صربستان: تداوم روند انتخابات Covid-19

اعمال سختگیرانه مستند در مقابل پس زمینه غیر فعال مجلس بود به سرعت به عنوان یک مستبد به نوبه خود توسط مخالفان. اصلی anti-SNS ائتلاف Savez za Srbiju/اتحاد برای صربستان و رهبر آن دراگان Đilas با عجله به تفسیر موقت محدودیت آزادی های مدنی در نور Covid-19 بحران به عنوان آخرین مرحله قبل از ایجاد یک دیکتاتوری’.

در ضمن کوچکتر احزاب مخالف با پر جنب و جوش مردمی جزء (به عنوان مثال جنبش شهروندان آزاد/پاری سن ژرمن به رهبری بازیگر Sergej Trifunović) صادر شده و خواستار نافرمانی مدنی تحت پرچم ‘Buka protiv diktature’ (‘سر و صدا علیه دیکتاتوری’). دومی شامل در تظاهرات توسط قرنطینه شهروندان در قبل از مرتب بار در سراسر صربستان و شامل تمام انواع صدا اعم از موسیقی با صدای بلند تمام راه را به بارها و بارها کوبیدن ظروف آشپزخانه.

صربستان را به انتخابات پارلمانی ژوئن 21, 2020: بازیگران و تحولات

تحقیر مخالفان و داخلی و همچنین بین المللی انتقاد بیش تحکیم دیکتاتوری تبدیل نمی مهار دولت رسما اعلام اولین انتخابات پس از Covid-19 بحران در اروپا است.

با وجود متضاد شواهد SNS سیاستگذاران دیدم فرصت خوبی برای صیقل دادن خود تصویر زیر را گفته مدیریت موفق Covid-19 اورژانس و ارتقاء صربستان روابط با کلید شرکای جهانی مانند چین است. در انتهای دیگر این طیف Savez za Srbiju به نام برای تحریم این روش است. SNS موفق به کسب یک پیروزی garnering 61.60 درصد آرا. نتایج این انتخابات در اشاره به تداوم روند خاصی و واقعیت های سیاسی که لزوما و یا بسیار موضوع به Covid-19 بحران و تاثیر آن.

به خصوص پس از سال 2016 SNS موفق شده است در غالب یک زنجیره است که از امتداد مرزهای لیبرال مرکز تمام راه را به سمت راست محافظه کار. به خصوص با توجه به بخش عمومی و دولتی موسسات حزب ثابت شده موفق به راه اندازی سراسری شبکه در سنگر سیاسی clientelism. این شبکه به طور سیستماتیک فعال و بسیج قبل از انتخابات اخیر از طریق استفاده از پیام کوتاه و تماس های تلفنی به SNS’ رای دهندگان. علاوه بر این SNS طولانی لنگر وضعیت خود را به عنوان محبوب ترین گزینه در میان انتخابات بخش مانند بازنشستگان – یک مشاهده است که از اهمیت قابل توجه در سرعت پیری جامعه است.

در مقابل Savez za Srbiju هنوز موفق شد طرح خود را به عنوان یک رقیب قوی و یک جایگزین برای SNS. حزب پیشرو شکل دراگان Đilas و دایره خود را از همکاران نزدیک از حزب دموکرات/DS هنوز خالی از سکنه اتهامات سوء مدیریت و فساد از آخرین تصدی DS در دولت است. علاوه بر این در تلاش برای قالب و بسیج طیف گسترده ای از نارضایتی vis-à-vis SNS Savez za Srbiju در حال حاضر میزبان خود را تحت نظارت سیاسی طرح به عنوان متنوع به عنوان (میانه رو لیبرال) DS (جناح راست ناسیونالیست) Dveri/دروازه و (چپ) Levica Srbije/صربی چپ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de