سنگاپور ممکن است دوباره باز عملا کل اقتصاد این ماه

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: 13 ژوئن 2020 1:49:48 pm

Singapore coronavirus cases, coronavirus cases Singapore, Singapore lockdown, Singapore coronavirus lockdown, World news, Indian Express ضروری کارگران باید بینی خود را swabbed قبل از بازگشت به نیروی کار در یک منطقه ای غربالگری مرکز در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سنگاپور 9 ژوئن 2020. (ایسنا/ادگار سو)

سنگاپور در مسیر بلند تر و محدودیت در شرکت ها و ساکنان در پایان ماه ژوئن و انتظار دارد که عملا کل اقتصاد به بازگشایی در این مرحله با توجه به بالا وزیر.

“با شروع فاز دو ما انتظار داریم تقریبا کل اقتصاد به بازگشایی مغازه ها, F&B, ناهار خوری, تعاملات اجتماعی, اما وجود خواهد داشت محدودیت در تعداد افرادی که می توانند با هم.” لارنس وانگ وزیر توسعه ملی گفت: بلومبرگ تلویزیون Haslinda امین روز جمعه.

سنگاپور دو هفته به سه مرحله کاهش مستند اقدامات که در محل قرار داده شد در اوایل ماه آوریل. پس از ستایش بین المللی کارشناسان بهداشت و درمان برای آن پاسخ اولیه به این ویروس در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر شهر-دولت — مانند بسیاری از کشورها شد blindsided چگونه مسری Covid-19 است. شیوع در میان کارگران مهاجر در کهنه خوابگاه دیدم سنگاپور تبدیل به یکی از آلوده ترین کشورها در آسیا با حدود 40,000 ثبت کل coronavirus موارد از جمعه.

وانگ همچنین رؤسای مشترک دولت و گروه ضربت در مبارزه با این ویروس گفت: این کشور توانسته است به ارمغان بیاورد عفونت کروناویروس در شهر-دولت “تحت کنترل” از طریق تهاجمی تست و اقدامات سختگیرانه که در اعمال اجتماعی فاصله. کافی مراقبت های بهداشتی و قرنطینه ظرفیت وجود دارد بیشتر اتاق به اجازه می دهد در دراز مدت کار دارندگان پاس به بازگشت به کشور است.

کمتر از 0.6 درصد از کل موارد در سنگاپور در حال بیمار در بیمارستان در حالی که 25 نفر کشته شده اند و تنها دو نفر هستند در بخش مراقبت های ویژه به عنوان پنج شنبه. کشور جنوب شرق آسیا گزارش شده در دوشنبه ترین جامعه ویروس موارد پس از یک جزئی re-باز در آغاز این ماه است.

در دراز مدت کار دارندگان پاس

بسیاری از مهاجران که در حال اشتغال دارندگان پاس خود را پیدا گیر خارج از شهر-کشور سنگاپور تحمیل مرز محدودیت و فقط معرفی fast lane ترتیبات برای کسب و کار و رسمی مسافران با چین است. همانطور که از پایان ماه دسامبر سال گذشته سنگاپور به حال بیش از 190,000 کار دارندگان پاس متشکل از متخصصین خارجی و مدیران و مدیران اجرایی که درآمد حداقل S$3,900 ($2,800) در ماه است.

“ما ramped تا ما تست ظرفیت و ما نیز باید اتاق های بیشتر در دسترس برای قرنطینه” با توجه به وانگ. “با همه که در محل ما فکر می کنم وجود دارد که دامنه را برای ما قادر به اجازه می دهد بیشتر در دراز مدت دارندگان پاس — کار دارندگان پاس که ریشه های عمیق در سنگاپور — برای بازگشت بیش از یک دوره از زمان است.”

در حالی که مشخص نیست که چگونه بسیاری از جمله کارگران رشته در خارج از شهر-دولت های اختصاصی گروه های پدید آمده در رسانه های اجتماعی است که از نزدیک نظارت بر تغییرات در قوانین مسافرت با امید بازگشت به زودی.

راه اندازی مجدد اقتصاد

حتی به عنوان اقتصاد ری استارت با مدارس و بیشتر محل های کار به تدریج بازگشایی وانگ گفت که سنگاپور را به “آماده برای تغییرات عمده” در هنجارهای اجتماعی برای همه چیز از اجتماعی فاصله به بهداشت کار-زندگی و سرگرمی. در ضمن بازار انبوه مسافرتی برای گردشگری است که هنوز هم به احتمال زیاد به گرفتن برخی از زمان برای از سرگیری گفت.

تحت مرحله دوم, دوباره, باز, بیشتر, کسب و کار مانند رسانه های خرده فروشی و ورزشگاه در حال انتظار برای از سرگیری عملیات. خانواده ممکن است قادر به دریافت تا پنج بازدید کننده در روز, در حالی که ناهار خوری در فروشنده دوره گرد وجار زن مراکز و رستوران ها نیز می تواند بازگشایی با جداول نگهداری می شود حداقل یک متر از هم جدا و محدود به بیش از پنج نفر است.

در حال حاضر این مستند اقدامات هر دو در سنگاپور و در سراسر جهان اعمال تلفات سنگین در تجارت متکی به اقتصاد است. دولت در حال حاضر پیش بینی کامل سال انقباض اقتصادی از آنجا که 7 درصد آن را بدترین رکود اقتصادی این کشور پس از استقلال آن است.

سنگاپور اعلام کرده است چهار جداگانه بسته های مشوق در نظر گرفتن این کشور در مجموع coronavirus امداد به S$92.9 میلیارد یا 19.2 درصد از تولید ناخالص داخلی آن را به عنوان رول برای حمایت از خانواده ها و شرکت ها که شامل یارانه نقدی دستمزد یارانه اجاره تخفیف و مالیات بر چشم پوشی.

تماس با ردیابی نشانه

در اواخر این ماه و سنگاپور را از اولین دسته ای قابل حمل, تماس, ردیابی دستگاه برای مردم این کشور به نظر می رسد برای بهبود توانایی خود را برای نظارت بر گسترش ویروس وانگ گفت. وجود ندارد هر زمان برنامه برای دستگاه به طور اجباری در حال حاضر اگر چه این مجموعه توزیع شود به هر کس که در کشور است.

“ما سعی خواهد کرد برای شروع با قانع کردن و توضیح به مردم چرا از این ابزار مهم هستند” گفت: وانگ. “من فکر می کنم که بسیار مهم طرز فکر که ما می خواهیم به تلقین به جای انجام همه چیز را از طریق قوانین اجباری.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de