جنوبی-سمت Grand Forks آرا کمک Bochenski پیروزی در کیف بغلی' شهرداری مسابقه

نظریه ها فراوانند. شاید Bochenski مربع-جاوید هاکی ستاره هاکی شهر داشت و طبیعی مردم است. شاید Grand Forks, تکان

توسط NEWSATROPAT در 24 خرداد 1399

نظریه ها فراوانند. شاید Bochenski مربع-جاوید هاکی ستاره هاکی شهر داشت و طبیعی مردم است. شاید Grand Forks, تکان خرده فروشی و زیان و بیماری همه گیر کوروناویروس آماده است برای تغییر. و این امکان وجود دارد که در سمت چپ-از-مرکز نامزد رابین David شهر مهاجرت و نیروی کار کارمند قطع به وقت مایک براون به اشتراک گذاری از رای دادن.

برای UND اقتصاددان مایک فلین آشکار تئوری مسابقه است که Bochenski صحبت به بودجه خانواده در میان بحران اقتصادی رو به رشد. او وعده وام های کوچک برای کمک به خریداران دسترسی به بازار مسکن و او قول داد لاغر شهرستان سالن. قابل توجه او قول داد برای کاهش مالیات بر املاک.

"مردم در یک کیف بغلی حالت در حال حاضر و این یک سیگنال روشن است که بیرون آمد در مورد کیف بغلی مسائل ساخته شده است که روشن است که ما در حال رفتن به سعی کنید برای انجام این کار" فلین گفت.

برخی بر این باورند Bochenski ایده برای مالیات بر املاک می تواند یک longshot. دستور کار خود خواستار 2.5% کلاه بر افزایش در ارزش گذاری که کارکنان شهرستان گفت: مشکل است که بدون انجام تغییرات در قانون دولت — شهر و درآمد خواهد شد به احتمال زیاد در حال حاضر در قتلگاه این سقوط gutted اقتصادی slowdowns از coronavirus بیماری همه گیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما این اعداد به نظر می رسد به تحمل کردن فلین تئوری نژاد نشان می دهد که نزدیک به نیمی از Bochenski آرای آمد از رشد محله در گرند فرک' مرفه تر جنوبی پایان که در آن خانه ارزش ها بیشتر برجسته موضوع است.

با شماره

نگاهی به چنگال بزرگ " هفت شهر بخش — که هر کدام انتخاب یک عضو شورای شهر — کمک می کند تا داستان را از آنچه اتفاق افتاده در شب سه شنبه. واضح ترین سوال است که در آن براون رییس وقت آمد تا کوتاه. که در آن او از دست دادن آرا در مقایسه با سال گذشته ؟

پاسخ این است که در همه جا. در یک سقوط قابل توجه است که در بازه زمانی از 24 به 32 امتیاز در هر شهرستان شورای ward, یک هرالد تجزیه و تحلیل نشان می دهد که قهوه ای بود زدم عقب توسط مقدار قابل توجهی — و تنها موفق به جلب یک سوم از رای دادن در بند 5. که در آن قهوه ای در واقع زندگی در انتهای جنوبی نزدیک به رودخانه سرخ.

تا جایی که از دست سهم رای بروید ؟

اگر چه سابق و عضو شورای شهر هنر Bakken برپا نوشتن در کمپین و نوشتن در برگه های رای تنها اختصاص کمتر از 2% از کل آرا است. این بدان معناست که اکثریت قریب به اتفاق Brown را از دست داده و رای سهم تقسیم شد در میان Bochenski و دیوید.

این جایی است که آن را کمک می کند تا به مقایسه براون 2016 و 2020 رقبا. بسیاری از چنگال بزرگ ساکنان را به یاد داشته باشید چهار سال پیش راست کمپین برپا شده توسط عضو شورای شهر تری Bjerke که به پایان رسید تا با حدود 39 درصد آرا. آن را نمی آمد در هر نقطه نزدیک به برکناری قهوه ای که برنده هر شورای بخش به آسانی.

و در خیلی از چنگال بزرگ' شمالی پایان Bochenski زد سمت راست در کنار آن Bjerke انجام داد. در بخش 1 غرب UND, Bochenski بود در عرض 2% سابق شورای' عضو 2016. در بخش 3 و 4 مرکز شهر و اطراف محله Bochenski زد در عرض 6 درصد از Bjerke.

اما در جنوب پایان Bochenski برنده یک مسافت آرا. در واقع اگر خوانندگان تصور کنید 100 رای کل بازیگران در گرند فرک سپس Bochenski برنده 22 از آنها را در بندهای 5 و 6 به تنهایی — جنوبی پایان و آماری ثروتمندترین بخشی از شهرستان. این حساب برای تقریبا نیمی از آرا.

اما آیا جنوبی پایان امیدوار است بیا به ثمر باقی مانده است دیده می شود.

"من هنوز هم سوال چقدر از قطع او واقعا قادر به پیاده سازی" فلین گفت. "من همیشه کسی که می خواهد برای دیدن جزئیات اما من در اقلیت است که معمولا. من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از تصمیم گیری های دشوار — هر دو در جامعه و برای شهردار Bochenski."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب