روسیه Navalny می گوید او در حال حاضر بیش از 'مشخصات فنی زنده'

توسط: AP | 19 سپتامبر سال 2020 8:21:51 pm در این عکس گرفته شده از یک ویدئو منتشر شده توسط روسیه رهبر مخ

توسط NEWSATROPAT در 30 شهریور 1399
توسط: AP | 19 سپتامبر سال 2020 8:21:51 pm
Alexei Navalny russia, Alexei Navalny poisoning, russia opponent poisoning,در این عکس گرفته شده از یک ویدئو منتشر شده توسط روسیه رهبر مخالفان پوتین در Instagram حساب Navalny دیده می شود پایین رفتن از پله ها در یک بیمارستان در برلین (Navalny Instagram طریق AP)

روسیه رهبر مخالفان پوتین گفت که او دوره نقاهت خود را کلامی و توانایی های فیزیکی در بیمارستان که در آن او است که برای درمان مشکوک عصب عامل مسمومیت اما که او در ابتدا احساس ناامیدی بیش از خود بیماری است.

Navalny ترین حریف قابل مشاهده از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بیمار در یک پرواز داخلی به مسکو در اوت. 20 و منتقل شد به آلمان برای درمان دو روز بعد.

یک نظامی آلمانی آزمایشگاه بعدها مشخص شد که سیاستمدار روسیه مسموم با Novichok همان کلاس از دوران شوروی عامل که بریتانیا گفته شد استفاده می شود در سابق پسر و دختر خود را در انگلستان در سال 2018 است.

Navalny نگه داشته بود در یک ناشی از کما برای بیش از یک هفته در حالی که تحت درمان با پادزهر. او گفت: در یک شنبه پست در Instagram که هنگامی که او آورده بود از کما او گیج شده بود و نمی توانستم پیدا کردن کلمات برای پاسخ به یک دکتر سوال.

"اگر چه من درک کلی آنچه را که دکتر می خواست من را درک نمی کنند که در آن برای به دست آوردن کلمات. در چه بخشی از سر آنها ظاهر می شود؟" Navalny نوشت: در این پست که به همراه یک عکس از او را در یک راه پله. "من هم نمی دانم که چگونه به بیان ناامیدی و بنابراین به سادگی خاموش نگه داشته."

"در حال حاضر من یک پسر است که پاها در حال تکان دادن زمانی که او راه می رود تا از پله ها اما او فکر می کند:" آه این یک راه پله! آنها را از آن. شاید ما باید به دنبال یک آسانسور'" Navalny گفت. "و قبل از اینکه من می خواهم که فقط ایستاده بود و خیره شد." پزشکان برای درمان او در برلین Charite بیمارستان تبدیل شده من از یک لحاظ فنی زنده فرد' به کسی که از هر فرصتی برای تبدیل شدن به بالاترین شکل از بودن در جامعه مدرن دوباره– کسی که می تواند به سرعت از طریق Instagram و بدون تردید می داند که در آن برای قرار دادن دوست دارد," او نوشت.

کرملین بارها گفت که قبل از Navalny انتقال به برلین, روسی آزمایشگاه و بیمارستان در سیبری شهر اومسک در بر داشت هیچ نشانه ای از مسمومیت.

مسکو خواستار آلمان به آن ارائه شواهد و bristled در خواست آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و دیگر رهبران غربی برای پاسخ به سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به سیاستمدار.

"وجود دارد بیش از حد پوچی در این مورد به هر کسی که در خود کلمه" سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز جمعه گفت.
Peskov همچنین متهم Navalny همکاران از مانع یک بررسی با در نظر گرفتن موارد از اتاق هتل خود را به خارج از کشور از جمله یک بطری آب آنها ادعا تا به حال اثری از عصب عامل.

Navalny همکاران گفت که آنها حذف بطری و موارد دیگر از اتاق هتل در سیبری شهر تومسک سیبری آورده و آنها را به آلمان به عنوان پتانسیل شواهد. زیرا آنها نمی اعتماد مقامات روسی برای انجام مناسب پروب

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن