سنگاپور حاکم مردم اقدام حزب برنده انتخابات عمومی

توسط: PTI | سنگاپور | منتشر شده در تاریخ: جولای 11, 2020 8:14:26 am

Lee Hsien Loong سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong. (AP/فایل)

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong حاکم حزب خلق (PAP) بازگشت به قدرت, برنده 83 از 93 کرسی رقابت در روز جمعه انتخابات و حتی به عنوان مخالف ثبت نام جزئی داشت.

لی 68 بود دوباره انتخاب از گروه خود نمایندگی حوزه (GRC) از Ang Mo Kio. نخست وزیر خود را به رهبری حزب GRC تیم گن تیام Poh داریل David Ng Ling Ling و نادیا احمد Samdin.

معاون نخست وزیر و وزیر دارایی هنگ Swee کیات نیز دوباره انتخاب شد. تیم خود را شامل مالکی Osman جسیکا قهوهای مایل به زرد, شریل چان و قهوهای مایل به زرد Kiat چگونه از سواحل شرق GRC.

مخالفان حزب کارگران به رهبری هند-منبع رهبر ganem — برنده 10 نفر از جمله GRC از سنگکنگ که در آن شکست PAP تیم به رهبری وزیر در دفتر نخست وزیر Ng Chee Meng. Meng نیز دبیر کل ملی معاملات اتحادیه کنگره است.

سینگ و تیم خود را حفظ Aljunied GRC. عضو حزب دنیس قهوهای مایل به زرد حفظ عضو تنها مربوط به حوزه های صندلی Hougang شکست PAP لی هنگ Chuang. حزب کارگران تا به حال امن شش کرسی در آخرین انتخابات عمومی در سال 2015.

برخی از 2.65 میلیون سنگاپور پوشیدن ماسک و دستکش های رای در انتخابات برای انتخاب 93 اعضای پارلمان از 192 نامزدهای رقابت برای کرسی از طریق 17 GRCs گروه که با هم نامزد در چهار یا پنج و 14 واحد عضو حوزه.

PAP دارای حکومت سنگاپور از زمان استقلال با اکثریت مطلق. یازده احزاب سیاسی از جمله PAP مبارزه برای نه روز در میان چالش بی سابقه از COVID-19 که تحت فشار قرار دادند تا شهر-اقتصاد دولتی به سمت بدترین رکود اقتصادی تا کنون در نزدیک به دو دهه است.

در یک پیشنهاد برای افزایش ایمنی از رای گیری در میان COVID-19 pandemic تعداد مراکز رای دهی افزایش یافته بود از 880 به 1100.

نخست وزیر لی در ماه گذشته به نام برای انتخابات 10 سال جلوتر از برنامه به “روشن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع” و به دولت جدید تازه پنج سال فرصت تمرکز بر روی برنامه ملی.

لی PAP موفق به کسب هر انتخابات از اواخر 1950s. حکم PAP تنها با نامزدهای رقابت در همه 93 کرسی است. این دومین انتخابات عمومی که مخالفان به میدان فرستاد نامزدها در همه کرسی در مجلس است.

در آخرین انتخابات در ماه سپتامبر 2015, PAP رقابت تمام 89 کرسی و برنده 83 از آنها اکثریت مطلق در خانه.

لی که کشور سوم نخست وزیر باعث شده است که دولت از سال 2004. پدرش بنیانگذار سنگاپور بود برای اولین بار نخست وزیر و او تبدیل شهر-دولت به یک مرفه ملت در طول 31 سال حکومت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de