تایوان رژه جشن همجنسگرایان غرور جزیره virus موفقیت

توسط: AP | تایپه | منتشر شده در تاریخ: 29 ژوئن 2020 12:18:41 pm

Taiwan parade celebrates LGBT Pride, island's virus success شرکت کنندگان در تظاهرات در “تایوان غرور مارس برای جهان!” در میدان آزادی در CKS سالن یادبود در تایپه, تایوان, پنج شنبه, 28 ژوئن سال 2020 است. علائم این سال برای اولین بار, گی, غرور مارس در شیکاگو سال 1970 و با توجه به COVID-19 مستند تایوان یکی از معدود کشورهای میزبان جهان تنها فیزیکی, گی, غرور و افتخار است. (AP Photo/چینگ یانگ-یانگ)

تایوانی پایتخت خود را برگزار کرد سالانه همجنسگرایان غرور رژه در روز یکشنبه, و آن را یکی از معدود مکان هایی در جهان به ادامه چنین رویدادی در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رژه در تایپه شده و دهها هزار نفر از مردم در گذشته اما شرکت کنندگان در شماره روز شنبه کاهش یافت با هر دو ویروس نگرانی و باران سنگین است. تایوان خبرگزاری مرکزی گفت که بیش از 1000 حضور داشتند.

کسانی که در بخشی از گفت آن عهد هر دو به تایوان توانایی شامل همه گیر و تعهد خود را به حقوق مردم از همه جهت یابی جنسی.

ws و آن لیبرال نظام سیاسی طولانی ترویج حقوق بشر و آزادی بیان و آزادی اجتماعات.

دانش آموز آمریکایی لورن Couse, 28, گفت تایپه توانایی برای برگزاری این رژه بود “واقعا چشمگیر است.”

“من فکر می کنم تایوان انجام داده است واقعا خوب کار تا کنون و من واقعا افتخار زندگی در اینجا نه تنها به دلیل آن را بسیار باز به افرادی مثل خودم, گی, جامعه, اما همچنین به این دلیل من فکر می کنم آن را مانند یک مثال برای جهان و نحوه رسیدگی به همه گیر تا کنون” Couse گفت.

نیویورک شد و در میان این شهرها مجبور به انصراف از آن همجنسگرایان در رژه این سال مطابق با اجتماعی فاصله گرفته است. تایوان تا حد زیادی کاهش یافته است چنین محدودیت پس از قرنطينه و مورد ردیابی کمک به ارمغان بیاورد coronavirus عفونت نرخ پایین اساسا.

در تمام این جزیره از 23.7 میلیون نفر تایید کرده 447 موارد از جمله هفت مرگ و میر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de