“آفریقای جنوبی متعلق به همه کسانی که در آن زندگی می کنند”, COVID-19 نشان داد آن نمی

آفریقای جنوبی ملی سلامت عمل تضمین می کند هر کس در آفریقای جنوبی بدون در نظر گرفتن مستندات و یا شهروندی این حق را برای دسترسی به سیستم بهداشت عمومی و به آزمایش می شود. با وجود این مترقی قانون مستند نشده مهاجران اغلب از ترس قدرت و مخفی باقی خواهد ماند و نه به دنبال دسترسی به بیمارستان ها و درمانگاه ها. در یک مقاله منتشر شده در آفریقا یک کشور جو Vearey انتقاد وزرای دولت با اشاره به آفریقای جنوبی شهروندان تنها در زمان بیماری همه گیر به جای استدلال برای فراگیر روایت که در آن ما باید صحبت از “همه در آفریقای جنوبی” که با توجه به جمعی اعضای جامعه است.

دسترسی به تست های بهداشت و درمان, و درمان HIV و TB باید برای همه قابل دسترسی و شامل پناهندگان و پناهجویان بازدید کنندگان و مستند نشده مهاجران بدون ترس از عکس العمل و اخراج. عدم انجام این کار تسریع خواهد عفونت رای و شعله آتش بیگانه ستیزی در حال حاضر به خوبی شناخته شده در آفریقای جنوبی زمینه.

بیش از 66 درصد از آفریقای جنوبی کل جمعیت زندگی می کنند در مناطق شهری است. با رشد غیر رسمی شهرک پر جمعیت شهرستان و پر ازدحام فضاهای زندگی موثر اجتماعی فاصله می شود بی معنی است. با هیچ قابل اعتماد دسترسی به آب پاک و تصفیه اولیه فاضلاب و برق و بیکاری در سطح 27,32% این مناطق یک بمب ساعتی برای توده عفونت به گسترش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de