سریلانکا به طور کامل پیشتر جامعه گسترش coronavirus: رئیس COVID-19 نیروی کار

توسط: PTI | کلمبو | منتشرشده: ژوئیه 25 سال 2020 1:59:36 pm

Sri Lanka parliamentary polls not possible in June, says election commission یک سری لنکایی افسر پلیس در دست کت و شلوار محافظ هدایت باربرها در خارج از محل بازار در کلمبو سریلانکا چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. (AP Photo/Eranga Jayawardena)

دولت سریلانکا تلاش موفق شده اند به طور کامل مهار اجتماعی گسترش coronavirus و کشور است شاهد یک جامعه مورد گذشته نزدیک به سه ماه از COVID-19 نیروی کار گفت.

Lt General Shavendra سیلوا است که فرمانده ارتش گفته است که تمام موارد مثبت از آوریل 30, از جمله بیش از 500 در Kandakadu مواد مخدر مرکز توانبخشی بودند کسانی که قرارداد این ویروس از سریلانکا مهاجران که بازگشت تسهیل شد توسط دولت است.

“ما نمی یافت و تنها یک مورد در جامعه از تاریخ 30 آوریل”سیلوا به خبرنگاران گفت:.

“ما شده اند قادر به به طور کامل مهار آن, اجتماعی, گسترش,” او گفت:

سیلوا گفت که شایعات مختلف بودند که شناور موج دوم از عفونت پس از تشخیص موارد مثبت از مواد مخدر توانبخشی مرکز دو هفته به عقب زمانی که بیش از 500 نفر در زیر قرار داده شده است.

دولت متوقف بازگشت از شهروندان خود را از کشورهای مختلف از ژوئیه 14 در نظر تعداد فزاینده ای از موارد.

“ما تصمیم گرفتیم برای به تاخیر انداختن روند عودت به منظور ایجاد قرنطینه امکانات موجود برای مقابله با هر احتمالی سنبله از مواد مخدر توانبخشی, مرکز تماس,” او گفت:.

سیلوا گفت که حدود 20000 نفر بودند که عودت شده اند قرنطینه و دیگری 5000 عودت در حال حاضر تحت قرنطینه.

سریلانکا coronavirus شمارش می ایستد در 2,764 با 11 مرگ و میر. حدود 600 نفر در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان. این کشور برداشته آن COVID-19 مستند در ماه ژوئن.

سیلوا بیانیه آمد و به عنوان احزاب مخالف مطرح ترس از موج دوم در حالی که ابراز نارضایتی بیش از دولت توانایی مقابله با این بیماری همه گیر.

مخالفان تماس برای به تعویق انداختن اوت 5 انتخابات مجلس با توجه به موج دوم ممکن است رد شد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>