طوفان با شانس بیس بال به اندازه تگرگ 70 مایل در ساعت بادها ممکن است رفت و برگشت در سراسر داکوتای شمالی

بیسمارک — طوفان شدید شد و انتظار می رود آمار شمال غربی و شمالی و مرکزی داکوتای شمالی در روز سه شنبه شب 16 ژوئن با سیستم احتمالا هدف قرار دادن Red River Valley اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر به شب.

برخی از مناطق در جنوب غرب شاید در ویللیستن و مینت مناطق می تواند دیدن تگرگ که بیس بال به اندازه و آسیب رساندن به gusts باد تا 60 یا 70 mph گفت: مگان جونز یک هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا در بیسمارک.

لایحه Abeling دیگر هواشناس برای NWS در بیسمارک گفت: سه شنبه شب که بزرگ تگرگ نبود به احتمال زیاد گسترده اما بی ثباتی در جو می تواند یک مشکل.

طوفان شدید در مناطق مرکزی و شمال داکوتای شمالی شد و انتظار می رود آمار مدتی پس از 8 p. m. روز شنبه.

آن را یکی دیگر از روز باد می وزد روز سه شنبه با بالاترین gusts گزارش در جیمز تاون در 58 mph Abeling گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

درجه حرارت در وسط به بالا 90s ادامه خواهد داد به چهارشنبه WDAY هواشناس اندرو Whitmyer گفت.

Abeling گفت: فارگو منطقه بود که در یک “خطر اندکی” برای طوفان شدید و طوفان می تواند کشش تمام راه را از غرب داکوتای شمالی و شمال غربی ایالت مینه سوتا را به مرکز و شمال داکوتای جنوبی.

جونز گفت: برای طوفان شدید مانند آنهایی که در داکوتای شمالی انتظار می رود این هفته, مردم باید راه های متعدد برای دریافت آب و هوا به روز رسانی و هشدارهای مانند تلفن های همراه و رادیو و تلویزیون.

مردم باید به ماندن در داخل و دور از پنجره ها در این رویداد بزرگ تگرگ وجود دارد به عنوان یک فرصت پنجره ها و شیشه جلو اتومبیل می خرد.

فروم خبرنگار بری Amundson کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de