روسیه مقیاس e-voting for key رفراندوم – اما نتواند مسائل امنیتی

تاخیر روسیه در همه پرسی اصلاحات قانون اساسی پیش می رود در این هفته به عنوان کشور پدیدار می شود از بسیاری از قرنطینه اقدامات اعمال شده در طول چند ماه گذشته به کنترل گسترش Covid-19 ویروس. رفراندوم برگزار شد به اصلاح قانون اساسی روسیه و رونمایی شد در ماه ژانویه است. تغییرات پیشنهادی مهمترین آنها به این معنی است که رئیس جمهور پوتین از نظر قانونی می تواند در قدرت باقی می ماند تا 2036 توسط او را واجد شرایط برای ایستادن در بیشتر از دو انتخابات ریاست جمهوری باید او مایل به انجام این کار.

برگزاری رفراندوم برای این تغییرات است که توسط قانون مورد نیاز نیست. از جمله اصلاحات می تواند و در حال حاضر شده است مجاز توسط روسیه منطقه ای قانونی مجامع. اما رفراندوم دیده می شود به عنوان یک نشان از مشروعیت برای این تغییرات است. به این ترتیب, آن مهم است برای مقامات که مردم در انتخابات است دیده می شود مناسب ، تقسیم جنبشهای اپوزیسیون شده اند در بحث که آیا یا نه این رای باید تحریم. در ضمن حرکت به سمت رای گیری آنلاین ارائه شده توسط مقامات به عنوان یک حرکت برای محافظت از ایمنی عمومی در طول Covid-19 pandemic, اما آن را نیز نشان دهنده یک فرصت برای کرملین به تشویق بالاتر از رای دهندگان.

آنلاین فرآیند رای گیری: چگونه آن کار خواهد کرد ؟

به عنوان این است که Russias اولین تجربه رای گیری آنلاین برای ملی رای آن است که انتظار می رود که مواد تبلیغاتی برای رای گیری آنلاین بر هر دو ابزار و راحتی رای گیری آنلاین, اما همچنین به دنبال اطمینان کاربران از امنیت خود رای. برای آینده همه پرسی تنها شهروندان واجد شرایط در مسکو و منطقه نیژنی نووگورود; دو منطقه سخت ترين ضربه توسط Covid-19 همه گیر در روسیه ممکن است رأی گیری آنلاین. این شهروندان مسکو و منطقه نیژنی نووگورود را به آنلاین نظر سنجی بین 25 تا 30 ژوئن. جمعیت مسکو در حدود 11.9 میلیون و نیژنی نووگورود منطقه 3.3 میلیون بنابراین این نشان دهنده تعداد قابل توجهی از رای دهندگان. زمان مجاز برای فرد در رای گیری نیز تمدید شده است برای پوشش این مدت زمان به منظور جلوگیری از صف بندی در انتخابات اما شده است وجود دارد فشار قوی برای شهروندان به استفاده از رای گیری آنلاین فن آوری است.

روند رای گیری آنلاین برای این شهروندان واجد شرایط به شرح زیر است: کاربران ثبت نام با مقامات محلی به رای گیری آنلاین استفاده Gosuslugi دولت خدمات پورتال. برای ثبت نام کاربران ملزم به استفاده از آنها داخلی شماره گذرنامه بازنشستگی شماره یا مالیات تعداد در سفارش به اعتبار خود را. سپس آنها را تصدیق این حساب با شماره تلفن خود را. حساب کاربران استفاده از حفاظت از رمز عبور ساده. هنگامی که حساب معتبر با جزئیات بالا کاربران می توانند دسترسی به پورتال آنلاین از هر کامپیوتر یا دستگاه هوشمند و بازیگران خود را به رای گیری دیجیتالی.

فیلم ترویج رای گیری آنلاین با شوق و ذوق تگرگ یکپارچگی رای گیری که در آن ادعا شده است امن blockchain استفاده از توزیع دفاتر. این پلت فرم است که در نتیجه دولت با همکاری شرکت های خصوصی Bitfury یک شرکت ترین ذکر برای استخراج بیت کوین.

در عین حال به عنوان مورد بحث و بررسی بیشتر در زیر برخی از پایه روش های امنیتی برای حصول اطمینان از رای دهندگان است که آنها ادعا می کنند به صورت آنلاین وجود ندارد. علاوه بر این در حالی که برجسته تصویری چگونه توزیع دفاتر حفاظت از یکپارچگی فردی آرا توجه به جزئیات امنیتی تقریبا به طور کامل متمرکز بر امکان خارج هکرها. آن را نشانی یا امکان سوء استفاده داخلی و نه در نظر گرفتن پتانسیل سوء استفاده از رای دهندگان خود را.

به عنوان مثال آن را توضیح نمی دهد چه راهکارهایی وجود دارد برای جلوگیری از اقدامات مانند رای دهندگان از رای گیری دو بار (هر دو آنلاین و سپس پس از آن رای گیری در فرد) . همان فیلم تبلیغاتی همچنین ادعا می کند که این سیستم تنها سیستم در جهان فراهم می کند که ناشناس رای گیری آنلاین, یک ادعا می کنند که آشکارا غلط است. در واقع به این تجزیه و تحلیل برجسته وجود دارد جایگزین e-سیستم های رای گیری بسیار دقیق تر روش های امنیتی.

چه کس دیگری رای آنلاین ؟

روسیه همسایه استونی شده است عامل رای گیری آنلاین از سال 2005. استونیایی تجربه با رای گیری آنلاین در جهان است, جامع ترین و استونی باقی می ماند تنها کشور برای برگزاری تمام انتخابات (محلی و ملی) با گزینه ای را برای رای گیری آنلاین برای همه شهروندان است. اصلی هدف از این مقدمه رای گیری آنلاین در استونی بود به تحریک مردم در انتخابات اعداد و همچنین کاهش هزینه های میزبانی انتخابات است. در حالی که سابق هدف بوده است نسبتا ناموفق (مردم در انتخابات ثابت است و انعکاسی از اکثر دموکراسی های غربی) دومی موفقیت آمیز بوده است. برآوردها نشان می دهد که رای گیری بازیگران حاضر شامل نیمی از هزینه های از مصاحبه برگه کاغذ. در حالی که به طور کلی مشارکت در انتخابات تا حد زیادی تاثیر پذیری تا کنون شده است وجود دارد افزایش جذب در شماره خود رای گیری آنلاین در طول زمان به عنوان اعتماد به نفس رشد کرده در یک سیستم که همچنین با بهره گیری از blockchain برای تضمین گمنامی از رای گیری.

کشورهای دیگر که نیز تفننی با رای گیری آنلاین از جمله سوئیس که ارائه داده اند رای گیری آنلاین برای شهروندان زندگی در خارج از کشور در سال 2015 و به صورت دوره ای معرفی شده رای گیری آنلاین در خاص استان. به عنوان با بسیاری از کشورهای دیگر شک و تردید در مورد امنیت محدود گسترده تر تصویب رای گیری آنلاین و منتقدان با برچسب سوئیس رویکرد تدریجی. رویکردهای مشابه شده اند استفاده کرد و پس از آن رها شده در نروژ.

استونیایی رای گیری آنلاین تجربه تا حد زیادی تعریف هویت دیجیتالی و یا عید از کاربران است. هر استونیایی شهروند به طور خودکار صادر شده با یک هویت دیجیتالی از سن 15 سالگی است که متصل به دولت خود را با صدور ID کارت (یک جایگزین تلفن همراه عید نیز موجود است). دیجیتال هویت انتگرال به ریخته گری آنلاین انتخابات در استونی. رای دهندگان باید شناسایی خود را آنلاین با هویت دیجیتال خود را. برای هویت کاربر را به تصدیق کاربر باید دارای کارت شناسایی خود را (که شامل یک تراشه) و 2 پین کد برای این کارت. کارت باید وارد یک کارت خوان به منظور تولید کلید خصوصی مورد نیاز برای بازیگران یک رای. این MobileID فرایند در ضمن نیاز به یک MobileID سازگار با سیم کارت و همچنین فیزیکی e-کارت شناسایی برای احراز هویت به این معنی که رای دهندگان باید نه تنها معتبر جزئیات ورود و کدهای بلکه فیزیکی اسناد و مدارک به طور همزمان.

رای دهندگان باید دارای کارت شناسایی و یا تلفن با پیش شرط MobileID سیم و سپس ترکیب آن با معتبر کد امنیتی به صورت آنلاین رای گیری نمی شود و بازیگران. این تضمین می کند در درون دلیل که رای گیری است که توسط بازیگران صحیح فرد است. علاوه بر این انتخابات را می توان بازیگران و متعاقبا تغییر در هر زمان در طول رای گیری دوره است. این است که بیشتر مکانیزم های امنیتی برای جلوگیری از اجبار به طوری که اگر یک رای دهنده بود که مجبور به رای گیری در یک راه خاص توسط کسی که در فرد آنها می تواند پس از آن تغییر رای خود را بعد. در حالی که حتی این مراحل را ترک کرده اند بسیاری از خارج از منتقدان ديپلمات استونی آنلاین سیستم رای گیری آنها نشان دهنده یک لایه اضافی امنیتی است که وجود ندارد و در حال حاضر روسیه رویکرد است.

آنچه می تواند ما را در نتیجه گیری در این مرحله

در حالی که نتیجه گیری های خود را در تجربه e-رای گیری در این مرحله زودرس بر اساس اطلاعات موجود به نظر می رسد قابل توجه آسیب پذیری در پایان هنگامی که کاربران نسبت به استونیایی تجربه e-رای گیری با استفاده از یک هویت دیجیتالی. نیز وجود دارد یک اجرای تدریجی است که مسلما انعکاسی از ماهیت رای خود را به عنوان یک عجله تلاش. این می آید نیز در مقابل افت رتبه سقوط تایید رئیس جمهور (البته این رتبه بندی در حال comparably بسیار بالا با استانداردهای رهبران غربی).

وجود دارد برخی از کمک هزینه می شود ساخته شده برای اولین بار هر روش استفاده می شود. اما این مهم است که توجه داشته باشید که e-رای گیری استفاده شده است fleetingly برای بیشتر پایین کلید های محلی آرا در سال های اخیر است. این تجربه می تواند و در واقع باید استفاده شده است به منظور بهبود روش های امنیتی که می تواند با مشورت با کشورهای دیگر در حال حاضر استفاده از e-voting. رای گیری آنلاین را نمی توان معرفی یک شبه و همواره در طول زمان توسعه به عنوان استونیایی تجربه نشان می دهد اما عدم یادگیری از تجارب دیگران باید نصب نمیشه اعتماد رای دهندگان که در حال حاضر روسیه به روش e-رای گیری دقیق است به اندازه کافی در نظر گرفته شود امن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de