پناهندگان که جرات به آرزوی

این میزگرد در مورد آرمان از افراد در حال فرار از خشونت و آزار و اذیت و محرومیت همانطور که گفته توسط محققان و پزشکان که صحبت با آنها در مکان هایی که آنها در حال حاضر زندگی می کنند. ما امیدواریم که به یاد سه چیز اصلی ما از شرکت کنندگان میزگرد.

ما می خواهیم به درک چگونگی آسیب پذیری و آرمان ارتباط برقرار کردن. چگونه جابه جایی نفوذ یک ظرفیت آرزوی ؟ می پناهندگان که در اردوگاه زندگی می کردند برای چندین دهه در آرزوی همه است ؟ چه در مورد کسانی که تجربه شکنجه یا کسانی که منتظر در مرزهای اروپا ؟ اگر چه آنها آرزوی?

دوم, ما می خواهم به می دانم که چگونه مهاجرت تاثیر سیاست های پناهندگان زندگی آرمان. چه چیزی متحده و مهاجرت افسران انتظار پناهندگان به آرزوی ؟ اساسی امنیت ؟ چگونه در مورد پیوستن به یک دختر, مطالعه, مهندسی, ساختمان, یک, شرکت, داشتن یک صفحه اصلی cosy یا ایجاد یک انجمن فرهنگی? این نوع از آرمان نیز در نظر گرفته قانونی با کسانی که با قدرت به تصمیم می گیرید ؟

ما می خواهند بدانند که چگونه پناهندگان تحقق آرمان خود را به حرکت می کند یا به اقامت قرار داده است. چه مکانیسم های مقابله ای و راهبردهای اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به اهداف خود و یا آن را بیشتر از ماده در حال حرکت هدف این پست تا زمانی که چیزی دست یافتنی است ،

ما امیدواریم که که این میزگرد باعث می شود خوانندگان سوال ایده – های موجود در سیاست ها و گفتمان عمومی بسیاری از کشورها در جهان – که پناهنده هستند و یا باید ‘نا امید کننده قربانیان. که آنها باید آرمان های به غیر از صرفه جویی در زندگی خود. کاوش پناهندگان آرمان ما اجازه می دهد تا به مشاهده چگونه رویاهای خود را جهت سفر خود را به معنای به مبارزات روزمره خود و به چالش کشیدن مرزهای محدود که خود را در حال حاضر.

رویاها و آرزوهای هستند که در آن پناهندگان فروشگاه پتانسیل خود را برای تغییر زندگی خود را. آنها بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده است. پناهندگان طرفداران تمایل به برجسته کردن شدید رنج می برند برای به حداکثر رساندن بودجه و شفقت و پناهندگان اغلب این رویه نیز از ترس به طبقه بندی اقتصادی مهاجران. طرفداران محدود تر مهاجرت و پناهندگی سیاست های, در ضمن به ندرت نگرانی خود را با چرا مردم در حال عبور از مرز – آنها بیش از حد مشغول است و اصرار دارد که پناهندگان بار تهدید و که هیچ کس می شود از طریق.

همه طرف نیاز به یک گام به عقب و فضای بیشتری را برای انسان در پشت برچسب. خود را عادی معمولا غیر استثنایی خواسته باید تشخیص بسیاری از ما است. برای ما آرزوهای خود هستند از نظر اخلاقی مشروع بدون در نظر گرفتن شرایط خود و مانند آنها هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تضعیف ادعای خود را برای حفاظت و آزادی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de