بیش از 3 ماه گذشته یک بحث درگرفته است بر حکمت سوئدی رویکرد به COVID-19 بیماری همه گیر. منتقدان کاهش اقدامات باید extolled سوئد دورافتاده در میان کشورهای اروپایی برای داشتن اجرا نمی stay-at-home اقدامات حساب که سوئد رویکرد منحصر به فرد اجازه می دهد آن را به جفتک انداختن روند رکود اقتصادی در حالی که اجتناب از دراماتیک مبتلا به این بیماری همه گیر است که امثال ایتالیا و یا اسپانیا را تحمل کرده اند.

از سوی دیگر کسانی که به طرفداری از این محتاط تر اجماع را سرزنش سوئد برای آنچه که به نظر سنگدلانه بی توجهی به زندگی کسانی که هلاک خواهد شد به دلیل سرایت محدود نمی شد.

کنار گذاشتن سوئد بانک مرکزی اعلام کرد که سوئد است که انتظار می رود برای دیدن رکود اقتصادی معادل همسایه آن است که آیا پیاده سازی مستندات چگونه می تواند ما را در ارزیابی تصمیم اپیدیولوژی ارائه مشاوره به دولت سوئد اجازه می دهد تا سرایت به گسترش در امید رسیدن به “گله ایمنی” قبل از واکسن در دسترس می شود مدتی در سال 2021?

با استفاده از این مرگ و میر در جمعیت کلی به عنوان یک هدایت متریک (پس مورد نرخ بستگی دارد که چگونه گسترده یک کشور تست شده برای این ویروس است که بدیهی است که به دور از مدرسه) ما می توانید ببینید که در اصل سوئد تا به حال شانس بهتر از همه بیشتر پرجمعیت کشورهای اروپای غربی که اجرا مستندات غیر از آلمان است. اما کم کم آن متناسب مرگ و میر تحت الشعاع دیگر ملل: اولین سوئیس و سپس ایالات متحده و سپس ایرلند و سپس هلند و حتی فرانسه.

اوج روزانه مرگ و میر رخ داده در سوئد در مارس 22. کسانی که 185 مرگ و میر به نسبت شد حدود دو برابر به عنوان کشنده به عنوان بدترین روز در ایالات متحده, اما کمتر از کشنده ترین روز در فرانسه یا بلژیک. در عین حال پس از اوج خود در هفته سوم فروردین در سوئد منحنی نمی کند به طور چشمگیری به این معنی است که آن را حتی می تواند گرفتگی ایتالیا و اسپانیا اگر آن را نمی کند صاف. در حالی که این به نظر می رسد تکان دهنده, سوئد بوده است نه یک غریبه به ویروس مرگبار در گذشته در سال 1988 آنفولانزا ادعا 2,000 سوئد زندگی می کند و دیگری 4,500 زندگی در 1993-4 زمستان.

در دانمارک همسایه است که آیا اجرای محدودیت در اوایل ماه مارس این بیماری همه گیر است که در اصل بیش و زندگی عادی تقریبا از سر گرفته شد در حالی که خود را کشته است و نه مشخصی دوباره. دانمارک دارای یک کمی بیش از نیمی از جمعیت سوئد اما تا کنون حدود 1/8 مرگ و میر. اگر روند فعلی ادامه COVID-19 خواهد بود به همان نسبت پنج یا شش بار کمتر مرگبار در دانمارک از در سوئد.

طرفداران سوئد “گله ایمنی” رویکرد که استدلال می کنند که به اندازه کافی مهم بخشی از مردم خواهد شد در معرض ویروس به منظور منع گسترش موارد جدید ادعا می کنند که این کشور هرگز دوباره باید به فکر می کنم در مورد COVID-19. اما آنچه از کشورهای دیگر داشتن قرار گرفتن در معرض محدود به جمعیت خود را که ممکن است مجبور به مقابله با اضافی “امواج” از عفونت است ؟ نگاهی به نمودار به ما می گوید که دانمارک داشتن اصل رسید با اولین “موج” را مجبور به رفتن را از طریق 4 قابل مقایسه امواج به گرفتگی سوئد مرگ و میر. در آنجا تقریبا صفر است احتمال است که اتفاق می افتد. ایضا برای آلمان. سوئیس درست در مرز به ضرب وشتم لومباردی را به تکرار همان بحران برای رسیدن به سوئد سطح کوشندگی. دوباره به احتمال زیاد نیست.

در حالی که آن را پیش از موعد به سیاسی مشروع بهداشت عمومی بحث و بد نام کردن سوئد بدون کامل به اندازه کافی مورد توجه قرار داده است و در حال حاضر تبدیل شدن به روشن است که در کوتاه مدت “مستند” اقدامات انجام صرفه جویی در زندگی می کند. این بیماری همه گیر آن دوره اجرا شده است و بسیاری از کشورها خواهد بود دوباره روی پای خود را با تنها چند ماه از اختلال. با انتخاب چرخید کسانی که اقدامات سوئد ساخته شده است در نهایت یک انتخاب بد در متعادل بهداشت عمومی اقتصادی و اجتماعی بودن آن اذعان شده است توسط رئیس آن اپیدمیولوژی آندرس Tegnell که در حال حاضر با ابراز تاسف دوره خود را از عمل است. در حال تلاش برای گله ایمنی منجر به بیش از حد بسیاری از عفونی حامل باعث نتایج فاجعه آمیز برای کسانی که بیش از 80 که برای اختصاص 66.6 درصد از سوئد مرگ و میر بالاترین هر کشور است. خانه های سالمندان به خصوص را ویران کرد.

وجود یک پوشش نقره ای به سوئد را شکست: در حال آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر بالا مرگ و میر در میان سوئدی ها به افشا و خنثی مغالطه است که افراد مسن و یا جمعیت های آسیب پذیر می تواند به سادگی جدا شده است. فرصت برای سرایت باید محدود در سراسر هیئت مدیره و اوایل. COVID-19 به ما نشان داده است که بسیار عفونی و ویروسی بیماری های همه گیر می بهترین توان غلبه بر شیوه اتریش دانمارک و دیگران: کوتاه مدت اندازه گیری محدودیت های است که اجتناب از هر دو بالا و عوارض مرگ و فاجعه اقتصادی عوارض جانبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de