مشترک پدر و مادر در یونان: سه سلامتی برای Mitsotakis کابینه

بهتری هدیه برای پدران یونانی در runup به روز پدر در 21 ژوئن به سختی می تواند پیش بینی. یونان وزیر دادگستری کنستانتین Tsiaras, اعلام آمادگی, حقوق مدنی, لایحه برای اصلاح یونانی قانون خانواده که آخرین اساسی تجدید نظر قدمت به پاسوک (Panhellentic سوسیالیستی جنبش) سال از اوایل 1980s.[1]

نه که زمان یونانی قانون خانواده است خیلی بد است. پاسوک شجاع اصلاحات 1982-83, تاسیس برابری جنسیتی و انداخت به زباله دانی تاریخ زنان تبعیض در تمام سطوح. اما با گذشت زمان مشکلات بریدن با اجرای این قانون به قضات تحت تاثیر غالب جنسیتی فرهنگ – با توجه به که پدران دیده می شد به عنوان نا مناسب به دنبال پس از کودکان خود را – بودند اکثریت اختصاص حضانت برای مادران تنها. برای یک مادر برای از دست دادن حضانت در دادگاه بدان معنی است که او تا به حال یا به طور ثابت به یک “کارگر جنسی” و یا یک “معتاد به مواد مخدر”.

مشترک پدر و مادر به عنوان یک فرض در قانون هرگز در نظر گرفته شده و گروه های فمینیستی در درون احزاب چپ هرگز فشرده است. یک درک مشترک و برش در سراسر یونانی جامعه مدنی بود و اعتقاد به این که آن را در بهترین منافع کودک برای تبدیل شدن به یک کمی پینگ پنگ, توپ تندرست از یکی از والدین خانه را به دیگری. یک “قضات کد” ایجاد شد اختصاص حضانت برای مادران تنها و حق ملاقات به پدران – معمولا یک یا دو بار در هفته به مدت 3-4 ساعت و تنها در طول روز. اقامت یک شب با پدر یک بار در هفته بود و باقی مانده است استثنایی. این عمل بدنام نه تنها در یونان بلکه در همه جا در جهان که در آن حضانت مشترک است نه یک فرض در قانون fomented تعدادی از عوارض جانبی –در همان زمان که آن را برای اولین بار ایجاد-و-کلاس دوم شهروندان است.

من رئوس مطالب سه معایب عمده ای از زمان قانون خانواده سیستم چه در یونان و یا در هر نقطه دیگری در جهان که در آن مشترک پدر و مادر است و نه یک فرض در قانون است. این سه نقص تنهایی من استدلال می کنند سزاوار برای رسیدن به یک صلیب-حزب اجماع سیاسی در حمایت از اصلاحات است.

سه نقص بزرگ در زمان قانون خانواده سیستم

هر حقوقی خانواده چارچوب است که مشترک پدر و مادر به عنوان آن موقعیت به طور پیش فرض در قانون ارائه سه نقص اساسی در هر روز عمل است. اول و وسط و پایین-وسط کلاس پدران که جرأت برای ورود به دادخواهی خواستار مشترک پدر و مادر/حضانت مشترک در معرض خطر از دست دادن فرزند خود را(و رن) در همان زمان که از آنها خواسته شد به پرداخت مقدار زیادی از پول در تعمیر و نگهداری کودک. یونانی, حقوق خانواده, سیستم, به عنوان مخالف به زبان انگلیسی, یک, فاقد یک فرمول ریاضی که بر اساس آن کودک نگهداری می شود را محاسبه و با توجه به درآمد های غیر مسکونی پدر و مادر – در 98% موارد ، بر خلاف یونانی, سیستم, سیستم انگلیسی است که کهنه در بسیاری از جهات به حق پدر و مادر هر دو به تقسیم درست وسط تمام دارایی های خانواده (ازدواج, خانه, زمین, املاک, کسب و کار, پول نقد, ماشین لباسشویی, ماشین, وسایل و غیره.), حتی اگر کسانی که دارایی های به دست آمده بودند زن و شوهر قبل از ازدواج: غیر وابسته دارایی های گنجانده شده در این بخش از دارایی های بین زن و شوهر است.

در انگلستان و ولز یک فرد از ورود به ازدواج با هیچ خانه و یا دارایی های دیگر پس از 10 سال از ازدواج معمولا به پایان می رسد تا با داشتن حضانت دو فرزند(ان) و نیمی از دارایی را به ازدواج توسط پدر و مادر دیگر – در اینجا عمر از ازدواج و همچنین به عنوان چیزهای دیگر مهم نیست اما هنجار است فقط به عنوان شرح داده شده است. قبل از nuptial موافقت نامه های کمیاب: شما نمی ازدواج با کسی را ثروتمند یا فقیر, آیا شما? شما ازدواج با کسی چون شما در عشق هستند. این بیماری از هر دو سیستم بسیار شبیه هستند اگر چه هزینه های حقوقی درگیر در طبقه متوسط مورد طلاق در انگلستان و ولز هستند بسیار بالاتر از یونان و یا هر جای دیگری در اروپا است.

تماس با ما

دوم قابل مشاهده نقص فعلی قانون خانواده سیستم اجتماعی عمل مسکونی و غیر مسکونی والدین و زیان آور عوارض جانبی در کودکان و پدران است. در عمل برای تعدادی از دلایل, کودکان اغلب “weaponised” توسط متولی/مسکونی پدر و مادر چیزی که یونانی وزیر ساخته شده صریح و روشن در اطلاعیه خود اشاره کرد پیش از آن. یکی از دلایل شایع چرا این اتفاق می افتد که مقدار کودک نگهداری دریافت مسکونی پدر و مادر است.[2] اگر چه وجود دارد یک اجرای ساز و کاری برای غیر مسکونی پدر و مادر است که پرداخت نمی کند کودک نگهداری غرامت (یک جرم جنایی) وجود دارد مربوط به چارچوب مورد خودداری مسکونی پدر و مادر از تماس بین کودک و غیر مسکونی پدر و مادر است.

و همین مورد در اروپا و آمریکای شمالی – سخت ترین اجرای قوانین در برابر پدر که نمی نگه دارید تا با تعمیر و نگهداری کودک پرداخت که در آلمان و کانادا. مشترک روزانه حقوقی در یونان تایید توسط مصاحبه شوندگان – نگه داشتن در ذهن است که یونان فاقد یک فرمول ریاضی برای محاسبه از کودک نگهداری برای جلوگیری از توسل به وکلا و دادگاه است – ارائه برنامه های تعمیر و نگهداری ساخت غیر مقیم پدر و مادر شبیه یک مالی فیل به طوری که قاضی جوایز زیادی پرداخت به مسکونی پدر و مادر است.

این فرایند لزوما رانده مسکونی پدر و مادر است. به جای آن رانده شده توسط وکلای خانواده طرفداری از دادخواهی هر دو سال تحت یونانی سیستم زمانی که تعمیر و نگهداری کودک بررسی شده است. فعلی نقاط ضعف قانونی را در این راه ایجاد شده عمل طرفداری از دادخواهی بیش از رفاه همسر و فرزند به دلیل بالقوه زیادی هزینه های قانونی. قرار داده و با صراحت وکلا’ انجمن مشغول با مسائل خانوادگی هیچ منافع مقرره در حمایت از مشترک پدر و مادر ترجیح می دهند همه چیز به عنوان آنها هستند.

نتیجه معمولا افزایش هیجانی فاصله بین غیر مقیم پدر و مادر و فرزند است. این است که چگونه ما می رسند گسترده گسترش پدیده از والدین خود بیگانگی خوبی تثبیت مدت در زمینه روانشناسی کودک امروز است.[3] موارد از والدین خود بیگانگی منعکس شده در تحقیقات معاصر و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده توسط فکر می کنم تانک مانند “خانواده نیاز به پدران” (انگلستان و ولز در اینجا مشاهده کنید), “Synepimeleia” (یونان اینجا را ببینید) و یا “ملی پدر و مادر” سازمان ” (ایالات متحده آمریکا و اینجا را ببینید) به عنوان شایع است.

ترک به حذف

سوم قابل مشاهده نقص موجود در قانون خانواده در همه کشورها که فاقد حضانت مشترک است که اجازه می دهد تا پر از به اصطلاح ترک به حذف برنامه های کاربردی. برای unacquainted این برنامه های کاربردی است که اجازه متولی/مسکونی پدر و مادر معمولا مادر به طور قانونی حذف کودک از صلاحیت این دادگاه ها که در آن کودک عادت اقامت داشته است.

به طور پیش فرض با توجه به جنسیتی “قضات کد” مسکونی پدر و مادر تقریبا همیشه برنده باشند مسکونی/نگهبان پدر و مادر و “مراقبین اولیه” و به توصیه وکلای خود را ترک برای حذف برنامه های کاربردی پدر و مادر وادار سازد اشاره می کنند که آنها را “اضطراب” و “مشکلات روانی سازگاری در کشور”.

به عنوان استدلال در دادگاه می رود “اگر مسکونی پدر و مادر است ناخوش و سپس فرزند(ان) است ناخوش بنابراین اجازه خروج از کشور با این کودکان باید داده شود”. این است که اغلب رخ داده در یونان که در آن بسیاری از گردشگران را یونانیان اما پس از آن تصمیم به ترک یونان و بازگشت به کشور خود را از مبدا. در انگلستان و ولز میانه-به-بالا-وسط کلاس مسکونی پدر و مادر درخواست برای جابجایی حتی اگر فرزندان خود را در حال رفتن به مدرسه.

این یکی از پرهزینه ترین و طولانی فرآیندهای قانونی که موجب زوج به دادگاه شکایت بی وقفه بیش از حضانت کودکان علاوه بر تخصیص دارایی های تعمیر و نگهداری کودک ، آن می تواند برای ماه ها و حتی سال. یک سوال وجود دارد که آیا آن را هرگز به پایان می رسد چرا که قانون خانواده در انگلستان و ولز بسیار پوزیتیویستی جدا کردن این روند را به سه روش متفاوت موارد قانونی (دادگاه): i) طلاق دوم) مسائل مالی در طلاق و پس از آن iii) بازداشت/پاسخ به حذف.

مسکونی پدر و مادر معمولا برنده و برنده می شود این همه, در حالی که غیر مسکونی پدر و مادر می شود “اسکایپ پدر و مادر” عنوان برخی از مبهم از حق ملاقات در موارد که در آن مسکونی پدر و مادر به دست آمده است یک “آینه سفارش”[4] در کشور از جابجایی – دادگاه منظور فرض می شود که پدر پس از این نبرد طولانی شده در بودجه برای صرف در بازدید از کودکان خود را در طول کریسمس و عید پاک و تعطیلات تابستانی: برای پرداخت هزینه هتل و دیگر هزینه ها برای سرگرم کردن کودکان است.

هیچ پاسخ های مستقیم

جدید, خانواده, لایحه قانون که حق آماده است به موسسه این آمدن پاییز را از بین بردن تمام سه گروه عمده از بیماری مورد تجزیه و تحلیل بالا با بهره گیری اولین و مهمترین کودکان است. در آن پتانسیل به مبارزه کالایی روابط خانوادگی و اسراف از حرفه قانونی به خصوص اگر رفاه در حمایت از خانواده های فقیر را تقویت می کند.

آن را تسکین می دهد هر دو پدر و مادر از نظر مالی از بسیار بزرگ (و دشوار) هزینه های قانونی و جلوگیری از یک عمل است که تمایل به بیگانه کودکان بیشتر به خصوص از غیر مسکونی پدر و مادر است. کودکان, بعد از همه, به همان اندازه عشق و نیاز به هر دو پدر و مادر; ما باید چالش کشیدن این فرض که زندگی با مادر کودک را به طور خودکار بهترین. سیستم قدیمی ایجاد مسکونی و غیر مسکونی پدر و مادر همچنان جنسیتی مفروضات در مورد نقش زنان در مراقبت. نتواند آن را به تصرف اجتماعی/ویژگی های تقسیم کار است که در آن تقریبا 50 درصد از نیروی کار زنان هستند. تصور کنید درخواست پنج ساله ناعادلانه و پر تنش سوال که دادگاه تصمیم می گیرید که باید پدر و مادر وادار سازد: “چه کسی شما را دوست دارم بیشتر خود را مومیایی و یا پدر خود را?” شما هرگز برای به دست آوردن یک پاسخ مستقیم و کاملا به حق است.

تقدیرنامه: من با تشکر از دیوید Fasenfest و Bülent Gökay دقیق نظرات به زودتر پیش نویس این مقاله است. هر گونه باقی مانده خطاهای خود من است.

تدریس کسری

[1] “Tsiaras: من به نفع حضانت مشترک”, Athens Voice 19 ژوئن 2020 قابل دسترسی در 20 ژوئن 2020).

[2] دو آن را تمرین قانون خانواده در یونان باید با مهربانی به جای من مصاحبه: مصاحبه شخصی با یونانی Barrister Vasileios Panoulas, 18 مارس 2016, آرتا, یونان; مصاحبه شخصی با یونانی وکیل مدافع و کارشناس در قانون خانواده Andreas Kioupis, 25 جولای 2019, آتن, یونان.

[3] نگاه کنید به خصوص جنیفر J. هارمن ویلیام Bernet و یوسف Harman, “والدین خود بیگانگی: شکوفایی رشته تحصیلی”, زمان جهت در علوم روانشناسی v. 28 n.2, ص 212-217. معاصر مطالعات تجربی ببینید “انگلستان والدین خود بیگانگی مطالعه”. این گزارش به سفارش تخم خوب ایمنی CICمستقل فکر می کنم تانک با حمایت خانواده نیاز به پدرانیک دولت بریتانیا خیریه. آن است که بر اساس 1,500 پرسشنامه پاسخ توسط پدر و مادر جدا شده و توسط جنسیتی متعادل است. صندلی خوب تخم مرغ ایمنی و شهروندی Jan جیمز معتقد است که “بیگانگی والدین یک رسوایی بین المللی و یکی است که می تواند آسیب کودکان برای زندگی” (اینجا را ببینید ).

[4] “آینه نظم” است که در حکم دادگاه که سفارشات تماس و حقوق برای پدر, تولید شده در کشور است که در آن کودکان مورد استفاده برای اقامت تا ترک برای حذف شد اذعان کرد. برای مثال اگر یک مادر در دادگاه در انگلستان و ولز برنده یک ترک به حذف مورد به نقل مکان با فرزندان خود به نیوزیلند, قاضی می پرسد مادر به افتخار یک آینه نظم در نیوزیلند تنظیم یک زمان محدود – معمولا یک ماه پس از ورود. بدون اجرای ساز و کاری وجود دارد. اگر مادر حاضر به رعایت این پدر به دنبال گران در مورد دور کشور خارجی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>