توسط: AP | واشنگتن | به روز شده در: مارس 3, 2020 7:44:29 pm

coronavirus pandemic, trump campaign, joe biden, Osama bin Laden, Make America Great Again, world news, indian express رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (عکاس: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست/بلومبرگ)

جریان ویدئو آغاز شد و در عرض چند دقیقه رئیس جمهور را به پسر ارشد بود و غرق در افکار که اسامه بن لادن را تایید کرده جو بایدن. ظریف در آن نیست. به انجمن خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نسخه دیجیتال.

هفت شب در هفته رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم پخش زنده برنامه نویسی آنلاین خود را به جای علامت تجاری تظاهرات ساخته شده غیر ممکن است در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

میزبانی بالا کمپین مقامات برجسته جمهوری خواهان و امریکا بزرگ دوباره مشاهیر این برخورد را نشان می دهد ارائه واقعیت با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن. نشان می دهد که در حال تلاش برای ماندن متصل با هسته حامیان و حفظ شور و شوق برای به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی است که تا به حال به rewire خود را در پرواز. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را هنوز رتبهدهی نشده است به نظر می رسد در مبارزات انتخاباتی خود را نشان می دهد.

دنبال Coronavirus جهانی به روز رسانی در اینجا

یک بررسی از یک هفته از 8 ساعت پخش برنامه در روز آخر از ماه آوریل نشان می دهد یک تلاش هماهنگ برای تست حملات در بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد. اما ذاتا محدود تلاش نیز پرسش که آیا این کمپین می تواند جایگزین معادن طلا بالقوه جدید رای دهندگان داده است که تظاهرات تحویل آن را به عنوان تلاش برای معکوس اخیر در تعدادی از میدان نبرد متحده است.

نشان می دهد که یک پروکسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه تلویزیونی رئیس جمهور در نظر گرفته شده راه اندازی شده بود او را از دست داده 2016 انتخابات و آنها ایجاد یک اتاق اکو برای مؤمنان واقعی. شبیه به بازیگران در یک معشوق طنزهای خوبی به آن اجرا تهمت مقامات گرمی در صحبت مختصر اعتماد که مخاطبان خود می داند که داستان و شخصیت های آن و تنظیم به دیدن برنامه هایی که در زمان ساخته شده رئیس جمهور infamously کردن کاف تظاهرات نگاه محکم اسکریپت.

جو بایدن به حال آرزو اسامه بن لادن تایید شده! که مرتب از یک معامله بزرگ! گفت Donald Trump Jr در آوریل 24, میزبانی که شب پخش تلقی باعث شده پس از کتاب جدید خود را. Trump Jr کشف و ضبط کرده بود پس از یک عجیب بهنگام اخیر همشهری داستان که در خود کشیده شده بود از سال 2012 گزارش داد که بن لادن اواخر القاعده, رهبر, تا به حال یک بار پیشنهاد ترور باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به دلیل انجام این کار خواهد محوری بایدن به قدرت و پس از آن معاون رئیس جمهور بود و کاملا آماده برای این پست در بن لادن را برآورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن cackled در حالی که نشسته بر روی نیمکت در کنار او دختر سابق رادیو فردا, میزبان, Kimberly Guilfoyle و نگاه به دوربین Skype اعلام کرد که حتی بن لادن می دانست که بایدن را نابود امریکا است. پس از Guilfoyle رفت به طبخ شام آن را زن و شوهر سالگرد دوم که شب پسر رئيس جمهور عضو جمهوری خواه کمیته ملی رسمی کریس کار و عربستان از عمل David Bossie ادامه داد: به لحاظ سیاسی نادرست مشاهدات که در قرعه کشی بیشتر موشکافی اگر آنها ساخته شده و در هر نقطه دیگر از طرفداران-فقط پخش آنلاین.

چین اساسا پیچ تمام جهان با دروغ خود را در مورد منشاء coronavirus Trump Jr گفت: قبل از پرداختن به این نظریه که همه گیر شروع یک زندگی-حیوانات مرطوب بازار در ووهان در مرکز چین شیوع. جهان را مکانی بهتر اگر چین مراقبت کمی بیشتر در مورد تغذیه مردم خود را به طوری که آنها لازم نیست برای خوردن خفاش ها. من نمی دانم فقط یک بازی گاه به گاه مشاهده است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رفت و به طور کامل مجازی در مارس 13, برنامه های آن باید به طور متوسط حدود 300000 بینندگان شب و تمام گفته هر فیلم دریافت کرده است حداقل 1 میلیون بازدید با توجه به مبارزات انتخاباتی سخنگوی ارین پررین. او اضافه کرد که نشان می دهد به خود جلب کرد همراه میلیون ها نفر بیشتر نمایش ها در ماه آوریل در سراسر همه از آن سیستم عامل: Facebook, YouTube, Twitter, حرکت یا کشش ناگهانی Mixr و مبارزات انتخاباتی خود سایت با Facebook تا کنون بزرگترین منبع از ترافیک است.

روز سه شنبه قسط که ویژه خانه ایران رهبر کوین مک کارتی کالیفرنیا دریافت کرده بود 10,943 بازدید در یوتیوب از اواسط صبح جمعه. کمپین کاهش یافته است به انتشار هر گونه اطلاعات به عنوان به آنچه در آن می تواند به اینسو انسو جمع کردن از نظر شناسایی و یا جمعیت و یا زادگاه خود بینندگان همه از آن استخراج می شد از تجمع علامت یو پی اس.

با توجه به جریان پویا وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در هوا گفت: استراتژیست جمهوری خواه David وینستون. شاید این کار شاید آن را نمی کند. اما شما باید خلاق به عنوان شما سعی می کنید به موضوع چگونه می خواهید برای رفتن در مورد رسیدن به رای دهندگان.

حس هتک حرمت با الهام از رئيس جمهور در عدم فیلتر نفوذ رسیدگی است. در شب شنبه به مدیر کمپین براد Parscale و لارا تهمت ارشد کمپین مشاور: افرادی که به پسر رئيس جمهور اریک معامله مشاهدات در مورد بایدن تقویت مبارزات انتخاباتی روایت است که سابق دلاور سناتور بود به کار.

پس از لارا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن نمی تواند شکل منسجم جمله Parscale در ادامه به اضافه کردن “من احساس می کنم بد برای او. من آرزو می کنم همسر خود را بکشد او را از این و او را به یک ساحل در دلاور. Parscale گفت: برگ برنده تیم منتقل یکپارچه به مجازی مبارزات پس از COVID-19 زمان نگه دارید در امریکا و حتی پس از زمین بازی بازگشت کمپین را ترک خواهد کرد آن را تقویت مجازی دستگاه در محل. او بعدها گفت: آیتم های مورد علاقه خود را در فلوریدا دفتر خانه بود هیلاری کلینتون کاغذ توالت که کسی به او در سال 2016.

من جعبه از آن, او گفت:, و من آن را به حمام و آن را فقط به لذت بخش تر از او گفت: بسیاری از ميانگين چیزهایی که در مورد من و کمپین ما و رئیس جمهور ما. کلینتون بود نامزد دموکرات ها در سال 2016. این بایدن کمپین گفته است که از اواسط ماه مارس بیش از 63 میلیون نفر را درگیر با خود را آنلاین از جمله livestreams سخنرانی, جلسات مطبوعاتی و مصاحبه. نامزد شده آنلاین حوادث پس از موقت استودیو تلویزیونی راه اندازی شد در دلاور صفحه اصلی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de