سارا al-امیری: زن پیشرو درهم مریخ ماموریت

بیش از پنج سال گذشته امارات متحده عربی به دنبال مرزهای علم و فن آوری است. در سال 2017, آنها اعلام کرد برای اول

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399

بیش از پنج سال گذشته امارات متحده عربی به دنبال مرزهای علم و فن آوری است.

در سال 2017, آنها اعلام کرد برای اولین بار در جهان وزیر از هوش مصنوعی به رهبری خلیج فارس وزارت امور خارجه تلاش در یادگیری ماشین و دیگر فن آوری لبه برش.

تبلیغات

که آنها نیز شنود گذاشته یک جوان اماراتی مهندس سارا al-امیری به رهبری این کشور در تلاش به فضا در زمانی که منطقه پرداخت توجه کمی به آنچه که اغلب به عنوان مرز نهایی است.

"ما یک کشور جدید است که دیر به رقابت در چشم انداز جهانی" al-امیری گفت: انگلیسی, مجله علمی طبیعت در اوایل این ماه. "این طبیعی است که برای مردم به فکر این بود که دیوانه" او افزود: با اشاره به امارات متحده عربی, مریخ, ماموریت, مجموعه ای برای راه اندازی در هفته آینده.

تبلیغات

اگر چه al-امیری در ابتدا شروع به کار به عنوان یک مهندس کامپیوتر و او بعد از انتقال به حوزه فناوری فضایی در امارات موسسه پیشرفته علم و فن آوری, جایی که او مشغول به کار در امارات متحده عربی اولین ماهواره. برای او این یک رویا به حقیقت می پیوندند.

"به عنوان یک زن جوان در 12 سال, من تو را دیدم یک تصویر از کهکشان آندرومدا نزدیک ترین کهکشان به کهکشان ما," al-امیری گفت: در طول یک سال 2017 بحث TEDx در دبی و اضافه کرد که تصویر او تحت فشار قرار دادند به یادگیری به عنوان آنجا که او می تواند در مورد فضا. "آنها به من گفته بود که آنها مشغول به کار در بخش فضای, و من تا به حال یک رویا بنابراین بررسی کنید."

تبلیغات

از وجود او منصوب شد سر از امارات علوم شورا در سال 2016 و بعد از یک سال از دولت میرود و او را به رهبری جدید وزرا نقش برای توسعه پیشرفته علوم است. او معاون مدیر پروژه و علم منجر به ماموریت مریخ لقب امل — عربی برای امید.

"ماموریت است که به نام "امید" از آنجا که ما در حال کمک به درک جهانی از یک سیاره" او گفت:. "ما در حال رفتن بالا و فراتر از آشفتگی که در حال حاضر تعریف منطقه ما و تبدیل شدن به همکاران مثبت به علم است."

'به نفع فهم بشر'

ماموریت نیز تحت فشار قرار دادند و هنجارهای اجتماعی. با توجه به طبیعت را زنان تشکیل می دهند 34 درصد از ماموریت و 80 درصد از آن تیم علمی به طور قابل توجهی بالاتر از 28 درصد نشان داده شده در امارات نیروی کار است.

Al-امیری امیدوار است برای تقویت این اعداد و ارقام با گسترش اماراتی جوانان تعامل در زمینه های علوم مهندسی و ریاضیات است.

"علم به من است که بین المللی ترین شکل از همکاری" گفت: al-امیری. "این است که بی حد و حصر آن است که مرز و آن را اجرا کنید با احساسات افراد برای بهره مندی از فهم بشر است."

فراتر از فضا

اما او نمونه کارها محدود نمی به spacefaring ماموریت.

به عنوان وزیر امور خارجه به صورت پیشرفته علوم al-امیری دستور شامل "افزایش سهم پیشرفته علوم به توسعه امارات متحده عربی و اقتصاد آن است."

"زمانی که شما صحبت کردن در مورد درهم اقتصاد در 30 سال آینده یکی از پایه های آن است که علم و فناوری از آنجا که شما می خواهید به یک اقتصاد مبتنی بر دانش — دانش و تولید و استفاده از دانش و ایجاد دارایی های نامشهود," al-امیری گفت: رسمی امارات متحده عربی آژانس خبری روز دوشنبه.

"که چگونه پایدار ترین اقتصادهای کار در سراسر جهان است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن