توزیع توسط کشورهای ثروتمند با توجه به بانک جهانی. اما کسانی که حواله به احتمال زیاد به سقوط توسط یک پنجم این سال به نمایندگی از شدید ترین انقباض در تاریخ است.

قطره مقدار به یک فاجعه تشدید نزدیک به یقین است که این بیماری همه گیر خواهد شد و تولید اولین جهانی افزایش فقر پس از بحران مالی آسیا در سال 1998. حدود 40 میلیون نفر به 60 میلیون نفر از مردم انتظار می رود در این سال به سقوط به فقر شدید که تعریف بانک جهانی به عنوان زندگی در $1.90 یک روز یا کمتر.

کاهش حواله هر دو یک نتیجه از بحران آوردن جهان و یک نشانه از مشکل بیشتر پیش رو است. کشورهای در حال توسعه حساب برای 60 درصد از اقتصاد جهان بر اساس قدرت خرید با توجه به صندوق بین المللی پول. کمتر هزینه در کشورهای فقیر جادوها کمتر رشد اقتصادی در جهان است.

مانند همه گیر است که آن را تحویل داده و اسلاید در حواله جهانی است. اروپا و آسیای مرکزی انتظار می رود که دچار سقوط از نزدیک به 28 درصد در دستمزدها فرستاده شده از کشورهای دیگر در حالی که کشورهای جنوب صحرای آفریقا می بیند یک قطره از 23 درصد است. جنوب آسیا و به نظر می رسد مجموعه ای برای 22 درصد کاهش در حالی که خاورمیانه و شمال آفریقا و آمریکای لاتین و کارائیب می تواند در جذب کاهش بیش از 19 درصد است.

به طور کلی این بیماری همه گیر است آسیب دیده و قدرت کسب درآمد از 164 میلیون کارگران مهاجر که از حداقل 800 میلیون بستگان در کمتر مرفه کشور, با توجه به برآورد سازمان ملل متحد شبکه در مهاجرت.

"ما در حال صحبت کردن در مورد سرسام آور تعداد افرادی که با بهره گیری از این حواله" گفت: دیلیپ Ratha سرب اقتصاددان در مهاجرت و حواله در بانک جهانی در واشنگتن است.

جسارت در خارج از کشور برای کار با رنگ و لعاب خطر افشای کارگران مهاجر به متقلب استخدام عوامل استثمار کارفرمایان و فیزیکی خطرات از کار کتابچه راهنمای کاربر. آن را نیز فوق العاده موثر از تحرک رو به بالا.

خانواده دریافت حواله خوردن بهتر و بیشتر احتمال دارد به ادامه تحصیل فرزندان شان به جای فشار دادن آنها را به نیروی کار است. نوزادان متولد شده به خانه دریافت حواله تمایل به بالاتر در وزن هنگام تولد.

سه سال پیش Mahammed حواصیل چپ روستای خود خارج داکا, بنگلادش برای کار در انرژی-غنی ملت قطر ردیابی یک مسیر دنبال شده توسط ده ها میلیون نفر از مهاجران آسیای جنوبی.

او قرض گرفته شده 400,000 تاکا بنگلادش (در حدود $4,700) از بستگان و مشغول محلی استخدام عامل است که او را خرید بلیط هواپیما امن ویزای کار و وعده داده شده به او ، این بود که یاد ماندنی مقدار پول در بنگلادش بیش از دو برابر درآمد ملی سرانه (در حدود $1,855). همسرش, Monowara بگوم شد بسیار وحشت زده بود. او شوهر اول — حواصیل برادر — کشته شده اند توسط یک مستی راننده بیش از یک دهه پیش از آن در عربستان سعودی جایی که او مشغول به کار بود به عنوان یک بیمارستان سرایدار.

اما اگر چشم انداز شوهرش جسارت به خلیج فارس بود ترسناک, اقامت قرار داده و به نظر می رسید هنوز هم ریسک.

خانواده او زندگی می کردند در یک کلبه ساخته شده از کارتن آلومینیوم که در معرض بارش باران های موسمی. آنها تا به حال هیچ آب در حال اجرا. حواصیل به دست آورده شاید 300 taka (در حدود $3.50) در هر روز کاری در اطراف برنج شالیزارهای. آنها به ندرت می تواند گوشت یا ماهی پاینده در برنج و سیب زمینی. او پسر تا به حال یک بیماری قلبی است که مورد نیاز پزشکی.

تنها راه خروج از فقر بود به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش کودکان, اما پرداخت شهریه رسیده 6,000 taka (بیش از 70 دلار) در سال است.

"وضعیت مالی ما هرگز خوب" بیگم در مصاحبه ای توضیح داد از طریق یک لینک ویدئو به عنوان پرندگان chirped با صدای بلند در ایجاد کرد. او با اکراه موافقت کرد به این طرح است.

زمانی که هران فرود در دوحه در ماه سپتامبر 2018, کوره مانند گرما بود و نه تنها شوک: استخدام آژانس تا به حال موفق به خط کردن یک شغل. "من فریب خورده," او در مصاحبه با تصویری.

او دیوانه وار برای کار در نهایت تامین امنیت یک موقعیت در یک سازمان نیروی انسانی است که او را فرستاده در انواع تکالیف — تمیز کردن دفاتر محوطه سازی و حفر به شنی زمین به وضع فیبر نوری کابل.

هران شد پرداخت حقوق و دستمزد ماهانه 900 ریال قطر (حدود 250) و اختصاص یک تختخواب سفری داخل خوابگاه, اتاق مشترک با 15 مردان دیگر همه بنگلادشی.

هر دو یا سه ماه او را به خانه فرستاده حدود 30000 taka (حدود 350) اما از آن همه رفت و نسبت به بدهی های خود را — هنوز هم تنها یک چهارم پرداخت.

سپس در ماه مه با کروناویروس تعطیل بسیاری از زندگی در دوحه آژانس متوقف شد پرداخت کارگران حواصیل گفت. او دچار آسم عود که نیاز به بستری جذب تمام پول نقد خود را. او متوقف شد ارسال پول به خانه.

برای بنگلادش به طور کلی حواله های دریافتی از کشورهای دیگر سقوط 23 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال قبل از آن و پایین 13 درصد در ماه مه با توجه به این ملت را بانک مرکزی هر چند ماه ژوئن شاهد افزایش.

مدارس باقی می ماند بسته در بنگلادش, اما هر زمان که آنها باز بگوم می بیند هیچ راهی برای پرداخت هزینه ارسال او 16 ساله پسر حسن.

او شده است به اصرار حسن برای پیدا کردن کار شاید در ساخت و ساز شاید در یک تعمیرگاه خودرو. او شده است به مقاومت در برابر ترجیح می دهند به ماندن در خانه و خواندن کتاب های درسی.

"من می خواهم برای ادامه تحصیل من," او گفت:. او تصور یک زندگی به عنوان یک مهندس نرم افزار. چهره اش روشن به عنوان او در توضیح این — یک نوجوان بلند و باریک ایستاده shirtless در مقابل زیستن به عنوان خروس کلاغ تجسم خود را در زرق و برق دار, دفتر, تکیه بیش از یک کامپیوتر است.

هر چند روز او و مادر خود را با استفاده از یک برنامه گوشی های هوشمند و اعتباری کارت اینترنت به صحبت کردن با حواصیل رشته در خوابگاه در قطر. او بیش از حد بیمار به او گفت: اما فاقد پول به پرواز به خانه. پس از یک سال دیگر نیروی انسانی شرکت قرارداد موظف به پرداخت هزینه برای پرواز بازگشت. او bides وقت خود را به امید سلامتی خود را بهبود می بخشد و امید خود را پرداخت رزومه امید کودکان خود فرار سرنوشت خود را.

"من رویایی که فرزندان من کاری انجام دهد و در زندگی خود," او گفت:.

بسیاری از کارگران مهاجر در حال حاضر رقیب با دو فوريت در یک بار — از دست دادن درآمد همراه با تهدید ویروس خود را.

خانواده سلطنتی تودور در رومانیایی مهاجر زندگی در بریتانیا خود را در سمت چپ صفحه اصلی منطقه ترانسیلوانیا زمانی که او در اوایل 20s. ترک یک خطر ناک زندگی به عنوان یک معدنچی ذغال سنگ او فرود آمد اولین بار در اسپانیا که در آن او در امنیت است. به عنوان بحران مالی جهانی سقوط این کشور به واقعی افسردگی در سال 2009 او به بریتانیا اقامت در وستون-سوپر-مار یک شهر ساحلی از 76,000 مردم حدود 150 مایلی غرب لندن است.

او در زمان مراقبت از افراد مسن از طریق نانامی به بازی مرتب توسط نیروی انسانی شرکت. او در تازه ترین کار بود در یک انتفاعی خانه سالمندان به نام Heathers. او ساخت 848 پوند (در حدود $1,070) در هفته است. همسر خود را تمیز کردن اتاق در یک هتل آوردن خانه از 1200 پوند ($1,536) در ماه است.

به عنوان coronavirus ظهور همسرش او را دیدم ساعت کاهش می یابد. بیمارستان ها شروع به تغییر بیماران مسن تر زده با این ویروس را به خانه های سالمندان.

خانواده سلطنتی تودور به زودی پایین آمد با تب و سرفه وادار کردن او برای جلوگیری از رفتن به محل کار. او دو بار آزمایش منفی برای coronavirus کرده اند قادر به تامین امنیت کار دیگری.

در سال های اخیر بریتانیا به شدت کاهش برنامه های حمایتی دولت برای بیکاری و کسانی که در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را, تاشو آنها را یکجا طرح به عنوان شناخته شده جهانی اعتبار است.

خانواده سلطنتی تودور در داد و ستد خود را چک 1000 پوند ($1,280) ماهانه جهانی اعتباری پرداخت برش درآمد خود را تقریبا در نیمی. او عینک شکسته اند, اما او نمی تواند استطاعت به جای آنها. هنگامی که اجاره آمد به دلیل ماه گذشته به او پرداخت می شود آن را تنها با کمک مادرش در رومانی.

"جهان نمی داند که در آن" او گفت:. "هیچ جامعه می تواند رسیدگی به این وضعیت است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de