سوئد نشان میدهد ‘جای تعجب آهسته در دستیابی به گله ایمنی

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 17 ژوئن 2020 7:01:15 pm

sweden coronavirus strategy, sweden lockdown, sweden covid 19 deaths, sweden mortality rate, coronavirus in sweden, herd immunity coronavirus نشانه اطمینان مردم که نوار باز است در طول شیوع کروناویروس ها در یک میخانه در استکهلم سوئد (ایسنا/Colm Fulton/فایل عکس)

سوئد ساخته شده است که کمتر پیشرفت کمتر از حد انتظار در دستیابی به ایمنی به coronavirus با توجه به آن دولت اپیدمیولوژی.

پس از خروج از مدارس و مغازه ها و رستوران ها باز در طول همه گیر سرایت نرخ در سوئد بسیار بیشتر از هر جای دیگری در منطقه شمال اروپا است. آن Covid-19 مرگ و میر در میان بدترین در جهان است. دانشمندان بوده است مشتاق به یاد بگیرند که آیا flipside گسترده سرایت سطح بالاتری از ایمنی.

اما با توجه به آندرس Tegnell سوئد دولت اپیدمیولوژی “این روند در ایمنی شده اند جای تعجب کند.” او همچنین می گوید: “آن را سخت به توضیح دهد که چرا این چنین است.”

صحبت در مصاحبه با رادیو سوئد در چهارشنبه Tegnell گفت: این مهم است به یاد داشته باشید “که یک زمان وجود دارد تاخیر در چنین اندازه گیری است.”

یک تجزیه و تحلیل از 50,000 آزمون توسط Werlabs AB یک شرکت خصوصی نشان می دهد که حدود 14 درصد از افراد مورد آزمایش در طول شش هفته گذشته در استکهلم منطقه را توسعه داده اند Covid-19 آنتی بادی است. که در مقایسه با یک مطالعه منتشر شده در این ماه از برگامو — هنگامی که Covid-19 کانون در ایتالیا — که نشان داد که 57 درصد در حال توسعه آنتی بادی است.

در سوئد “تعداد موارد ایمنی بدن امروز بسیار نزدیک به پیش بینی های ما نسبت به قبل از آن شده است,” Tegnell گفت: رادیو سوئد. “14 درصد از افراد مورد بررسی است که از دو یا سه هفته پیش به این معنی است که سطح ایمنی بالاتر است.”

سوئد رویکرد برای مقابله با Covid-19 بوده و در میان بحث برانگیز ترین در جهان است. بر خلاف بقیه اسکاندیناوی که در آن دولت به سرعت اعمال دقیق مستندات سوئد توصیه شهروندان به رعایت اجتماعی, فاصله, قوانین, اما در سمت چپ ترین جامعه باز است.

برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که نرمتر مستند به معنی سوئد اقتصاد را کرایه بهتر از دیگران است. اما این کشور نرخ مرگ بالا موجب واکنش قابل توجهی و یک نظرسنجی اخیر پیشنهاد اکثر سوئدی ها از دست داده اند و ایمان خود را در کشور استراتژی برای مبارزه با ویروس.

Tegnell و نخست وزیر استفان Lofven باید اصرار داشت که سوئد استراتژی مناسب است. که بر اساس یک فرض است که Covid-19 خواهد بود در اطراف برای یک مدت طولانی به معنی کوتاه مدت مستندات در نهایت کمک خواهد کرد و دولت نیاز به آمده تا با بیشتر مدل های پایدار برای زندگی با ویروس.

روز چهارشنبه در سوئد Covid-19 مرگ و میر پیشی گرفتن از 5000 و قانونگذاران در پارلمان این کشور مشاهده شد یک دقیقه سکوت به احترام قربانیان.

“این لحظه ای است برای همه کسانی که از دست داده اند کار خود سلامت آنها جان خود را از” Andreas Norlen مجلس سخنران گفت. “مجلس عزاداری است. سوئد عزادار است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>