جراحان رهبری هندی-منبع دکتر انجام دو پیوند ریه در دوم Covid-19 بیمار

توسط: PTI | نیویورک | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 3:56:32 pm

planned surgeries, coronavirus crisis, covid 19 test, corona positive cases, Indian express news قبل از اینکه بیمار نام اضافه شد به پیوند صبر کنید-لیست او برای تست منفی برای COVID-19. (بازنمودی)

جراحان led توسط یک هندی-منبع دکتر باید انجام دو پیوند ریه در دوم بیمار که ریه ها آسیب دیده بودند توسط COVID-19 ظرف یک ماه پس از همان تیم انجام شده چه بوده است و برای اولین بار چنین عمل جراحی در ایالات متحده است.

بیمار ایلینوی در 60s خود را صرف 100 روز در ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (ECMO) و حمایت از زندگی و ماشین آلات که کار می کند به قلب و ریه ها.

او موفق به دریافت پیوند آخر هفته گذشته در بیمارستان یادبود نورث وسترن در شیکاگو بیمارستان در بیانیه ای گفت.

“این روش دربسته در محیط بسیار شلوغ و تعطیلات آخر هفته برای ما پیوند تیم. ما مشغول به کار در سراسر ساعت انجام چند پیوند غیر COVID بیماران قبل از پذیرش جدید در ریه ها برای این COVID-19 بازمانده” گفت: Dr Hassan بهارات رئیس جراحی قفسه سینه و جراحی مدیر نورث وسترن پزشکی, پیوند ریه برنامه که انجام هفت ریه پیوند در هفت روز است.

“انجام پشت به پشت ریه پیوند در چنین مجتمع بیماران خواستار کار و من بسیار افتخار از تعهد تیم ما. آن عهد به زیرساخت و تخصص نورث وسترن پزشکی, پیوند ریه برنامه های” مرتا متولد, دکتر گفت:.

بیمار قرارداد COVID-19 در اواخر ماه مارس و دریافت اکثریت درمان خود را در یکی دیگر از سیستم بهداشت و درمان قبل از انتقال به بیمارستان یادبود نورث وسترن برای در نظر گرفتن دو پیوند ریه.

در عرض 72 ساعت ذکر شده زندگی-روش صرفه جویی انجام شده در جولای 4.

قبل از اینکه بیمار نام اضافه شد به پیوند صبر کنید-لیست او برای تست منفی برای COVID-19.

“اتفاقا این پیوند به طور اتفاقی در روز 100 ECMO پشتیبانی می کند. بودن در ECMO و جدا از ونتیلاتور اجازه بیمار برای شرکت در روزانه بالین توانبخشی مهم است که برای ریه پیوند گفت:” دکتر بهارات.
به طور معمول دو پیوند ریه طول می کشد 6 تا 7 ساعت, اما این عمل جراحی در زمان حدود 10 دقیقه با توجه به ریه نکروز و التهاب شديد در قفسه سینه و حفره ناشی از COVID-19.

“قبل از ورود خود را در شمال غرب یادبود بیمار توسعه عفونت های تهاجمی که نیاز عمده قفسه سینه جراحی است. این بود که رفتن به این دو پیوند ریه قابل ملاحظه ای مشکل تر می گوید:” ساموئل کیم MD نورث وسترن پزشکی قفسه سینه جراح است که با کمک دو-پیوند ریه در کنار Dr بهارات. “او آسیب ریه در میان بدترین من تا کنون دیده ام. هنگامی که ما باز حفره قفسه سینه وجود دارد بسیاری از شواهد عفونت; همه چیز ما را لمس و یا جدا شروع به خونریزی و یک قدم اشتباه می تواند منجر به عواقب فاجعه بار.”

شمال غربی جراحان به رهبری دکتر بهارات در ماه ژوئن انجام شده چه بوده است و برای اولین بار شناخته شده پیوند ریه در COVID-19 بیمار در آمریکا ماه گذشته — یک زن در 20s خود را.

جراحان انجام شده خود را برای اولین بار بر روی یک زن در 20s خود را که ریه ها نشان داد که آسیب غیر قابل برگشت از ویروس.

او اولین شناخته شده COVID-19 بیمار در ایالات متحده به دریافت دو پیوند ریه.

“ما اولین بیمار همچنان به بهبود در بهینه سرعت می گوید:” رد Tomic, MD, یک ریه و مدیر پزشکی پیوند ریه کرده است. “دوم ما بیمار است و در حال حاضر خاموش ونتیلاتور و صحبت کردن به خانواده خود را. سپاسگزار او را برای مراقبت از او دریافت شده از تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله کسانی که در اصلی بیمارستان که به او کمک کرد تا رسیدن به این نقطه است. ما خوشبین است که هر دو گروه از بیماران را بهبودی کامل و بازگشت به زندگی روزانه خود را.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>